Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eh zycie trudne jest

poprosilam meza zeby podal mi skarpetki dla naszego 2 latka

Polecane posty

Gość eh zycie trudne jest

to przyniósl mi moje tak był zaabsorbowany gra na kompie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona mila
ciesz sie że w ogóle ci przyniósł :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh zycie trudne jest
potem poprosiłam go żeby wyrównał makatkę a on wyszedł i wyruchał sąsiadkę co za roztrzepaniec! :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh zycie trudne jest
bardzo smieszny podszyw :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh zycie trudne jest
gdzie mozna teraz zapodac pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona mila
w Rozmowach w Toku :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh zycie trudne jest
jeszcze sie pyta to one nie sa na niego dobre? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh zycie trudne jest
po czym założył po jednej skarpetce na każde z uszu i zaczął warczeć na komputer jak pies, bo coś mu w grze nie wychodziło :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z gory przepraszam
wiem, autorka ma problem... Ale po przeczytaniu tego topiku oplulam monitor ze smiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z gory przepraszam
makatka rulez :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to cos dziwnego jest? ja myslalam ze to normalne ze jak prosze o zieloną wiązaną czapeczke to dostaje rozowy kapelusz przeciwsloneczny a potem jeszcze slysze ze przeciez o to prosilam!! :D:D:D a ostatnio przygotowalam sobie ubranie na wyjscie i polozylam na sofie wracam a ubrania nie ma... pytam gdzie ejst F mówi ze nie bral i nie widzial... obszukalam caly dom znalazlam w komodzie w szufladzie na bielizne w pokoiku córci... :-o... samo się tam wlozylo pewnie... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do facetow trzeba drukowanymi literami mowic i jeszcze powtorzyc ze 3 razy to dotrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knejka
moj to nawet nie wie gdzie co jest -a mamy szuflady z dzieciecymi rzeczami i nie wie jak bodziak wyglada a syn ma 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o moj boze........
Ja mojego kiedys poprosilam o herbate Earl Grey bez cukru, a przyniosl mi Erdber (truskawkowa) z cukrem...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knejka
hehe-to przynajmniej podobnie brzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o moj boze........
Usmialam sie z tego bodziaka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehehe z facetami różnie bywa :D:D:D:D:D ja ostatnio miałam ostrą wymianę zdań i dialog wyglądal tak mówie mu - wynieś śmieci on - nie musisz mi mówic co ja mam robic nie jestem dzieckiem i wiem co zrobic a czego nie ja na to no ok dobra nic juz nie mówie rób sam na drugi dzień pytam wyniosłeś smieci ? odpowiedz - a co mówiłaś coś żebym to zrobił :D:D:D:D no kurka wodna jak mu mówie to sie burzy bo go pouczam a jak nie mowie to i tak nie zrobi bo przeciez nie mówiłam - szlag by ich trafił :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super,ale sie usmialam. u mnie dokladnie tak samo jak u was... masakra z tymi chłopami.. ale makatka jest najlepsza :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie padam ze śmiechu:) , to widzę że nie tylko mój jest w pewien sposób ograniczony. Ostatnio na łóżku leżały uprasowane ubranka i rzuciłam mu wychodząc ubierz małego, Mały zaczyna kwęczeć bo ubieranie trwa za długo. 30 stopni a młody ma na sobie body na krótki rękaw na to ma założone koszulkę z krótkim rękawem i ... ciężko wchodziły rączki dlatego jęczał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi, hih! mój najdroższy małżonek kiedyś, żeby pozwolić mi sie wyspać po bardzo trudnej nocy sam wyekspediował najstarszą do przedszkola! co jej założyłeś? -sukienkę! -którą? (pada opis) - ale ona jest toni, za mała na zosię!!! - to nic, rajstopki za to miała za duże! o przywiezieniu dziewczynek zimą w kapciach chyba nie trzeba pisać??? mam najwspanialszego męża na świecie, ale pewnych rzeczy, żeby miał pod nosem... nie widzi i już :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×