Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julka---28

bielizna pod pas do pończoch

Polecane posty

Gość julka---28

Hej dziewczyny. Od kilku lat noszę tylko ponczochy - szczególnie te z pasem. Lubie szerokie - porządne pasy np. z rago ,czy gorsenii. Latem mam dylemat: bo czy pod pas np taki http://www.duoline.pl/images/bielizna-damska/gorsenia-136F.jpg zakładać jeszcze bieliznę. przecież wszystko zasłania , a tak to jakby była podwójna warstwa? Czy któraś ma jakieś doświadczenia , albo rady? Proszę , potraktujcie to poważnie. Raz spróbowałam bez i było nawet fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oka to ja
Szczerze? Ja myślę , że chyba masz rację.W takim pasie bez majtek jest lepiej pod warunkiem , że masz dłuższą spódnicę , albo sukienkę- nie powinien się nikt zorientować. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhmmm
Ktoś jeszcze chodzi w pasach do pończoch? Myślałam , że nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wiesz dla mnie nie nie ze względu na to czy ktoś sie zorientuje ale śluz z pochwy no sory nie higieniczne trochę. majtki co dzień ubierasz nowe prawda a pas będziesz prac co dzień? jak się wybrudzi a przecież nie ma możliwości żeby się nie wybrudził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka---28
Jaki śluz? Przecież jak jestem zdrowa to się nie leje...A poza tym wymyślono husteczki do higieny intymnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście ze nie chodziło mi o nadmierną wydzielinę jak przy chorobie jednak zdrowa kobieta mimo wszystko ma ją. po prostu wydaje mi się nie higieniczne ubierane czegoś co ma kontakt z cipką kilkakrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka---28
Niestety chyba nigdy nie chodziłaś w pończochach.Pas nie ma kontaktu z ci***ą, dlatego ,że jest jak krótka spódniczka.Cóż liczyłam na większą ilość wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej-heja
Wtrącę się do dyskusji - julka tak trzymaj, ja też noszę porządne pasy i do takich podobnych jak twój z rago, nigdy nie zakładam już majtek. Dla krytykantek-poczytajcie sobie porady na stronach o pończochach tam też radzą tak chodzić. A poza tym nigdy mi nic nie wyciekło.pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bynajmniej nie krytykuje a wyrażam tylko opinie i wolno mi mieć inne zdanie. z pasów miała na sobie tylko wąskie bo takie szerokie mi sie nie podobają. mówisz ze nie ma kontaktu ale jak siadasz to przecież wargi sromowe dotykają pasa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej-heja
Chyba ,że ma się je do kolan .Ha,ha.U kobiet z normalną anatomią takie coś się nie zdarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka--28
Widzę ,że ktoś wreszcie sensownie pisze i zna się na tym. Elmirka spróbuj też szerszych- super trzymają , w kazdej sytuacji- w pracy, na imprezce a do tego mają też funkcje modelującą. Najlepsze są z firmy Rago. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak
Ja mam kupę takich właśnie pasów- szerszych i się nie przejmuję, bo taki pas służy też za majtki i nie miałam z tym nigdy problemu( no oprócz tych kilku dni w każdym miesiącu). I tak każdy zrobi , jak będzie chciał. Siemka dla nosicielek prawdziwych pasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przegladam stronke Rago z tymi szerszymi pasami, ja mam tylko ten dylemat ze ja chuda jestem...wiec te modelujace mi nie bardzo by pasowaly ;) aczkolwiek wygladaja na super wygodne. Wlasnie sie zastanawialam i tez bym chyba bez majtek je nosila, ze wzgledu ze sa bardzo dlugie.A latem takie dwie grube warstwy to troche za ciepelko ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak
hej ja też mam pas z rago! http://www.laurensilva.com/v/vspfiles/photos/rago-1365-2.jpg Noszę go też jak jest ze 25-28 stopni. sprawdza sie super.Jego plus to to ,że znakomicie trzyma pończochy.Czasem zakładam pod niego stringi, ale jak jest cieplej to nic.godny polecenia dla kobitek z klasą, ale lubiących komfort-to nie to co te cienkie pasy sypialniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimo to nie
wyobrazam sobie noszenia pasa bez bielizny. kobieta ma wydzieline bez wzgledu na to czy jest chora czy zdrowa, a wlasciwie jesli jest zdrowa to powinna ja miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka---28
No niestety - w takim przypadku potrzebna wzorowa higiena !Może to lepsze niż chodzenie w nieświeżych majtach przez cały dzień. A tak trzeba się wymyć kilka razy dziennie i do tego chusteczki do higieny intymnej. Zresztą majtki nasiąknięte wydzieliną to teżnie jest przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato lato
Ciekawy temat...A mnie tam latem zdarza się chodzić w sukienkach bez bielizny - nawet pasa-i co ,przynajmniej się nie kiszę w jakiś sztucznych majtach nawet stringach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echo -echo
A ja też będę miała pończochy i pas. Idę tak na wesele. Jest gorąco - w rajstopach nie dało rady , a tak jest całkiem cool.Czekam na reakcję chłopaka...To nara dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i napewno napewno
sie chlopakowi spodobalo :D nie dosc, ze to wygodne to do tego bardzo sexi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka---28
Co stringi? Pod pas ?A jeżeli to jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molinka
Ja też nosze pasy. Rzadziej szerokie, ale pod nie nadaja się stringi nawet bardzo kuse.Szczerze to Julka dała niezły temat do myślenia - bo nie wiedziałam ,że można chodzić bez niczego pod pasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terree
Lubię pończochy i pasy w stylu vintage od www.gretastore.pl , bo podkreślają sylwetkę, ale nie odkrywają jej przesadnie. Sporo mają też bielizny w stylu retro. Jak dla mnie pończochy z tej oferty mogą realnie powalczyć z modą na legginsy i wygrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conhyhyta1982bgevb
Ktoś jeszcze chodzi w pasach do pończoch? Myślałam , że nie... Jasne http://dnld.us/n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy jak macie pończochy z szerszym pasem Rago i zakladacie na to spodnie jak jest chłodniej czy zdarzyło się wam nie założyć majtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2018
Uważam że jeżeli pas do pończoch ma pzrynalmniej 23 cm i wiecej i jest szeroki typu rago to zakładanie majtek zwłaszcza w obecnych temperaturach jak jest ciepło a zwłaszcza w upalne lato jest niepotrzebne a latem to są dwie warstwy to będzie zdecydowanie za ciepło uważam że może lekka przesada jest osoby lato lato że zupełnie niema nic nawet pasa do pończoch ale uważam że jak jest solidny szeroki pas typu rago to ma funkcje modelującą i po co w lecie jeszcze druga warstwa , a druga sprawa ważna zdecydowanie super sprawa w toalecie odpada te odpinanie żabek i jak nosicie szersze pasy to w toalecie odpadnie kłopot odpinania żabek i to super wygoda i podzielam tu opinie większości że jak ma się szerszy pas do pończoch to majtki pod nim są niepotrzebne wystarczająco jest szeroki pas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciepło  Ciepło Basia
Ja podzielam zdanie skoro nosi się pas typu rago czy od Grety ja mam od Grety i jak się robi cieplej to nigdy nie zakładam majtek i taki pas służy również za majtki sama mam pas grety http://www.gretastore.pl/pas-do-ponczoch-girdle-ultra-black,id138.html iw nim nie potrzeba żadnych majtek kto by nie mosił jest wystarczająco szeroki a skoleji jest wygoda w toalecie nie potrzeba odpinania żabek w artykule fizi - odpinanie żabek w toi toiu to jest dosyć kiepski pomysł, zabiera ciut czasu (bez względu na to jaka mamy wprawę to jednak podciągnięcie rajtek jest dużo łatwiejsze i szybsze. Można mieć samonośne, ale tez kolei odparzają w upale.http://fiziaponczoszanka.blox.pl/2009/10/Jestem-za-a-nawet-przeciw.html a w innym artykule fizi kobitki w większości zalecają pod szerszy pas nie zkladać majtek i piszą że gaie są niepotrze3bne po co dodatkowa warsrwa http://fiziaponczoszanka.blox.pl/2009/02/Czy-pas-lezy-na-mnie-dobrze.html a po za tym w toalecie wygodniej odpada odpinanie żabek nawet dla najbardziej wprawionej kobitki zwłaszcza w ciepłą wiosną i latem i jest to nic zdrożnego chyba że ma się krótką miniówe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawy toaletowe w pasie do pończoch na nylony fora pisze Jeśli chodzi o wizyty w toalecie, są różne szkoły. Ja uważam, że najwygodniejsze są dwa wyjścia: a) majtki na pasie, tak jak na tym zdjęciu: [link widoczny dla zalogowanych] , w toalecie tylko się ściąga majtki, pas zostaje na miejscu b) brak majtek. Niektóre panie się krępują, wtedy łatwiej będzie się przełamać nosząc pasek typu girdle, np: [link widoczny dla zalogowanych]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedzi na forach jak zakładac bielizne pod pas http://forum.gazeta.pl/forum/w,650,108460491,108460491,jaki_pas_do_ponczoch_.html > Zwykle na wszelkich zdjęciach modelki mają majtki ubrane pod pas. > Ale czy to jest wygodne? Przecież do sikania trzeba to wszystko zdjąć. Może: a) kupić sobie majtki wiązane z boku, b) zakładać stringi, które łatwo przesunąć "w bok" c) zakładać majtki na wierzch d) chodzić bez Jeżeli ktoś ma trochę krągłości na brzuszku i pupie polecam szersze pasy z Rago. doskonale modelują i wcale nie są niewygodne. Problem bielizny pod nimi rozwiązuję nie zakładając majteczek wcale, szeroki pas daje mi poczucie pewności. Niestety pod takie pasy nie sprawdzają się ani stringi , ani majtki wiązane z boku, a zakładanie majtek na wierz byłoby zupełną niemożliwością . Pozdrawiam i zachęcam Twoją żonę do noszenie prawdziwych pończoch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×