Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 35latka

ujarałam się

Polecane posty

Różnica między nami jest taka, że ja jestem wolną kobietą, uwolnioną spuszczoną ze smyczy parę lat temu i korzystam ile wlezie:P nie ukrywam, żem suczydło;) zimna i wyrachowana ale to tylko dotyczy jednej kwestii ogólnie to miła i ciepła osóbka jestem:) coś mam dzisiaj analny stosunek do pracy czytam horoskopy?????????? powaliło mnie:) ----------------------------------------------------------------------------- chcesz zejść na złą drogę? to wciąga kur.ewsko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eijjj
czy na stałe tego nie wiem, heh, czas pokaże, ja też sie szybko nudzę :p no czekam cały czas na tę burzę, którą obiecał tak trzymać, bo ja to podglądaczem nieśmiałym jestem ;) a propos, tak trzymać, nie wydaje ci się, że każda nówka jest tą najcudowniejszą ;) heh, z drugiej strony: " i o to chodzi" jak powiedział hippis do dzizusa po spaleniu blanta ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M, pielęgnuj co masz, dbaj, kochaj, to cudowne co? (obyś jedną, głupią decyzją nie stworzył takiej suki jak ja... mi w tym ktoś, kiedyś pomógł, zemsta za wierność)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrażenie że mojej kobiecie by nie przeszkadzało to za bardzo, o ile nie zakochałbym się, nie utrzymywał romansu równoległego, no i gdyby się o tym nie dowiedziała. Tyle wynika z rozmów, bo jak już wspomniałem jest niezwykle normalną osobą, z którą o wszystkim można rozmawiać:) Także o tym na co mamy ochotę w łóżku, kto nam się podoba, o poprzednich partnerach i życiu seksualnym... nie każda nówka jest najcudowniejsza, ale ja nie chodzę do łóżka z byle kim:) jak kochać to księżniczki, jak spadać to z wysokiego konia, jak kraść to miliony;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitty05
Co ty się przejmujesz! Każdy który przegląda swe zdjęcia ze znajomymi na tle innych wydaje sie jej że jest brzydka i myśli np. Ale jestem okropna, a Kasia jest taka piękna. A w rzeczywistwości ta Kasia myśli że właśnie ona jest śliczna a sama ejst brzyska! Nie przejmuj się! napewno jest wiele brzydszych osób na świecie. I wiedz że nie liczy się wygląd tylko dusza. Nic Ci nie pomoże wygląd w otrzymaniu niesamowitej pracy i sławy! Pamiętaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eijjj
dobra, to ja nic nie mówię (póki co :P) i na burzę czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przeszła u mnie burza... tak trzymac, Ty to umiesz dotrzymać słowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eijjj
no właśnie, jak się coś ciekawego dzieje to człowieka nie zaproszą, a ja tu czekam i czekam, paczkę słonecznika już zeżarłem, zaraz pawia puszczę, zupełnie jak na n-k :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eijjj-> jeśli chcesz turboshow musisz wrzucić monetę, albo wsunąć duży banknot do właściwego portu w komputerze;) inaczej burza Cię ominie. A.-> oj wiem, wiem;) Ciężko było, wojna była, 18 filmów o tym zrobiłem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu zarwana nocka... Kolejna książka, którą musiałam połknąć natychmiast To pierd.olec mój :P Czytam wszędzie O każdej porze dnia i nocy Zawsze... Leje deszcz... Ponuro Zimno Jak dobrze smakuje kawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekst mojej córki do babci na widok prodiża: -Ale masz beczny gar! obsmarkałam się ze śmiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złą odpowiedż, powinno być "no to z samych filmów wiesz jak było";) za karę dostaniesz klapsa;) co do nastolatków to mam wrażenie że żyjemy w świecie równoległym;) acz w sumie do do moich rówieśników też jestem bytem równoległym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to zła odpowiedź?? bardzo dobra:) klapsa zarobiłam:):):) luuuuubię tak oberwac w tylna część:P mmmh! będę broić dalej:P póki co czekam na karę hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) oczywiście wirtualny klaps się nie liczy, ale już realny wisi nad Tobą jak miecz Domoklesa;) nie znasz dnia ni godziny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę starała się zasłużyć na pełny wymiar kary:P karę przyjmę z pokorą...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście zakładam, że mogę się dla Ciebie okazać za chudy, za gruby, zbyt niski lub zbyt wysoki, za łysy, albo zbyt zarośnięty, za młody za stary, za mało przystojny, zbyt przystojny...:D i vice versa:) ale klapsa i wspólne pppppffffffffffffffffffffffffff..... to napewno masz jak w banku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M, ja jestem starą, grubą, brzydką babą nadaję się tylko, żeby się przy mnie i ze mną ujarać hehe wtedy jakoś wyglądam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35latka poprostu jestes super kobieta zajaral bym Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze można się jeszcze upić;) Nie ma brzydkich kobiet, co najwyżej wina brakuje- ale nie u mnie- kolejny balon nastawiłem:) stara nie możesz być, w końcu jesteś trzydziestoparolatką, więc jako facet pod czterdziestkę nie narzekam;) a czy gruba to ocenimy;) chudych nie lubię, a niejedna która twierdziła że jest gruba okazywała się anorektyczką;):D zastanawiam się jak ciągle tych facetów wyrywasz, skoro jesteś starą, grubą, brzydką babą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapominaj, mój słodki M, że mam cycory rozm E, a to już jest niezły wabik, szczególnie na panów po 40. Aaaa buzie mam ładną i, jak to mówi etatowy, kurewskie oczy:P Moja wielka du.pa i oponka też ma amatorów:) Na moje szczęście, nie każdy facet lubi szczupłe lalki:) Zresztą, jak zdążyłeś zauważyć:P, nieprzeciętny intelekt i urok, któremu cieżko się oprzeć:P:P:P:P:P nie wspomnę o tym, że ja baba z jajami jestem:) to tak nie chwaląc się:) Tak właśnie sobie jakoś radzę hyhy Wina nie mam, ale za to wyrypałam blaszysko ciasta ze śliwkami:) Po 21 będzie miły kolo z pff:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzej niż zawał:( nauczka że nie warto mieszać pysznego słodkiego Krymwainu z piwem śniadanie straciłem, teraz robie kolejne podejście do śniadania... ale było warto;) bo do mieszanki była też przyprawa- pppfffffffff w najbardziej aromatycznej postaci:D uwielbiam jarać grudę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×