Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 35latka

ujarałam się

Polecane posty

jestem żyję:) wybacz starej dupie, że zaniebałam... ale pamiętałam:) bywało różnie ************************************************** a na święta uciekłam od świata od wszystkich jest mi zajebiście dobrze:P robie nic no nie do końca jaram:) łajdaczę się w środę wrócę do świata debili:) co u Ciebie Mój Miły M.? spokojnych świąt całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie?? robota, dużo roboty, górki i doły;) ale będzie dobrze:D jaram i łajdaczę się troszkę, znaczy rozpieszczam więcej niż jedną jedyną;) wszyscy są szczęśliwi:D Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łajdactwo hedonizm i jest ok:P aaa i jeszcze ziółko:) piękna pogoda na Mazurach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotykam się z nim, łażę na jakieś kolacyjki, oddaję się jak suka, pier.dole na wszystkie sposoby, jakaś wizja na przyszłość, palnowanie wspólnych wakacji... i nagle k.urwa szok!!!! on jest księdzem!!!! do nieba nie pójdę:P ale co dalej?? ale jaja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś gg trzeba byłoby skombinować co M.? upiłam się z tego nadmiaru szczęścia ku.rwa sory za bluzgi,jakoś nie mogą się otrząsnąć z dzisiejszej zajeb.istej nowiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz coś na emalię, to się skołuje końtakt;) jak tam żyjesz po ochłonięciu??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam, że napisałam... nadal jestem w szoku nie odzywam się już tydzień on też milczy i dobrze a ja nadal cierpię to wszystko jakieś poj.ebane jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×