Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 35latka

ujarałam się

Polecane posty

to taki dziwny żelek- jak jest malutki można go rozciągać, ale jak napęcznieje to zgiąć nawet się nie daje. Ale za to wtedy można obciągać;) albo wkładać tu i ówdzie. Ponoć to przyjemne- moja kobieta (nota bebe uwielbiająca żelki haribo) sobie chwali;) zaś co do smaku to może być posmarowany miodem lub nutellą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preferuje nie smarowany żadnymi mazidłami:P chyba, że naturalne, bez żadnych konserwantów:) miód może i naturalny, ale wole te mazidła bardziej "ludzkie" ;):P wtedy smakuje słodko!!! mmmmhh!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastosowanie - wewnątrz:P połączone ze śliną daje mnóstwo pożądanych efektów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, dobra, wywalisz mnie nad ranem i będe się musiał tułać pod sklepem do otwarcia;) albo spać w samochodzie:D:D:D za stary kocur jestem na to żeby bez porannej kawy wychodzić z domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki już ze mnie słodki chłopak:) może dlatego że ananasy często jadam:D:D:D Swoją drogą nakręcam się jakbym naprawdę umawiał się na randkę, a nawet nie wiem jak wyglądasz i czy nie jesteś podszywającym się gejem, pryszczatą 18latką, albo znudzoną emerytką:D:D:D Muszę sobie chyba zrobić detox od kafeterii;) idę załatwiać sprawy urzędowe, pisać pisma, robić akcje społeczne... A tu taki upał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldek, gdzie jesteś..? tak trzymać ma wątpliwości... może coś rozjaśnisz..?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty nie masz wątpliwości czy nie jestem czasem łysym grubym pokurczem?? Albo małoletnim onanistą;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zastanawiałam się lubie rozmawiać a w rozmowie cenię dojrzałość trafność inteligencję poczucie humoru konkret wiek i wygląd tu nie znaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci są z Marsa a kobiety z Wenus;) Dla mnie wygląd ma znaczenie:) Nie potrafił bym się kochać z kimś kto mi się nie podoba, nie podnieca mnie. Ale nie potrafiłbym też \"pójść do łóżka\" z kimś, z kim nie mam o czym rozmawiać, przed lub po...;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuję się jak koń po westernie, męczący weekend. Na deser miałem rozkoszny seks w plenerze, na łączce w lesie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje serce krwawi... na moje własne życzenie los lubi płatać figle... "...solą życia jest miłość..." taki nastrój... pewnie minie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×