Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda 1885

co robic

Polecane posty

Gość mloda 1885

witam mam 9 mies synka meza wlasnie mamy sie przprowadzac na swoje pracuje i wogole zaczelo sie w koncu nam ukladac......mialam robiona cytologie i wyszla mi 4 zawsze mialam 1, mialam pobrany wycinek i okazalo sie ze sa zmiany nowotworowe, lekarka kazala mi sie zastanowic nad drugim dzieckiem ,moze wtedy nie bylaby potrzebna chemia....ale jesli okaze sie ze jest jeszcze goorzej po2 ciazy nie ma niegdy pewnosci......nie wiem jak pow o tym bliskim i mezowi, nie wiem co robic.....doradzcie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitra
Porozmawiaj najpierw z jakąs zaufaną osobą... A póxniej powinnaś powiedzieć rodzinie, chociaż męzowi, reszta nie musi wiedzieć, mąż no i może rodzice... I przemyśl, porozmawiaj z swoim sercem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda 1885
nie wiem nie mam sily juz na nic.....mialo byc juz dobrze......boje sie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania767
na Twoim miejscu skonsultowałabym te winiki z innym ginekologiem . Ja ja miałam nadzerke ( z nadżerki moze powstac rak ) to lekarz wysłał mnie na krioterapie ( wymrozenie ) i potem zaszłam w ciąże .Kazdy przypadek jest inny i innego wymaga leczenia. Ale Twoj stan jest powazniejszy bo masz juz zmiany i na Twoim miejscu naprawde poszłabym do innego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda 1885
bylam z wynikami u dwoch w roznych miejscowosciach mowili to samo tylko sie dziwili ze taka mlodajestem........onkolog pow ze moze by widziala sznase na ciaze i ze moze to by organiazm odrodzilo,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje tej sytuacji ale ciekawe jak ciaza ma wplynac na nadzerke z tego co wiem podczac ciazy i porodu nadzerka moze jeszcze bardziej sie rozrosnac mojej mamie sie rozrosla po porodzie i musiala miec usuwana mi po drugim porodzie gin juz zapowiedzial ze trzeba bedzie usunac mimo ze poki co jest mala (zawsze mam II grupe i zero objawow) no ale trzeba ufac lekarzom, jezeli tak mowi to widac on ma racje a nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda 1885
to nie jest nadzerka tylko guz na jajniku i z niego byl wycinek pobierany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×