Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ogrodnik2777

kobieta z penisem !!! zdarzyło się wam spotkać ??w Polsce??

Polecane posty

Gość do intersexualnej
pokaz foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----> "do intersexualnej" Głupi/a jesteś, żebym miała nagonkę? W życiu w takim temacie nie wrzucę linka do mojego zdjecia ani nie podam swoich danych osobowych. Jeszcze życie mi miłe. Nie zależy mi na tym aby na ulicy wszyscy wiedzieli co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryczek
Jak wskazuje mój nick, sporo już przeżyłem, sporo widziałem, ale takiej kobiety nie widziałem, tzn. nie widziałem rozebranej. Chodziły słuchy, że w naszej miejscowości jest jedna kobieta ( dziewczyna), z penisem właśnie. Miejscowość w sumie niewielka, więc prawie wszyscy się znali, przynajmniej z widzenia. Podśmiewali się z tej dziewczyny cichaczem, a ja nie mogłem nigdy zrozumiecć dlaczego!?? Przecież ona nie chciała taką być!!!! ...I dlatego dziwne i niesmaczne wydawały mi się dośc niewybredne żarty na jej temat. Nie naśmiewali się ludziska z pijaków, awanturników, złodziei, tak jak z niej. Podobnie okrutni bywali tylko w stosunku do ludzi ułomnych - straszne!! Działo się to dość dawno,.. chyba trzydzieści lat temu, odległe czasy mojego dzieciństwa,.. ale mam nadzieję, że obecne społeczeństwo, na tyle dojrzałe jako "europejskie", podbudowane ogromną wiedzą czerpaną z internetu, potrafi przyjąć tą ich "inność" jako coś normalnego, jako jeden z elementów tego w sumie dość żróżnicowanego naszego społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję jej przeżyć. Poza tym ma prawo być taką jaka jest. To jej sprawa co ma i każdy kto się przypadkiem dowiedział powinien to zaakceptować i ją szanować tak jak dawniej, gdy nie wiedział. To że istnieją tylko 2 płci to jest mit. Codziennie rodzą się dzieci z niezidentyfikowaną płcią i to rodzice i lekarze podejmują OPERACYJNIE! decyzję jakiej płci jest dziecko. Moim zdaniem to okrutne okaleczanie, tymbardziej, że ryzyko pomyłki kim będzie czuło się dziecko wynosi blisko 30%. Rodzą się też osoby, które w momencie urodzenia posiadają męskie narządy płciowe, zaś w okresie dojrzewania płciowego dojrzewają tak jak dziewczyny lub pośrednio. Lekarze wtedy są zdolni przepisywać testosteron nie zapytawszy młodej pacjentki/pacjenta kim się czuje i nie rozważają ewentualnego podania żeńskich hormonów płciowych estrogenu i progesteronu oraz wykonania kastracji. Kastrację w tym przypadku trzeba wykonać ze względu na ryzyko powstania raka jąder oraz ryzyko wzrostu produkcji testosteronu. Mają czasami problemy społeczne i w następstwie niskie poczucie swojej wartości, z uwagi, że przed osiągnięciem 18 lat nie mogą domagać się uznania przez sąd kobietą. Jest to możliwe po osiągnięciu pełnoletności. W ten sposób właśnie powstają takie kobiety. Istnieje też coś takiego jak transseksualizm. Polega to na tym, że osoba taka dojrzewa jak zwyczajny mężczyzna, czując się, że jest kobietą. W wieku minimum 18 lat może podjąć leczenie polegające na podaniu żeńskich hormonów oraz dużej dawki blokerów męskich hormonów oraz wykonaniu niezbędnych operacji (chirurgia narządów płciowych, chirurgia plastyczna twarzy itp). Niestety bardzo często jest tak, że w tym wieku już jest za późno na zmiany i wygląd tak powstałej kobiety pozostawia wiele do życzenia (szczególnie dla pacjentki), nie wspominając już o kosztowności wszystkich zabiegów. Niektóre takie kobiety też mogą nie chcieć wykonać operacji przetworzenia męskich narządów na żeńskie i wtedy też powstanie taka kobieta. Ważne aby była leczona wcześnie. Przed operacjami czeka ją również sąd. Istnieją oczywiście też przypadki interseksualizmu i transseksualizmu w przeciwnym kierunku. Osoba posiadająca żeńskie narządy płciowe może dojrzewać jak mężczyzna, jak również istnieją osoby dojrzewające jak kobiety i chcące operacji zmiany płci na mężczyznę. Również nie wszyscy decydują się na operację zmiany narządów płciowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryczek
Inter..., fajnie, że zapodałaś tyle ciekawych szczegółów, których nie zawsze by się chciało szukać w sieci.:) Wydaje mi się, że to właśnie jest sens istnienia podobnych forów, sens naświetlania niektórych, powiedział bym, wstydliwie pomijanych tematów w codziennych, zwykłych, pogaduchach. Na cale szczęście, coraz mniej tych ciemnogrodzkich znaczących uśmieszków, dewocyjnego wznoszenia wzroku i odżegnywania się od wszystkiego co niezrozumiałe,... a i wypowiedzi na forach wydają się coraz bardziej dojrzałe ( w poważniejszych tematach, oczywista). Ale osobiste dywagacje nie są zasadniczym tematem tego wątku, więc kończę ględzenie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś2525
Witajcie wszystkie Kobiety z penisami jak to was nazwali szukam zony i właśnie takiej dziewczynę chcę poznać jak wy jeśli nie do ślubu to choć na flirt piszcie parka2518@o2.pl nie sugeruj się nazwą mejla z przeszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakow1
Chętnie poznam kobietę z penisem z Krakowa. Pozdrawiam kr_69@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demogorgon
Interesują mnie kobiety z penisem, bo mnie to podnieca . Nie zrozum mnie źle. Nie traktuję was jak dziwolągi czy zabawki seksualne. Jesteście zwykłymi ludźmi a szerzej mówiąc wszyscy jesteśmy zwierzętami, jeno nieco bardziej rozwiniętymi od czworonożnych. Chociaż, jak czytam niektóre wypowiedzi to widzę, że nie każdy jest bardziej rozwinięty :) Lubię seks i większość jego wariantów, dlatego chciałbym spotkać taką kobietę. Podchodzę do nich jak do innych kobiet, a ja ubóstwiam płeć piękną:). Nie obrażajcie się drogie panie. Nie traktuję was przedmiotowo, a seks bez zobowiązań to obustronna przyjemność. Niestety wciąż w Polsce panuje paskudny stereotyp, mówiący, że mężczyzna folgujący swym pragnieniom to casanowa, a kobieta robiąca to samo to kurwa. Żałosne jest to społeczeństwo i niezwykle śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziokizio
witam ja z checią poznam taką kobiete z czyms mieszkam za granica pozdrawiam iterseksualne a interseksualna odezwij sie do mnie pozdrawiam kiziokizio@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie poznam kobietę z penisem z Bydgoszczy andrzej.pawlowski188@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie istnieje coś takiego jak kobieta z penisem, albo jest kobieta, albo facet, albo transseksualista, nowa plec powstala w XX wieku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek Płock
A ja bym chętnie poznał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obrazaj naszego miasta zboku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankagrodzka
ktoś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkaliśmy,lecz chodziło nam o seks razem z mężem.Dziewczyna chciała tylko z meżem bezemnie.Ani mąż ani ja nie chcialam tego by było bez nas razem.Miała jak mówiła ponad dwadzieścia cm k****a.Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gMario
Chcialbym poznac sie z kobieta schamel z londynu. Marlo99@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA Pragne laski z Penisem Jestes tutaj napisz mmmm najnowszy3131@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na na turystyka com można spotkać facetów z cipkami i kobiety z penisami. Nie rozumiem po co się loguja jako inna płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna Grodzka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie poznam kobiete ktora ma członek jesli faktycznie masz odwage i chciala bys po rozmawiac i spotkac sie ja osobiscie nie mam nic przeciwko odpowiedz na priw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestesmy malzenstwem z Poznania dyskretnym zadbanym od kilku lat szukamy do wspolnych zabaw w naszej alkowie Kobiety z penisem najlepiej na staly uklad i jak do tej pory nic zero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Trans
Smof lubi kobiety z penisem.;-) Lubi być jėbany.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy zboczeńcy latają do Tajlandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze się staram zabrać kobietę do sauny,na basen lub na plażę. Przecież bym się pozygal gdyby okazało się okazało że ma penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmof
Buraczku durny nie wiesz o co chodzi to się nie wtrącaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmof
Uczę się tłuściochu od najlepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo chetnie poznal bym kobiete ktora ma. nie obrarzajac tą nazwa oczywiscie. Jestem z pod stargardu. 695934500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukaszczyz
Ja bym chcial sie z przespac z kobieta ktora ma penisa. Jak jest tutaj taka i jest chetna to zapraszam na maila: lukaszczyz111@interia.pl Ja z walbrzycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×