Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qwqwqw23

wstydliwe pytanie

Polecane posty

Gość qwqwqw23

mielismy sie kochac z chłopakiem pierwszy raz,tzn nie planowalismy ale od dłuzszego czasu sie na to zanosiło,ani on ani ja jeszcze tego nie robilismy i kiedy mu stanal załozył gumke,ale z trudem bo mu zmiękł a potem takiego flaka probował ale nie włożył:o ja powiedzialam ze moze potem ale juz nie próbował.Co sie stało? to nie dziecko ma 23lata,moze mu sie nie podobam?albo moge mu jakos pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnmnm
moze mu sie nie podobam mi zawsze stoi jak mam przed soba ładną gołą babe. WIdocznie nie jestes ładna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwqwqw23
ja nie mam penisa a on tak i to dużego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwqwqw23, u młodych mężczyzn to się czasem zdarza. Kwestia przyzwyczajenia do prezerwatywy. Wiadomo że odczucia są odrobinę inne i początkowo mężczyzna może odbierać je jako dyskomfort. Ale przyzwyczai się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnmnm
daj fote nago . Ocenimy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwqwqw23
dzięki Florek,mam nadzieje ze nastepnym razem lepiej pojdzie ale moge mu jakos pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwqwqw23, myślę że może on będzie czuł się bardziej pewnie jeżeli sam założy prezerwatywę. Będzie wtedy szybciej. Ale to tylko sugestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam tak samo na poczatku z moim chlopakiem po zalozeniu gumki mu miekkl a przyszyna byla taka ze sie zabardzi stresowal i tez odczuwal dyskomfort bylo tak przy pierwszych dwuch probach potem jakos poszlo i teraz jest super. napewno powodem nie jest to ze mu sie nie podobasz, raczej wrecz przeciwnie i stad stres jeszce wiekszy ale spoko wszystko bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwqwqw23
Florek->nie zamierzałam w ten sposób:p wtedy to by sie zestresował dopiero,zreszta niewiele bym mu pewnie w ten sposó pomogła:) poczekamy zobaczymy ymmm->mam nadzieję że u mnie bedzie wkrótce tak jak u Ciebie Pozdrowionka dla Was:) dzięki za wsparcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McLady
no spanikował i tyle :p może go spłoszyłaś albo onieśmielilaś albo on sie czegos wystraszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×