Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lonka12345

Ładna jestem?

Polecane posty

Gość średnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marioneer
juz pokaywalas swoje fotki cipo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestan pic
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzacie
gruba wiejska morda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi to powiedziec, ale nie za bardzo. i ten makijaz oczu sprawia, ze oczy wygladaja na jeszcze mniejsze niz sa... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Barbie
brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cross
Przecietna, ani ladna, ani brzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ładna dla mnie
jesteś brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crejzilup
przecietne dziewcze,wszystkie na tym zdjeciu nie grzesza uroda,ale ty nalladniejsza wsrod brzydkich na pocieszenie dodam-podrasuj sie troche,zadbaj o siebie,inny makijaz i bedzie lepiej wstawiajac tu zdjecie musisz sie liczyc z bolesna krytyka,bowiem kryteria oceny sa tu bardzo zawyzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonka12345
oczy za mocno? Przeciez delikatnie maluje czarna kredka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crejzilup
masz ogolnie smutny wyraz twarzy i chyba zaniedbana cere/czy nie palisz oby za duzo papierosow??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonka12345
ogolnie jestem wesola dziewczyna, zdjecie z zaskoczenia zostalo zrobione i stad ta mina. pale tylko okazjonalnie, od imprezy, do imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghgh
nie jesteś brzydka tylko zwykła... czarna kredka to już!!! jest mocny makijaż! Tobie nei pasujeczarna kredka! trochę pudru brązującego, odrobina różu i rzęsy - wystraczy. Tylko nei za mocno... bo wyjdzie tapeta a nei makijaż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonka12345
Ja uwazam, ze juz mam za duzo tej wartswy pudru, zeby przykryc cere... korektorer, podklad, puder w plynie, w musie i na to w kamieniu...;/ inaczewj nie wyjde, bo by ludzie pouciekali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozświetlający makijaż oczu zrezygnuj z czarnej kredki jeśli już kredka to brązowa, jasne perłowe cienie i będzie ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tyle pudru gruba warstwa... zamiast zadbania o cerę... do tego pewnie sądząc po wieku są to tanie kosmetyki które zatykają ci pory i skóra coraz bardziej zaczyna mieć dość.wybierz sie do dermatologa/kosmetyczki jeśli masz problemy ze skóra a nie tapetuj tego. używaj kremów, toniku i lecz zmiany skórne bo im większa warstwa na nich tym wolniej sie goja i tym szybciej powstają. zniszczysz sobie skórę w młodości a co później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonka12345
a ile da;abys mi lat? dbam o cere codziennie myje i kremuje. Wiesz, to prawda, jesli chodzi o tanie kosmetyki, skad mam wziac kase na drozsze. Wizyty u lekarza tez kosztuja. A bez pudru nie wyjde, bo sie wstydze. I tak zamyka sie to bledne kolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustostanyy.
ale sobie co niektórzy podleczyli kompleksy ..... taaaa pasztet, brzydka, beznadziejna itp podziwiam cię dziewczyno za odwagę pokazać zdjęcie i zostać zmieszanym z błotem przez stado anonimowych ludzi. a swoją drogą co do pudru młoda jesteś daje ci 16-17 lat ale tony podkładu niszczą i postarzają ci cere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghgh
sorry że się wtrącę - kosmetyki nei musza być drogie ale odpowiednie. zacznij czytać o składach kosmetyków, o składnikach aktywnych i sama zoabczysz że drogie wcale nie znaczy dobre... sama mam cerę problemowa i raze sobei neiźle... mogę coś ewentualnei odpwoiedzieć... a lat ile masz 16-18??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonka12345
tak, 18. Nikt mnie z błotem nie zmieszal. Pwoiedzieli ze ewentualnie srednia... Reszta to marne prowokacje, nie przesadzaj:P brzydsze od siebie widuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghgh
gratuluję dobrego podejścia do siebie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ciężko
hahahaahah 18 lat a zmarszczule jakby miala 30 hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonka12345
No bo sorry, rozumiem ze moge byc nie w czyims typie, ale ze brzydka? no juz nie popadajmy w skrajnosci ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonka12345
Zmarszczki? Gdzie ty je widzisz?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustostanyy
dlaczego nie brzydka? dla jednego jesteś ładna dla innego przeciętna a jeszcze inny powie brzydka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonka12345
Powie brzydka, ale kazdemu potrafie pokazac zdjecie brzydszej :P wiec spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustostanyy
sorki to ty trzymasz zdjęcia innych panienek wg ciebie brzydszych.....?? to może pokaż nam jakies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×