Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 35latka

ujarałam się

Polecane posty

bliższy stosunek zawsze wskazany:) lubię też głebokie relacje:P tradycyjny cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sądze;) znaczy jak się zetkniemy to pewnie się podotykamy;):D przy założeniu że przypadniemy sobie do gustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę, moje klimaty:) wychowałam się na Jarocinie, Brodnicy, Reggae Nad Wartą... stare dobre czasy... jak ja kochałam te wyjazdy,koncerty, spanie w kościołach, garażach, szaber gruszek w Jarocinie:P, kupno-sprzedaż co się miało, moja pierwsza ramonezka, dredy, eeehh... zostały wspomnienia:) i miłość do tej muzy... rozmarzyłam się..... cmokas ziom:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, relacje obecne bardzo mi odpowiadają ja ciągle czuję Twoj dotyk:) takie słodkie muśnięcia wiele emocji niosące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę bezczelnie szczery- na pewno nie zrobię nic aby obecny stan zmienić, acz gdybym przy okazji był w okolicy, to chętnie bym się z Tobą spotkał w dowolnym miejscu i dowolnym celu;) Osobiście jeżdze na nieco inne zloty, acz jest w tym coś podobnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to ciężko zastać w jednym miejscu nosi mnie, nosi...:P chłopczyku:) ile Ty masz lat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaś jeśli chodzi o muśnięcia to oblepiam Cię gorącymi wilgotnymi myślami;):D Mnie nosi że tak powiem zawodowo, przyjemne z pożytecznym:) tylko jakoś pieniędzy z tego nie odłożę na emeryturę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małolat:P ja 35 plus 1,5 heh próchno jednym słowem jakoś z tym żyć muszę:) lecę obskoczyć etatowego:P cmok M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cmok A.;) hehe małolat, a dla większości lasek już emeryt;) ale najatrakcyjniejsze są te koło 30:) umówmy się że ja mam pod czterdziestkę, a Ty trzydzieści parę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eijjj
co tak ucichło, tak dobrze się podglądało ;) ziele uzdrowieniem narodów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eijjj
wobec tego wracam do norki i czekam na burze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaliczyłam dzisiaj: - las (nogi mi się jeszcze trzęsą:P mniam) -dostawce, ale pod kątem zakupów:) -market- bo w lodówce światło, a noc zapowiada się ciekawa:) może później coś skrobnę, chyba, że padne na cyce przed i po:P i w trakcie i po wszystkim jadę dzisiaj po całości:) witam eijjj:) podglądaczu Ty:P cmokas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eijjj
witaj siostro:), jak tam nocne , zielone loty? ;) cycki całe? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu lala pojechałam po bandzie było wszystko to co kocham:P w dużych ilościach *jeszcze w głowie mi się kręci, *opuchnięta od żarcia jestem *i bolą mnie wszystkie otworki:):) wczoraj byłam czarownicą (dzisiaj też jestem, ale został tylko wygląd hyhy) rano jakoś mi moc odeszła:P powtórkę dzisiaj zrobić muszę:) ale coś zmienię... cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eijjj
oho, siostro widzę, że niezłe "ziółko" z Ciebie jest, no i zmieniaj, zmieniaj, najgorsze co może być to popaść w rutynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze im tak;) otworkom też pewnie dobrze;) zaś ja wczoraj wypiłem winko z kobietką po1 kieliszku i...padliśmy jak kawki, rano obudziliśmy się o 9 i musiała pędzić do tyrki. Jestem grzeczny jak nie ja;) aż od tej grzeczności grzeszne myśli mi przychodzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygladam dzisiaj jak stara dzi.wka;) doopa boli, ci.pka też hyhy twarz jakby mnie pies wys.rał dobrze, że dzisiaj pracuje w domu:) jedyne zmiany jakie wprowadzam dotyczą kogoś kogo wybzykam:P Mój M., podziwiam monotematyczność dotyczącą partnerki:P Kurde,jakoś w tej kwestii ja słabą wolę mam:P nudzę się szybko..?:) etatowy ma jakąś taryfe ulgową ale on cudnie...:P eijjj, a Ty tak gościnnie, czy na stałe? cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trafiłą mi się najcudowniejsza kobieta do życia razem- po rozlicznych dziwnych związkach mam kogoś kto nie robi chorych jazd, sztucznych problemów, kwasów etc, nie chciałbym tego stracić:) acz libido... 120% vs 80% :( mam ochotę na przygody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×