Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trala 27

pomysł na biznes

Polecane posty

Gość trala 27

Mam lokal nieduży lokal przy ruchliwej trasie, może ktoś podpowie jakiś pomysł jaki można by otworzyć interes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktoś ma pomysł
to zachowa dla siebie-po co budować konkurencję? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
early retirement vel Pomysłodawca - to nieuczciwy człowiek, bez zasad. Jakieś dwa lata temu, popełnił błąd, wpłacając do piramidy Intway znaczną sumę pieniędzy. By odzyskać choć część straconych pieniędzy "rozbudowuje grupę" jak sam to ładnie nazywa.;) To nic innego jak namawianie kolejnych ofiar do wpłaty na łańcuszek. Do czego to prowadzi, nie muszę chyba pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do pomysłu SIEĆ SKLEPÓW W INTERNECIE. Otóż, mimo głupot, wypisywanych tutaj przez jakiegoś nawiedzonego piramidzarza, chcę powiedzieć, że pomysł z tą siecią juz funcjonuje. I jest w tym 2 dobre wiadomości. Po pierwsze, system się sprawdził, czyli działa. A po drugie, działa on, jak na razie, poza granicami Polski, a więc, ta nisza rynkowa w tym kraju jest jeszcze nie zajęta!!! Jest jeszcze szansa być w ścisłej czołówcę tej branży w tym kraju. A może i nie tylko w tym kraju. Co do kosztów. Ten sam piramidziarz podaje jakieś wyssane z palca kwoty 5500 zł, 2600 dolarów itd. To są totalne bzdury!!! Koszt uruchomienia sklepu wraz z systemem promocji wynosi około 1000 zł. To wszystko. W tej kwocie jest zawarty cały szereg szkoleń w zakresie handlu internetowego oraz obsługi komputera. Jaki może być zysk? To zależy przede wszystkim od każdego. Jaki wybierzesz towar, jaką politykę cenową będziesz prowadził itd, itp. Specjalną uwagę zwracam na określenie SIEĆ. Oczywiście można mieć wyłącznie własny sklep, ale o wiele bardziej opłacalne jest posiadanie wielu sklepów, prowadzonych przez inne osoby, ale takich z obrotu których dostajesz niewielki procent tantiemu. Nawet jakby ten procent wynosił zaledwie 1, to posiadanie 100 sklepów da w przybliżeniu taki sam dochód, jak twój własny sklep. Przy tym taki dochód jest o wiele bezpieczniejszy, gdyż małoprawdopodobne jest, że w wszystkie sklepy jednoczesnie upadną, czy będą mieli jakieś inne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla przykłady przyjmijmy, ze interesuje Cię 200 000 USD na zakup mieszkania. By w ogóle przystąpić do programu musisz zawrzeć z Intway specjalny inwestycyjny kontrakt, co związane jest z inwestycją 2600 USD. Te pieniądze przepadają, dostaniesz za nie unikalne wyksztacenie z nie istniejącej uczelnii. Poza szkoleniami i treningami otrzymasz nadzwyczajnie interesujący inwestycyjny instrument. Napisz do mnie a umówimy się na osobiste spotkanie na które nie przyjdę. Kiedy ktoś z Twojego polecenia wejdzie do programu nieruchomości Intway, dostaniesz 354 USD premii, w tym 61 dolar będzie wpłacone na specjalne inwestycyjne konto. Kiedy zaś do programu wejdzie ktoś, polecony przez Twojego poleconego, bądź poleconego przez poleconego itd., to zapłacą Ci 94 USD. Z tego również 61 dolar zaliczą na Twoje inwestycyjne konto. A więc, w naszym przykładzie, kiedy potrzebujesz kupić mieszkanie za 200 000 USD, musisz “uzbierać” 60 000 USD na inwestycyjnym koncie. Za każdego nowego partnera-inwestora płacą Ci w przybliżeniu 60 USD. Czyli miałbyś pozyskać ... 1000 partnerów. Niezła piramida co? 1000 partnerów żeby pozyskać, trzebaby przez 50 lat naganiać i naciagać na forum jak ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie jest to zwykła piramida a pomysłodawca jest kłamcą :D kłamał że wyremontował przedszkole. Sprawdziłam to farmazon jak całe jego życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupi marshalku, ten numer ci nie przejdzie. Wiem, że jestes mistrzem w przekręcaniu faktów i odwracaniu kota ogonkiem. Ale nie poddam się na twoją głupią prowokację, szkoda czasu na bezowocne dyskusje z tobą. Ty i tak nigdy nie trzymasz się żadnych zasad, kłamiesz, kręcisz, bluzgasz i wyzywasz. Nie chcę mi się po raz kolejny pisać o twoich kłamstwach i krętactwach, bo nie na tym polega dyskusja na forum. Możesz latać na skargi do moderów - jak to jest w twoim zwyczaju, możesz zmieniać nicki za każdym razem udając kogoś innego. Od dzisiaj uroczyście przerzekam -GÓWNO MNIE TO OBCHODZI!!! Będę robił swoje tyle, ile uznam za stosowne i wiem, że oprócz debili, jakimi jesteście ty i twoje kolesie, na tym forum pojawiają się psychicznie zdrowi i w pełni normalni ludzie. Ja pracuję dla nich i do nich będę pisał. Zrozumieją, któ mówi do rzeczy, a kto nie. Teraz nawet jeśli się odezwę na twój komentarz, to tylko wtedy, gdy zobaczę w tym powód do przekazania jakiejś pożytecznej dla innych informacji. Nie żałuję tego, że od kilku miesięcy użerałem się z tobą i pozostałymi kretynami. Było to określone doświadczenie, którego potrzebowałem żeby zrozumieć pewne rzeczy. Teraz możecie tu nawet zesrać się plując na mnie, moją ofertę i na całą resztę. Powtórzę raz jeszcze - GÓWNO MNIE TO OBCHODZI!!! Życzę ci z całej duszu sukcesów w dalszym robieniu z siebie forumowego jełopa i ignoranta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olliwwka
ale mnie wku.rwia ten debil proponujący tą piramidę, nie można na żadnym temacie pogadać czy wymenić poglądy bo wpier.dala się chooj,weźcie go zabijcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wolno zabijać
ale można się nabijać jak stracil pieniądze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam w całej rozciągłości co piszą koledzy. early retirement - to nieuczciwy człowiek, bez zasad. Jakieś dwa lata temu, popełnił błąd, wpłacając do piramidy znaczną sumę pieniędzy. By odzyskać choć część straconych pieniędzy "rozbudowuje grupę" jak sam to ładnie nazywa.;) To nic innego jak namawianie kolejnych ofiar do wpłaty na łańcuszek. Do czego to prowadzi, nie muszę chyba pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partner79
Wszystkich chętnych zapraszam - partner79@o2,pl. Płatne ankiety, z nagrodami, kilka sprawdzonych firm. Kto zainteresowany, prosze przysłac maila. POZDRAWIAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już każdy wie na forum, że Intway to nic innego jak gówno warta piramida finansowa. Nie ma już nikogo , kto chociaż chciałby się zainteresować tym przekrętem, co dopiero płacić tam jakieś pieniądze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co by kto tutaj nie gadał, a faktem jest, że to własnie sieci są najbardziej skutecznym mechanizmem zarabiania w handlu. Jak myślicie, czy przypadkiem w każdym niemal mieście jest TESCO, Carrefour, LIDL czy Biedronka? A czy przypadkiem mamy sieci stacji BP, Shel i inne? A co powiecie na sieć hoteli ORBIS? Można wiemieniać dalej i dalej!!! Skoro ci giganci handlu budują sieci, czemu my (czy, jeśli wolicie wy) musimy się ograniczać i sprowadzać do jakiegoś handlu obnośnego??? Oczywiście że nie musimy! Uczmy się od najlepszych! Weźcie kartkę papieru i policzcie: założenie sklepu z całą otoczką - 700 zł szkolenie i treningi - 200 zł Cały koszt - 900 zł (niech nawet będzie 1000). Nie wiem jaki chcielibyście mieć towar, ale ja pracuję z perfumami i kosmetykami. Na sprzedaży detalicznej perfum mam 30%, a na kosmetykach - 40. Premię z obrotu przeciętnie mam na poziomie - 9% z perfum i 7% z kosmetyków. Weźmy dla przykładu jakieś średnie znaczenie - 35% na detalu i 8% z obrotu. Czyli razem 43%. Od pierwszego dnia taki sklep zawiele obrotu nie zrobi, ale pod koniec pierwszego roku można śmiało zakładać, że z 5000 wygeneruje. A więc, dochód osobisty wyniesie 5000 x 43% = 2150 zł. miesięcznie. Przy tym cała robota będzie się sprowadzała do sprawdzania czy sa zamówienia i przekierowania tych zamówień do hurtowni, która zajmuje się wysyłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz dołączmy do tego sieć!!! Powiedzmy, że w ciągu pierwszego miesiąca znajdziesz zaledwie 2 osoby, które będą chciały mieć taki sam czy podobny sklep i w następnym miesiącu pomożesz im zrobić to samo. I niech z ich obrotów zapłacą ci jedynie 5% premii. CO SIĘ STANIE PO ROKU CZASU? 2x2x2x2x2x2x2x2x2x2x2x2=4096 internetowych sklepów w twojej sieci. Średni obrót po pierwszym roku wynosi 2500 zł na miesiąc - obliczyłem to. 4096x2500=10 240 000 zł obrotu miesięcznie!!!! 10240000x5%=512 000 zł premii dla ciebie!!!! Jaki znasz inny biznes, który z inwestycji 1000 zł po roku czasu może dać pół miliona złoty dochodu???? To nie są żarty!!! Owszem, samo takie coś się nie zrobi, trzeba będzie wykonać określone ruchy, ale czy nagroda nie jest tego warta???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest własnie przypadek, kiedy odpowiem na durne posty, bo pewne ważne kwestię trzeba należałoby wyjaśnić. I owszem, od roku mam podpisaną umowę i mogę korzystać z tego pakietu, ale rzeczywiście nie zarabiam aż tyle, jak podałem w symulacji. Podstawowych przyczyn jest dwie. Po pierwsze, jak wchodziłem do firmy, to myślałem o rozwoju biznesu właśnie na terenie Polski. Ale nie było ani jednego słowa w materiałach czy na stronach firmy w języku polskim! Musiałem bardzo dużo informacji przetłumaczyć, co zajęło mi ponad 2 miesiąca. Dzisiaj mamy polskich materiałów dość sporo. Minął zaledwie 1 rok!!! Druga sprawa. W odróżnieniu od tutejszych idiotów-komemntatorów "nie pozjadałem wszystkie rozumy" i muszę przyznać, że nie odrazu zauważyłem i doceniłem ten potencjał, który daje internet-handel. Dopiero w lutym tego roku postanowiłem uruchomic sklep. Miesiąc mi zajęło przygotowanie materiałów dla niego po polsku i już kiedy zacząłem go robić, przyszła wiadomość, że niedługo firma wprowadzi nowy skrypt sklepu - o wiele lepszy i wygodniejszy. Powstrzymałem się z dalszą budową i czekam na nowy sklep. Jest zapowiedziany na koniec tego miesiąca. Jak dobrze pójdzie, to już w sierpniu zaproszę tam pierwszych klientów. I to będzie początkiem odliczania. Za rok właśnie sprawdzimy, czy mówiłem prawdę w tej swojej wyliczancę czy coś kręciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę, by jakieś podejrzane osobniki i półgłówki typu Pomysłodawca, nie mieszały forumowiczom w głowach! PRAWDA: Dla przykłady przyjmijmy, ze interesuje Cię 200 000 USD na zakup mieszkania. By w ogóle przystąpić do programu musisz zawrzeć z Intway specjalny inwestycyjny kontrakt, co związane jest z inwestycją 2600 USD. Te pieniądze przepadają, dostaniesz za nie unikalne wyksztacenie z nie istniejącej uczelnii. Poza szkoleniami i treningami otrzymasz nadzwyczajnie interesujący inwestycyjny instrument. Napisz do mnie a umówimy się na osobiste spotkanie na które nie przyjdę. Kiedy ktoś z Twojego polecenia wejdzie do programu nieruchomości Intway, dostaniesz 354 USD premii, w tym 61 dolar będzie wpłacone na specjalne inwestycyjne konto. Kiedy zaś do programu wejdzie ktoś, polecony przez Twojego poleconego, bądź poleconego przez poleconego itd., to zapłacą Ci 94 USD. Z tego również 61 dolar zaliczą na Twoje inwestycyjne konto. A więc, w naszym przykładzie, kiedy potrzebujesz kupić mieszkanie za 200 000 USD, musisz “uzbierać” 60 000 USD na inwestycyjnym koncie. Za każdego nowego partnera-inwestora płacą Ci w przybliżeniu 60 USD. Czyli miałbyś pozyskać ... 1000 partnerów. Niezła piramida co? 1000 partnerów żeby pozyskać, trzebaby przez 50 lat naganiać i naciagać na forum jak ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku nareszcie
to wspaniałe !!!! podaj mi adres tej firmy - pojade i kupię ten niesamowity pakiet !!! a dostanę filtr do wody przeciwko promieniowaniu z Czarnobyla ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renglodka 241, czegoś takiego jak pakiet Konstruktor nie istnieje. Jest pakiet Partner, ale jeśli cię interesuje tylko konstruktor stron, to musisz poczekać conajmniej do końca lipca. Wówczas powinna być dostępna możliwość zakupu takiego konstruktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renglodka 241
W takim razie nie interesuje mnie to gówno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renglodka 241
zresztą nie do ciebie pisałam early tylko do wczesnej emerytury. umiesz czytac ze zrozumieniem ?? chodzi mi o polski nick "wczesna emerytura".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie jest to info dla zainteresowanych. Nabycie sklepu internetowego bez koniecznosci wykupienia pakietu Partner ma być mozliwe za kilka tygodni. ZAPRASZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla przykłady przyjmijmy, ze interesuje Cię 200 000 USD na zakup mieszkania. By w ogóle przystąpić do programu musisz zawrzeć z Intway specjalny inwestycyjny kontrakt, co związane jest z inwestycją 2600 USD. Te pieniądze przepadają, dostaniesz za nie unikalne wyksztacenie z nie istniejącej uczelnii. Poza szkoleniami i treningami otrzymasz nadzwyczajnie interesujący inwestycyjny instrument. Napisz do mnie a umówimy się na osobiste spotkanie na które nie przyjdę. Kiedy ktoś z Twojego polecenia wejdzie do programu nieruchomości Intway, dostaniesz 35 USD premii, w tym 6 dolar będzie wpłacone na specjalne inwestycyjne konto. Kiedy zaś do programu wejdzie ktoś, polecony przez Twojego poleconego, bądź poleconego przez poleconego itd., to zapłacą Ci 9 USD. Z tego również 6 dolar zaliczą na Twoje inwestycyjne konto. A więc, w naszym przykładzie, kiedy potrzebujesz kupić mieszkanie za 200 000 USD, musisz “uzbierać” 60000 USD na inwestycyjnym koncie. Za każdego nowego partnera-inwestora płacą Ci w przybliżeniu 6 USD. Czyli miałbyś pozyskać ... 10000 partnerów!!! 10000 partnerów żeby pozyskać, trzeba by przez 500 lat naganiać i naciagać na forum jak ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwestorka
Najlepsze seminarium dotyczące inwestowania w nieruchomości bez wkładu własnego na jakim dotąd byłam, organizowane jest przez dr Fesnaka odbywa się co miesiąc i co miesiąc jest na nim wiele osób http://www.kursy-finansowe.org/zapisy-on-line Wiele osób dzięki podobnym kursom inwestowania i uzmysłowieniu sobie jak łatwo jest inwestować w nieruchomości bez posiadania praktycznie własnej gotówki, zarobiło tak jak ja, i dalej inwestują w nieruchomości, o to chyba najłatwiejszy biznes na świecie. Nikt nie da Wam pieniędzy na zakup akcji czy funduszy a kredyty na zakup nieruchomości są łatwe do zaciągnięcia, wystarczy pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uderz się w dekiel
Inwestorka - strzel se kupę!:) Wiecie ile kosztuje szkolenie "jak kupić tanio działkę", które proponuje inwestorka?? Nie wiecie? 2.470 zł :D:D:D:D Toż to lepsze niż piramida Intway!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×