Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ogrodnik2777

kobieta z penisem !!! zdarzyło się wam spotkać ??w Polsce??

Polecane posty

Gość Interseksualna
Żal, nazywać kobietę z penisem facetem z cyckami... No jeżeli macie na myśli Rafalalę to spox. Dziwi mnie, że dla was liczy się tylko aspekt seksualny takiej kobiety lub ... tzw. show (jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić). Tymczasem my mamy takie same potrzeby jak pozostałe kobiety. Mam partnera, którego bardzo kocham i on kocha mnie całą. Co do nazwy shemale - to określenie prostytutki z penisem, nie zaś każdej kobiety z penisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustronianka nie musi byc meila obok nicku. Jak chcesz napisac postac to klikasz "odpowiedz na temat" prawda? I wyskakuje okienko do wpisania tresci a nad nim pola w ktorych trzeba wpisac pseudonim i mail. I po prostu ten mail wykasuj i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania-999
jak to alicja majewska ma penia? co to kur*wa za sciema jest? skad takie ploty macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interseksualna
Heh. Ploty zawsze powstają na ten temat i nie tylko o niej. Wuidać ktoś na tym forum lubi zaglądać kobietom do majtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interseksualna
Poza tym Melania-999, czy ważne jest to, co ona tam ma? Moim zdaniem jej prywatna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modrzewmodrzew
Niestety nie udalo mi sie spotkac shemale, szkoda sa takie piekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajrzyjcie na roksę lub odloty
Możecie sobie na godzinę taką kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doctor psycho
Ktoś spotkał faceta z cipą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interseksualna
" Niestety nie udalo mi sie spotkac shemale, szkoda sa takie piekne" Załosny jesteś. Nienawidzę być nazywana shemale. Czy tutaj piszą osoby o takim poziomie iq, że nie są w stanie zrozumieć, że shemale to PROSTYTUTKA z penisem? Gwoli wyjaśnienia tego słowa, bo już raz pisałam - PROSTYTUTKA = kobieta trudniąca się seksbiznesem, zarabiająca na seksie. Nie każda kobieta z czymś więcej jest shemale. Co do urody takich kobiet - owszem są ładne. Ale nie wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interseksualna
imho iq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interseksualna
imho iq<0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanadol56
chetnie bym sie masturbowal z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interseksualna
Panie "kurwa przecież to" niestety się mylisz. nie mam silikonówe tak jak sobie wyobrażasz i nie jestem facetem. Mężczyzna interesujący się taką kobietą nie jest gejem. Jest heteroseksualny. Kobiety takie czują się kobietami i taką też płeć mają wpisaną w dowód osobisty. Osoba interesująca się tylko kobietami z czymś więcej nazywana jest gynandromorfofilem (Gynandromorphophilia). Osoba interesująca się transwestytami (czująca do nich pociąg seksualny) to transwestofil (Transvestophilia). Mężczyzna współżyjący z transwestytą jest gejem (o ile nie jest biseksualny). Pozdrawiam i życzę więcej tolerancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście się z tym nie spotkałem, ale kumpel mi opowiadał iż jego kolega jeszcze z czasów podstawówki, spotkany po ładnych kilku latach okazał się ewoluować i został dziewczynką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interseksualna
Różnie jest z orientacją takich kobiet. Większość jednak jest heteroseksualna i wybiera na partnera mężczyznę. Tak jak to jest ze zwykłymi kobietami. Wbrew obiegowej opinii nie ma problemów ze wzwodem, bynnajmniej ja nie mam. "polecam ZESPÓŁ na WESELE z okolic WARSZAWY www.amigoband.pl " ech Ci spamerzy. Tylok promowanie im w głowie. "szimejl" - to wymowa słowa oznaczającego prostytutkę z czymś więcej. Trafniejszym określeniem dla kobiety z czymś więcej jest termin "gynandromorf".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrzyńska
Wszyscy polscy faceci to takie kobiety z penisami, ikry za grosz nie mówiąc o jajach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interseksualna
Nie porównuj kobiety z czymś więcej do faceta. Charakterem i wyglądem różnimy się bardzo od facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1s2d3f4g5
Do interseksualnej. Jak zareagował twój facet jak się dowiedział. Przecież to niecodzienne zjawisko nad którym chyba nie tak łatwo przejść do porządku dziennego. I czy takie kobiety mogą mieć dzieci? Sorki za pytania ale właśnie dziś po 26 latach zycia dowiedziałam się że kobieta z krwi i kości może mieć penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zareagował facet? Dla niego najważniejsze jest to, że go kocham i że jestem kobietą. Z czasem nam obojgu ta odmiana się spodobała. Owszem - zjawisko niecodzienne, ale jednak możliwe. Owszem - wielu mężczyzn rezygnuje ze znajomości z taką kobietą gdy się dowie, że jest trochę inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1s2d3f4g5
A co z dziećmi? Czy masz również normalne narządy jak macica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety dzieci mieć nie możemy w większości. Aczkolwiek zdarzają się przypadki, że kobieta (zwana hermafrodytą) może mieć zarówno męskie narządy jak i żeńskie. Jak jest z ich płodnością - nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaClara
Ja sie spotkałam z kobieta,ktora zmieniala plec. To znaczy,wygladala jak facet,ale wciaz miala zenskie narzady. Ten "osobnik" odciał sobie nawet operacyjnie piersi. To jest straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1s2d3f4g5
Dziękuje za wyczerpującą odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> MariaClara Moim zdaniem poprawnie postąpił, że odciął piersi tudzież zrobił inne zabiegi operacyjne. Przynajmniej nie cierpi z powodu płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsagvbcdf
kobiety z penisem to faceci idioto (pedały) którym wydaje się że są kobietami i przechodzą operacje zmiany płci, zosawiając sobie fiuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsagvbcdfs
kobiety z penisem to faceci idioto (pedały) którym wydaje się że są kobietami i przechodzą operacje zmiany płci, zosawiając sobie fiuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×