Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 35latka

ujarałam się

Polecane posty

Długo by opowiadać, końcówka roku to pasmo niepowodzeń i drobnych acz upierdliwych i kosztownych przypadków... typu kradzież lusterka w samochodzie i mandat za brak lusterka, z zabraniem czasowego dowodu rejestracyjnego- aby odebrać stały muszę mieć zaświadczenie że mam lusterko, ale muszę do tego podać datę pierwszej rejestracji samochodu w Polsce, co jest w karcie wozu która jest w urzędzie, urząd mi dokumentów nie wyda bez zaświadczenia... Kafkowska pułapka Mam cichą nadzieję że nowy rok będzie już bez tego gówna które na każdym kroku przykleja się do butów, złapałem depreche ale powoli wychodzę;) Poza tym tkwię w monogamii, ale myślę że lepsze od ruchania na boku będzie namówienie mojej pani na bigamię, trójkącik bardzo mnie kręci, pewnie chwilę zajmie zanim obie się zgodzą, ale co tam;) Ponoć z kobietami trzeba postępować jak z końmi- łagodnie, konsekwentnie, cierpliwie i nieustępliwie;) Wszystkiego dobrego w nowym roku. PS kończą mi się ziółka, muszę skontaktować się z zielarzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam dać buziaka:P ja żyję jakoś tam dalej jestem zawalona pracą w domu jestem gościem chyba muszę zmienić nick dodać coś niedługo hehe ziól nie miałam w ustach uuu lala a tęsknię za ich smakiem buuuu sex w normie;) nie narzekam gwałce, duszę i następny:P całuję M...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie jestem po \"seksie\"- opowiedziałem na co mam ochotę, zaczęło się delikatnie i... usnęła w trakcie. Brak mi słów, czuję się chujowo delikatnie mówiąc. Uroki monogamii zajaram i idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy jeszcze przed czy w trakcie czy już po, ale wszystkiego najlepszego, zdrowia szczęścia i słodyczy twój M. Ci szczerze życzy kochana stara dupo:) znaczy bardzo kochana, mniej stara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję mój miły M:) jest jeszcze przed, trochę:) co faktu nie zmienia, że dupa stara... monogamia... a co to takiego?:P współczuję, poradzisz sobie załóż maskę kota, nie zaśnie:) (robi sie niebezpiecznie z takim jednym... polubiłam go, ku.rwa no!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monogamia?? to coś takiego co sprawia że stajesz się dla drugiej połowy obojętny jak powietrze... Bez tego nie da się żyć, ale się nie zauważa obecności:( Smutno mi:( dopadła mnie zimowa depreha i jest mi źle. Nie obwiniam nikogo, po prostu jest mi źle i już. Jutro koncert mojego ukochanego zespołu http://www.stodola.pl/klub/?show=593

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M. może nakręcasz się. Spokojnie, daj czas sobie i jej. Nie nalegaj. Nikt nie lubi być zmuszany. Miłych wrażeń na Leningradzie:) Ja spindalam na kręgle i winko:) całuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ułoży się oczywiście, o ile nie zrobię czegoś głupiego. Wiem że się wkręcam, staram się zachować dystans, ale... brakuje mi tego żeby coś się działo. Poza tym najgorsze to to że za nic się nie mogę zabrać ostatnio, nie mam energii i pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresetuj się gdzieś ucieknij na kilka dni, 3, 2.. zmień miejsce, otoczenie, zawsze dobrze robi zmiana. Kiedy jest mi źle,też uciekam, oddycham innym powietrzem i robie same brzydkie rzeczy:P U mnie chyba odwrotnie z nastrojem, jak nigdy, o tej porze, jestem pełna energii, ciekawe kiedy pier.dolnie, oby nie... poza tym dostałam kilka dni wcześniej okres a na jutro umówiłam sie na... ;) połknę:) całuje M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się być grzecznym chłopcem i nie robić brzydkich rzeczy. Łatwo przekroczyć granicę i dać się zwieść, zepsuć coś i nie umieć tego naprawić. Trudno znależć granicę między tym czego naprawdę chcę i potrzebuję, a tym co jest chorą jazdą wywołaną deprechą, rozpaczliwym ratowaniem upadającego ego. Nie robię złych rzeczy, namawiam;) Powolutku zmierzam do celu:) Powolutku też wyłażę z dołka, zabieram się do prac mimo że wszelkie dedlajny przekroczyłem. Okres:) monogamia pozwala nie przejmować się tym drobiazgiem:) Są jednak zalety Całuję gorąco i ściskam(lekko podszczypując)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, M. Ty od razu pojechałeś z tymi brzydkimi rzeczami. Czy musi to być od razu zdrada? Jest kupa innych całkiem stosowniejszych:P brzydkich rzeczy hehe. Chyba i mnie dopada jakaś dolina. Poryczę dzisiaj pod kocykiem... z butelką czerwonego pólsłodkiego wina i michą orzeszków ziemnych do skubania... Oby u Ciebie było już lepiej, czego Ci życzę z całego serducha a wiesz, że mam wielkie;) cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli wyłażę z dna i kieruję się ku powierzchni;) Opowiedz mi o brzydkich rzeczach:) tych stosowniejszych Całuję!! zarówno serducho jak i okolice serducha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiem... lubie szeptać do ucha... o tych stosownych na daną chwilę rzeczach:P wtedy nie są brzydkie, a konieczne i słuszne:) żeby nie zwariować oczywiście hyhy moj etatowy jest mistrzem błogostan nieziemski uwielbiam jego kunszt i chemię jaką we mnie ładuje:P serucho me zaś i okolice lubią poczuć usta, zęby i mocne ściśnięcie... więc...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo chętnie, delikatnie acz stanowczo;) Możesz się odwzajemnić tym samym stanowczo acz delikatnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie klęczeć lubie patrzeć w oczy... sutki też dam pogryźć kiedy dosiądę:P a swoja drogą... pierd.olić mi się chceeeee!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda jodła to ja byłam 20 lat temu hehe Teraz możesz mnie co najwyżej potraktować jak starą sukę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałem zdrową a nie młodą:P To że nie jesteś młoda nie oznacza że nie mógłbym Cię zdrowo zerżnąć:) Ku obopólnej, mam nadzieję, przyjemności;) U mnie zimowy dół, tkwię na mieliźnie i nic mnie nie cieszy, a co się poruszy i zaczynam odzyskiwać wodę pod kilem, to okazuje się że następna łacha... jak śpiewał jakiś pankowy zespół w latach 80 myślę o przyszłości widzę czarną dziurę, nie ma już nadziei, nie ma jej wogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pier.dolisz:P zioła mam cudne:) przybywaj heh poprwię Ci nastrój na wszelakie możliwe sposoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie kuś;) zioło też mam cudne, i właśnie zdrowo się pobzykałem... Zaczyna się chyba lepszy czas;) dowiedziałem się że pewna sprawa poszła dobrze, więc mam nadzieję że inna sprawa na której rozwiązanie czekam da mi zielone światło do robienia rzeczy wielkich i przynoszących chwałę;) Sporo rzeczy zawaliłem, ale wszystko będzie dobrze, żeby tylko wiatr w żagiel zawiał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doła mam piję wino 4 dzień palę piąty dzień posrane to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem doła, piłem wino ze 30 dni;) I paliłem;) nie pomaga. Całuję ciepło i gorąco gdzie tylko zechcesz, a myślę jeszcze goręcej;) Trzymaj się, nie daj się i zażywaj dużo ruchu na świeżym powietrzu. (że o ruchaniu nie wspomnę;) ale to może nie na świeżym powietrzu, a przynajmniej nie wcześniej niż zrobi się cieplej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam, co tam?? Jak żyjesz?? U mnie dzisiaj wyświetliło się pomarańczowe światło po którym zapali się zielone;) Projekt rusza, co prawda nie jest tak jak zamarzyłem, ale za to mogło być gorzej. Dużo pracy będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
światło... dzisiaj raziło mnie cały dzień, migrena wiec w moim przypadku było czerwone:( reszta rusza się jakoś powoli raz lepiej, raz gorzej... jutro wypad do stolicy weekend zapowiada sie k.urewski:P czyli również pracowity heh Gratuję udanego projektu:) całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×