Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania_z_Warszawy

Płakac mi sie chce

Polecane posty

Gość kaszka ryżowa z dodatkiem sera
Aniu ale na mdłości ciązowe za wczesnie. Moze sobie wmawiasz i szukasz tak jak ja obajwów? A piersi nabrzmiałe bo moze przed okresem/? nie mamy pewności- poczekajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka ryżowa z dodatkiem sera
aha Aniu, ja codziennie mierzę tempke ale w ustach.W pochwie nie chcę. I tez mam teraz wysoką, ale raczej do 37 mi dochodzi.Teraz dobrze by bylo aby az do okresu i po planowanym okresie tez powinna byc wyoka- czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilulala
mnie na początku ciąży też tak pulsowały jajniki... :P więc może jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie, że temp. W ustach czy w pochwie (tak jak w pupie) jest troszkę wyższa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_z_Warszawy
Być może sobie wkręcam, test zrobie jutro, pojutrze. Na lekarza jest za wczesnie jeszcze zeby wykryl ewentualna ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_z_Warszawy
@kaszka ryzowa 3ymam kciuki za Ciebie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_z_Warszawy
Dziś powinnam dostac @- nie dostalam poki co. Nie zrobilam jednak testu bo sie naczytalam, ze to moze byc za wczesnie. Lepiej zrobic kilka dni po. Z pochwy jednak wydziela sie sluz. Przezroczysty w sumie lekko biały. I sie ciagnie. Na okres nie mam zadnych objawow. Jak mnie kilka dni temu bolal brzuch i jajniki to teraz nic nie czuje, zero bolu. Jednak podchodze do tego z pesymizmem lekkim. ze NAPEWNO sie nie udalo w tym miesiacu. Chociaz nie mam podstaw by tak sadzic, no ale jednak- mysli takie mam. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez bolały jajniki, zwłaszcza prawy, tez wydzielał sie białawy śluz.. musisz sie uzbroić w cierpliwość.. ja wierze ze ci sie udało!! daj znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno ja ten szczesliwy test zrobiłam wieczorem i pokazał 2 kreseczki, no i tempka była cały czas w granicach 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_z_Warszawy
Napewno dam znac :) Tylko sie tak nasluchalam, ze dziewczyny zregoly piersi tak bardzo bola. A mnie wogole. Są troszke wieksze ale spokojnie moge je dotknac czy polozyc sie na brzuchu. Nie ma tragedii... ale moze to jest indywidualna sprawa kazdej kobiety.. Tylko ta niecierpliwosc... bo JUZ ,NATYCHMIAST chciałoby sie wiedziec.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_z_Warszawy
Esab ale czy temperature mierzylas w pochwie ?? (przepraszam za takie pyt. jesli nie chcesz nie odp.) Ja mierze temp. i wciaz mam ok. 38 badz nawet lekko ponad. Troche mnie to martwi bo strasznie wysoka... Ale zdrowa jestem. 2 miesiace temu mialam robione kompleksowe badania i bylo wszystko wporzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie u mnie dziwne było to ze mnie piersi nie bolały praktycznie wcale, dopiero po kilku dniach od spodziewanej zaczeły ostro bolec :) powiem ci ze mimo tych objawow nie spodziewałam sie ze bede mama akurat wtedy, no ale sie udało.. nawet dzien w czesniej rozmawiałm z mam ze mnie jajniki bola i ze pewnie nic z tego i ze znow babcia nie bedzie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mierzyłam w pochwie..tak mi kazała ginka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_z_Warszawy
ehh zazdroszcze. Ale pocieszylas mnie z tymi piersiami :) Zachowuje sie jak wariatka i jest mi smutno bo mnie piersi nie bola ;) Ale mowie , tlumacze sobie, ze wcale tak nie musi byc- ze moga zaczac mnie bolec za kilka dni. Poki co ciesze sie, ze dzis nie dostalam jeszcze okresu i nic sie na to nie zapowiada, ze dostane- jak narazie ;) Ale boje sie jeszcze siegnac po test i sie nie daj Boze rozczarowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj cierpliwie do rana..wytrzymasz !! no i badz dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_zWarszawy
Zrobiłam bete 15 dni po stosunku... z wielkim niepokojem i lekiem otworzylam koperte z wynikiem...strasznie mi sie rece trzesły. Szukałam normy i wyniku jak slepiec. Nic nie było oprocz tego, ze wynik UJEMNY :( Wiem, ze to dopiero drugi cykl naszych staran nad malenstwem...ale strasznie chce mi sie plakac. Okres spoznia mi sie 4 dni... . Poczekam jeszcze z 3 dni i pojde do ginekologa bo dopiero wtedy mam wizyte... Ciezko mi naprawde. Pozdrawiam! Napewno bede jeszcze pisac bo pomaga mi, kiedy moge sie wygadac Wam... :) Dziękuje, ze jestescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba cierpliwości
z dzieckiem nie jest tak prosto,ze gdy tylko się go zapragnie to za pierwszym razem się udaje,to byłoby za piękne,co prawda czasem się zdarza ale rzadko,więc głowa do góry,nie możesz się tak nakręcać,bo wtedy każde rozczarowanie jeszcze bardziej boli.Nie tym razem to może następnym,w końcu się uda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_zWarszawy
Piersi nadal bola, bardziej sutki... okres spoznia sie 9 dzień... Martwie sie bo... przepraszam za szczegóły, ale jestesmy w gronie kobitek.... mam bardzo dziwny sluz. Nigdy nie mialam takiego... duzo, biały... wyglada jak klej w sztyfcie... nie swedzi nic. Napewno to nie jest zadne chorobsko bo niedawno bylam przebadana u ginekologa.. Martwie sie tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zrob test jeszcze raz ... a moze @ ci sie przez to wyczekiwanie rozlegulowała...ale pamietaj poki jej nie ma trzeba byc dobrej mysli :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_zWarszawy
Dziekuje kochana za ciepłe słowa :) Tylko ta beta...ktos mi powiedział, że mogła sie pomylić... Poki nie ma @ mam nadzieje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morenka 25
i co @ jest?? mam nadzieje ze sie nie pojawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiszpańska muchaa
ania z warszawy halo jak tam ciotka? Przyjechala? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_zWarszawy
Hej dziewczyny! Miło mi, że pamietacie o mnie :) Dziękuje Ciotka nie przyjechała, nie zapowiada sie poki co.. Cały czas mysle czy mozliwe, ze ta beta sie pomylila. Nie robie narazie zadnych testów- boje sie. Za 2 tygodnie mam wizyte u ginekologa. 26 dzien od stosunku...okres spoznia mi sie 12 dzień. Swędzą mnie piersi- brzuch nie boli. wczoraj już się przestraszyłam, myślałam, że przyszła @. Pobiegłam do kibelka patrze a na wkładce pełno białego śluzu. Nic poza tym. Rano też miałam troszke w tej chwili sucho. Ahh jak bym chciała żeby już się wszystko wyjaśniło. Pozdrawiam Was dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz zeby sie wyjasnilo to zrob test - teraz po takim czasie kazdy wyjdzie prawidłowo. Czy to bedzie zwykly test czy beta. Ja mialam miec okres 1 czerwca 29 maja nie wytrzymałam i zrobilam test wyszedl negatywny. Mineło pozniej kilka dni a ja @ nie mialam i testu nie robiłam balam sie ze znow wyjdzie negatyw. W koncu za sparwą "folik" dziewczyny z innego tematu dalam sie namowic i zrobilam test i wyszly dwie grube krechy:P:P:P Śluz mialam tak samo jak ty opisujesz. Wiec moze idz do apteki i zrob test :P koniecznie daj znac co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu lepiej jak dowiesz sie o ewentualnej ciąży wczesniej bo przeciez musisz przyjmowac odpowiednie witaminy itd zreszta trzeba tez zrobic inne badania i sprawdzic czy z dzidzią ok a czym bardziej bedziesz to odwlekac tym gorzej - takie jest moje zdanie. Poza tym chyba wykonczylabym sie nerwowo w takiej niepewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_zWarszawy
Cały czas myśle, żeby zrobic ten test jeszcze przed wizyta u ginekologa, ale.... no wlasnie. Strach, strach i jeszcze raz strach. Bo oprocz tego, ze mam ten dziwny sluz, nie mam @ i troszeczke swedza mnie piersi nie mam zadnych objawów. I nawet ten test z krwi wyszedł wtedy negatywnie. Co prawda pisalam, ze byłam troche zła bo nawet nie było na karteczce z wynikami norm tylko sam wynik- ujemny.... Jesli chodzi o witaminki. Caly czas zazywam Prenatal Complex. Niby to już jest dla ciężarnych, ale Pani w aptece poradziła mi, że w czasie starań o maluszka też można bez problemów zażywać takie witaminy. Dbam o sobie. Jem dużo owoców, staram się wychodzić na dłuższe spacery. Nawet zabieram książke i ide na ławke poczytać- tak, żeby być na powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana zrob ten test!!! nie ma na co czekac, glowa do gory, bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak? i jak? Ania, no jak tam? ja ostatnio zrobilam tescior za wczesnie, dalam sie poniesc emocjom i odczuciom, bo strasznie mnie dziwnie ciaglelo w podbrzuszu, wcale nie jak na @. wtedy wyszla 1 krecha. @ mam nieregularnie, wiec musi sie naprawde zaczac spozniac, zebym sie przejela. na razie wyhamowalam, bo powoli zaczynalam sie czuc jak w ciazy urojonej :( ps. my sie nie staralismy o maluszka, ale gdyby byl, to oboje bylibysmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×