Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pszyszła mama

AVENT- zbieram opinie-co warto kupić, a czego nie

Polecane posty

my mielismy wszystko z tt i jestem b. zadowolona .... butle, laktator, sterylizator, podgrzewacz, smoczki i niekapki ....... wszystko działalo bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja mam laktator i butelki aventu. Teraz kupiłam sterylizator elektryczny parowy. I mam w związku z tym pytanie do Was. Czy pokrywa powinna domykac sie szczelnie??? zdejmuje się ją tylko lekko podnosząc za uchwyt? Może jeszcze jaśniej :-D. czy tak powinno byc, ze nie mozna podnieść całego sterylizatora do góry trzymając tylko za pokrywę,??? Bo ona odrazu sie otwiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylica
Pokrywa na czas sterylizacji ma być równo nałożona. Nie zamyka się go, tylko kładzie tę pokrywę, właśnie tak, że nie da się go podnieść za nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podobne pytanie jak moja poprzedniczka, z tym że chodzi mi o sterylizator mikrofalowy avent - czy to normalne, że on nie domyka się szczelnie? To znaczy, że jak zacisnę klipsy to między pokrywą a dnem są szpary? Czy raczej powinno być "ścisło" zamknięte? I jeszcze jedno czy jak sterylizujecie butelki w mikrofalówce, to czy w niej zbiera się woda uciekająca ze sterylizatora? Bo u mnie po wyjęciu go z mikrofalówki na jej spodzie jest troszkę wody z pary, która ulotniła się ze z niego... Czy tak powinno być? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borrdo
Witam, nie wiem, czy po takim czasie moja odpowiedź jeszcze się przyda, ale jeśli chodzi o sterylizator Avent do mikrofalówki, to mam taki i z tego co pamiętam (używałam go ostatnio jakiś czas temu), jest on szczelnie zamknięty i ani woda ani para nie powinna wydostawać się z niego podczas sterylizacji. W moim zbierało się dużo wody na pokrywie, ale od wewnątrz. Może z tym zamknięciem jest coś nie tak, jeśli masz jeszcze paragon, to reklamuj, Neti, reklamuj... Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamkilka rzeczy z aventa i już je opisuje. -reczny laktator z aventa - uratował mi życie przy nawale pokarmowym jedyny minus ze butelka podłączona do laktatora wiecznie się sama odkręcała przy odciąganiu pokarmu i pokarm kapał mi po kolanach itp. -butelka- po prostu tragiczna dostałam w szkole rodzenia dwie i nie uzywałam ich szczególnie długo bo moje dziecko piło bardzo łapczywie i aventowskie odpowietrzniki nie nadążały regulować ciśnienia wewnątrz butelki smoczek sie zasysał i dziecko łykało tyle powietrza że po paru łykach było słychać że w brzuszku dosłownie wiruje powietrze a dziecko zaczynało płakać i wyginać się. smoczek do picia z butelki rzeczywiście twardy... także butele nie polecam używałam za to tommee tippee z których jestem bardzo zadowolona ale najlepsze okazały sie dr, brown"sa po prostu rewelacyjne mieciutki sylikon, o wiee mniejszy przepływ mleka w smoczku - dziecko sie nie krztusilo rewelacyjny system odpowietrzania! - smoczek uspokajający za to sie u nas sprawdzil najlepiej przez to ze nie sa profilowane do ksztaltu buzi dziecka nie pozostawial zadnych odciskow na buzi Lenki wszystkie pozostale zostawialy wokol ust dziecka silny ślad. wiec moge je z czystym sumieniem polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam kupilam butelki avent ale sa nie warte tych pieniedzy antykolkowe bo nic nie pomagaja jeszcze mleko kolo smoczka sie saczy nie polecam nikomu szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy szerokie butelki dr Brown będą pasowały do laktatora Avent natural? Ktoś próbował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1992
Ja polecam butelki AVENT, są to butlki antykolkowe, mają też szerokie smoczki które ułatwiają przystosowanie się dziecka do butelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scaalia
W 2014 roku urodziłam synka i tak się złożyło, że od 6 dnia życiasynek dostawał mleko wyłącznie w butli avent odciągnięte przez laktator ręczny zwykły, nie natural avent. Mielismy jeszcze smoczek uspakajacz avent i później kupiliśmy więcej ich butlek bo na 8 miesiecy kpi to troche ich było potrzeba , zwykłych nie natural. Innych produktów nie mieliśmy. Z tych wszystkich jestesmy mega zadowoleni. Laktator sprawdził się świetnie przy 8 miesiącach wyłącznego odciagania nim pokarmu wiele razy na dzien codziennie. Z wszytkich tych produktów jestesmy ogromnie zadowoleni. Przy nastepnym dziecku też tylko avent zwykły, nie natural. ale kupie elektryczny avent bo od poródówki tylko laktator, a wygodniej bedzie elektryczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka

Witam są butelki Avent dla dziecka 3+ ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaKasia

Polecam Avent tez z tej firmy wszystkiego aktualnie uzywam. Teraz corka skonczy 6 miesiecy i zamowilismy z mezem butelki, miseczki i inne rzeczy z firmy Twistshake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×