Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vanilasky

jak szybko ujędrnić ciało??

Polecane posty

Gość gość
Nie należę do osób, które potrafią regularnie używać kosmetyków, dlatego zdecydowałam się na zabieg Wonder Shape, dzięki któremu moja skóra stała się bardziej jędrna. Zabieg nie jest najdroższy a do tego efekty są naprawdę WOW! Ja robiłam go w klinice La Perla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RootGirl 30
Nie mam nadwagi, Zdrowo się odżywiam, biegam i jeżdżę na rowerze, ale mimo to moim problemem jest cellulit. Stosowałam różne balsamy wyszczuplające, domowe masażery- i nic. Wybrałam się na zabieg endermologii. Jestem zaskoczona, efekty widać od razu.Tutaj widać, jak wygląda zabieg: https://www.youtube.com/watch?v=ca88er0pdio . Super efekty. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
peelengi regularnie dobre odżywianie ćwiczenia dość ciężkie i do tego picie dużo ilości wody zero słodyczy tłuszczów złych oraz soli efekt murowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewix 29
Jestem w miarę szczupłą osobą, nie jem śmieciowego jedzenia, trochę ćwiczę, ale i tak mam cellulit. Stosowałam różne kremy wyszczuplające, rękawice do masażu- bez efektu. Postanowiłam zapisać się na zabieg endermologii. Byłam w szoku, po zabiegu cellulit stał się mniej widoczny.Tutaj widać, jak wygląda zabieg: https://www.youtube.com/watch?v=ca88er0pdio Sprawdziłam, to działa. Jeżeli też macie taki problem to nie wahajcie się ani chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BonTonaJ
Na pewno sprzymierzeńcem jędrnej skóry jest chłodny prysznic (naprzemienny), który usprawnia krążenie. Z konkretnych zabiegów próbowałam liposhock w Estetica na sławkowskiej w Krakowie, zabieg polega na masowaniu ciała przez panią kosmetolog dwiema głowicami. Jestem już po trzech seriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati_kati
Warto spróbować Karobksyterapii, bo ma skuteczne działanie, ale nie należy się spodziewać efektów po 1 zabiegu. Polecam zrobić ok. 4 i wtedy można się cieszyć jędrnym ciałkiem. W Gdańsku na aniołkach dodatkowo można się załapać na zniżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta, treningi i nawodnienie to podstawa!!! Mnie ponad to pomogły body liftingi- to taka poszerzona endermologia, bo też mamy masaż podciśnieniem ale dodatkowo jeszcze masaż rolkami mechanicznymi i z promieniowaniem podczerwonym i falami radiowymi. Wykorzystuje się przy tym profesjonalne kosmetyki, które wspomagają wchłanianie tych fal. Zależało mi na dobrym rezultacie bo byłam w trakcie przygotowań do ślubu. I faktycznie skóra napięta, jędrna! Rozstepów po odchudzaniu brak :) Po za tym ten zabieg przez rozgrzewanie tych komórek w głąb podkręca metabolizm komórkowy. Ja korzystałam z vimedu w Krakowie. Korzystałam też wcześniej z endermologii ale tu widziałam słabszy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja szybko ujędrniłam dolne partie ciała w gabinecie Dermedika na zabiegu liporadiologi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabiegi Cell Body Lifting! Rezultaty dużo lepsze niż przy endermologii, zabieg jest bezbolesny i bardzo odprężający. Powoduje tworzenie nowych włókien kolagenowych i przebudowę starych. Po utracie kg pozostało mi wiotkie ciało, body liftingi dały radę. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Na ujędrnienie skóry twarzy zrobiłam zabieg z infuzji tlenowej. Bardzo dobre daje rezultaty. Fajnie napina skórę , odmładza ją. Zabieg nie jest niczym strasznym ,a wart wykonać bo żadne kremy nie dadzą takiego efektu. Ja robiłam taki zabieg w Ego Med Spa w Krakowie  https://ego-medspa.pl/ i polecam. Fajna kliniką i dobrze wykonują zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja polecam rewelacyjny olejek Busajna. Stosowałam już wiele kremów na rozstępy i cellulit, ale efekt był żaden, ten olejek poprawił napięcie skóry rewelacyjnie. Polecam jak dla mnie olejek Busajna uelastycznia skórę oraz poprawia jej jędrność. Efekt murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina

Chciałam aby moje ciało było bardziej ujędrnione i zlikwidować nadmiar taknki tłuszczowej z brzucha. Dlatego zapisałam sie na zabieg enedermologii i bardzo mi pomógł. Zabieg rewelacyjny. Juz po pierwszym zabiegu widać bardzo zadowalające efekty. Moge polecić klinikę gdzie robiłam Lumiere ul. Żeromskiego 15/2, Kielce  https://gabinetlumiere.pl/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Peeling kawowy, nakładanie toników albo hydrolatów nawilżających, jakieś olejki.. Zależy które części ciała chcesz ujędrnić 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koniecznie musi Pani wypróbować dermomasaż podciśnieniowy. Nie ma szybszego sposobu na wymodelowanie ciała. Zabiegi robi sie 2 razy w tygodniu i już po pierwszej wizycie widać efekt.  Skóra staje się elastyczna i jędrna, boczki się zmniejszają, pośladki idą do góry, cellulit i rozstepy stają się mniej widoczna . Warto spróbować i samemu się przekonać.  Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Można pewnie i zabiegi, ale są też tańsze rozwiązania. Sprawdźcie sobie collagen select

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Każdy proces wymaga czasu - ale jedno Ci powiem. Nie ufaj w super balsami - to wyłudzanie kasy!!!! Ja pojechałam na zabiegi w ramach spa w Ośrodku Obok Lasu w Grębiszewie i dopiero to poprawiło jakośc mojej skóry. Stałą się bardziej elastyczna, rozstepy praktycznie poznikały. Koszt nieduży, a efekt natychmiastowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_malaga

Icoone działa ❤️  zbierałam się w sobie żeby zdecydować się na taki zabieg, ale wiadomo lata już nie te, mimo w miarę regularnych ćwiczeń gdzieś te tluszczyk się odklada - skorzystałam z kliniki La Perla wykupiłam pakiet zabiegów, jeszcze trafilam na promocje i widze poprawę ,skórę mam ujędrnioną i powiem wam kobietki,  nie żałuje tej decyzji bo jestem zdania, żee najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie! 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eclipsia

Jeśli chodzi o icoone to w Warszawie(Gocław) polecam klinikę Bellderma. Ceny mają mega w porządku i są bardzo profesjonalni :) Same specjalistki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambi
Dnia 22.10.2019 o 14:53, Gość eclipsia napisał:

Jeśli chodzi o icoone to w Warszawie(Gocław) polecam klinikę Bellderma. Ceny mają mega w porządku i są bardzo profesjonalni :) Same specjalistki

O tak, szczególnie dr Zarewycz :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczęłam robić zabiegi ujędrniające na brzuch po ciazy. Wiadomo ciąża swoje zrobila a do tego wiek tez wpływa na skore. Najpierw myślałam ze zabiegi nie wiele pomogą ale milo się zaskoczyłam. Naprawdę dobre zabiegi potrafią zdziałać dużo. Ja wybrałam się do poleconej przez koleżankę kliniki Vesuna I kosmetolog poleciła połączenie zabiegu vela shape 3 i endermologia. Moja skóra naprawdę wyglada teraz o niebo lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi mocno w tym pomaga  Serum booster ujędrniająco – wygładzające z efektem antycellulitowym Body Positive Bielendy. Moja skóra od kiedy go stosuję jest bardziej napięta i ujędrniona. Piję też więcej wody i takie połączenie na mnie działa idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja używam akurat Masło Dzikie Drzewko Masło Shea, zamawiam sobie w tym e-sklepie Pachnąca Kraina. Można tu kupić super kosmetyki, egzotyczne i naturalne. Masło działa super nawilżająco i ujędrniająco na taką rozciągniętą skórę. Znakomity kosmetyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny jest Balsam ujedrniający do ciała z Bielendy z tej linii Złote Ceramidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz szybko to chyba nie zostaje ci nic poza zabiegami, nie ma tak magicznego kremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doskonały na ujędrnianie ciała jest Olejek ?Busajna, mega nawilża i ujedrnia skóre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×