Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rossinka

Co można zrobić KONSERWOWEJ CZERWONEJ FASOLI??

Polecane posty

Zalega mi puszka, właściwie nie mam pojęcia co zrobić, jadłam kiedyś w jakieś sałatce tylko. Podpowiedzcie coś dobrego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dka
może jakis sos meksykański :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajcarstwo na topie
Co można zrobić KONSERWOWEJ CZERWONEJ FASOLI?? mozna ją udusić, posiekać, zmiażdżyć widelcem :p a na poważnie:) ja mam przepisa na super szybka sałatkę, jak chcesz skorzystaj składniki puszka fasoli - ja kroję ją na drobniej paczka ryzu ogotowanego na sypko 3 jaja cebulka posiekana tarty seler (ze słoika w zalewie) - wczesniej trzeba go odsączyć i nieco podłpłukac, zeby nie byl kwasny sól, pieprz, majonez pyszna i szybka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten tego ten
ja do barszczu daje fasole z puszki, ale na sam koniec, nie gotuje jej oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chili con carne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepis na blyskawiczna salatke: puszka : -czerwonej fasoli -kukurydzy -kiełków sojowych -ananasy z puszki pokrojone w kostke (kilka plastrow) -duza lyzka majonezu wymieszac i gotowe ! (nie dodajemy przypraw,warzywka z puszek sa delikatnie solone.przed wymieszaniem skladnikow wylej wode z puszek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udusić z pomidorami, cebulą, mielonym mięsem 9opcjonalnie) i czosnkiem, dodać ulubione ziółka i podać do spagetti. Albo sałatka - cebula (fajna jest czerwona ;) ), kiszony albo konserwowy ogórek,, pomidor, rzodkiewka, kukurydza z puszki i sos z jogurtu naturalnego pól na pól z majonezem i sokiem z połówki cytryny, plus sól i pieprz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......b
albo sos meksykański z naleśnikiem , choć my też z z plackim ziemniaczanym robimy i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzw. danie kowbojskie: smaże cebulę, dodaję wołowinę w kostkę, vegetę i duszę do miękkości. Potem fasola z puszki plus duże ilości papryki czerwonej w proszku łagodnej i ciut ostrej podawac można z ziemniakami albo z chlebem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na bardzo bardzo szybko: puszka fasoli + puszka kukurydzy+łyżka chrzanu+łyżka majonezu jak dla mnie bardzo smaczny dodatek do mięsa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z takiej fasoli non stop coś robie bo jest bardzo zdrowa1!! np podsmażam kawałki kurczaka na patelni z cebulka, dodaje sos slodko kwaśny i właśnie ta fasole do tego ryz robie z niej zupkę podsmażysz kieblbaske z cebula, dodaje sos np słodko kwaśny albo bolognesse i dodaje fasole, jest pyszna pasuje prawie do wszystkiego, jest wiele sałatek z ta fasola, poszuka na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuje z mielonym i tą kowbojską - zrobie danie obiadowe, następnym razem sałatke :) DZIĘKI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przenoszę..
składniki: czerwona fasola (szklanka), ze trzy świeże ogórki, słoik papryki marynowanej, puszka kukurydzy, trzy parówki, sól, pieprz, majonez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dodaje do zupy pomidorowej z ryzem. wychodzi rewelacyjna :) na sam koniec daje puszke odsaczonej fasoli i chwilke gotuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×