Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 35latka

ujarałam się

Polecane posty

zburzył wszystko, mur, tak pielęgnowany latami... wszedł nagle i chciał puścić... dobrze, że jest jasno noc rozmiękczyła mi umysł wiem, że się obudzę... help...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy nie potrafię! będę cierpieć już cierpię... dawno tego nie czułam cudowne uczucie a jak boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też kiedyś obiecywałem sobie że będE zimnym draniem i cynikiem:) dopadło mnie znikąd i potem chodziłem w chmurach baardzo długo- warto było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwalił mnie na cycki całym sobą... gdzie podziała się wyrachowana, hedonistyczna, zimna suka? suczyzm- wygodna postawa życiowa zimny suczyzm tym bardziej... jednak zimna suka to nie zimna kobieta.. gdzie on dotarł..?? straciłam instynkt samozachowawczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie możesz zostać zimną hedonistyczną suką nie dającą śniadania:) zaś dla niego gorącą kotką:) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie wiem kim jestem... ależ to trzepie po głowie... za pare dni obudzę się... może i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(zakochałam się) ______________________________ wdarł się w mój umysł (nie ciało:P) tak nagle i tak głeboko nie potrafie znależć sobie miejsca... błądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz na 7 lat warto się zakochać, nawet ryzykując że to nieszczęśliwe zakochanie:) Miłość daje się i jasność umysłu:) Nie zastanawiaj się, rób to co uważasz za słuszne, miłość wymaga odwagi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i o tą odwagę chodzi... nagle stałam sie małą zagubiona dziewczynką... (dopiero zauważyłam, że kot od wczoraj ma pustą michę:P) dziękuję tak trzymać dziękuję, że jesteś wracam do świata żywych czas na zderzenie się z rzeczywistością wychodze z domu... założe okulary przeciwsłoneczne:P brązowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak z ujaraniem- jesteś tą samą osobą a jakby kimś innym, czujesz się inaczej:) Niby doświadczona wyrachowana kobieta, a jednak dziewczynka czerwieniąca się i zagubiona:D Miłość jest najwspanialszym narkotykiem, zmienia świadomość w najcudowniejszy sposób:) Powodzenia!! Trzymam kciuki(i nie tylko;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(ileż można robić tapetę..?:P) święte słowa kochany! a ja lubie jarać:P cmokaski, wypadam nażrę się dzisaj czereśni:) a wieczorem... spotkam się z nim :):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko sraczki nie dostań:D od czereśni, albo z nerwów;) będe trzymał kciuki wieczorem, oraz jeszcze grubszy palec za powodzenie randki (o ile nie będę go właśnie gdzieś wkładał, a w tym tygodniu będę to robił ile się da, co wieczór, co rano, w środku nocy...;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a puki co;) pppppppppppppppffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff...................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII JJJJJJJJJJJJJJJJJJAAAAAAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKKKKKKKKK??????????????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniał dodać, że jest żonaty hehe żonatych się nie kocha:P z nimi można sypiać,TYLKO!!:) cudownie powiedzieć- spierd.alaj mały:) zaliczony! tyle w temacie:) _______________________________________ \"chodź i zasmakuj mnie, liż mnie, gryź i zachwycaj, krzycz moje imię, ale nie igraj ze mna, bo jestem Słodka Trucizną, Mała Damą Suka, Kochaj mnie i spróbuj zagrać w moją grę... czyżbyś się bał?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy wszystko wróciło do normy, nie wiem czy się cieszyć czy smucić:) ale w życiu piękne są tylko chwile, a w Rzeszy piękny jest tylko Fuhrer;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież nic nie było:P _______________________ jak mija dzień tak trzymać?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów uciekła mi z... znaczy w trakcie:) ale wczoraj za to był ogień i wszystkie żywioły:) teraz siedzę goły przed kompem, przeglądam komentarze z sobotniej akcji społecznej którą zorganizowałem, kafeterię i inne głupoty, wypiłem kawkę, zjadłem śniadanie... trzeba by się zabrać za robotę jakąś:) Taką co przynosi pieniądze i tego typu problemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na śniadanie kawa, nawet dwie, lubie kawę she niebieskie w ilości 6 szt (już???) pracuję dzisiaj w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×