Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julka---28

bielizna pod pas do pończoch

Polecane posty

Gość gość
JA TEŻ - Ja też popieram i zgadzam się ja nosze szerszy pas z Grety Store a w moim wypadku musze nosić pas do pończoch bo na silkon mam uczulenia i robią się odparzenia zwłaszcza w lecie a musze nosić pończochy przeciwżylakowe nie są one grube bo 1 klasa ucisku i jak zwłaszcza jak jest teraz tak ciepło a pas jest dostatecznie szeroki to zakładnie jeszcze majtek pod taki szerszy pas jak od Grety / Rago jest bezsensowne on praktycznie zastępuje majtki ,owszem w okresie jesienno zimowym to przydadzą się bo chłodno tylko troche ikłopot z odpinaniem tych żabek w W C ale jak jest zima to tak , ale w jak jest ciepło to ten element bielizny jest zbędny i zdecydowanie łatwiej w Toalecie a u mnie pas musi być do pończoch przeciwżylakowych co problem żylaków dotyka coraz więcej osób i również wiem że dotyczy i mężczyzn I jak jest taka wysoka temperatura kto by nie nosił szerszy pas to po co jeszcze kisić się w drugiej warstwie bielizny . Jak pas jest szerszy jak 22 cm i więcej to majtki są zbędne szerszy pas praktycznie wszystko zakrywa a w toalecie jest sama wygoda i nie ma co się krępować są to szerokie i solidne pasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka2018
Uważam że jeśli pas do pończoch jest wąski to najlepiej zakładać majtki na pas do pończoch wygoda w w W C a jak jest z tych szerszych modelujących który zakrywa cały tyłek to najlepiej majtek do takiego szerokiego uż nie zakladać bo po co nastepna warstwa i kłopot w W C a tak nie ma zadnego problemu w toalecie i z tymi szerszymi pasami łatwiej sie przełamać i nie ma potrzeby pod nie czy na majtki zakładać jeszcze majtki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×