Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hania20lat

jestem niska , jakie ciuchy???

Polecane posty

Gość hania20lat

mam 20 latek i jestem dosyc niską osobą , mam 160 cm i waże 53kg, czy moge zakładac tuniki? krótkie sukieneczki, spodniczki i spodnie dzinsowe???? do jeszcze moge załozyc takiego by optycznie wydłuzyc swoją sylwetke?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania20lat
tak na marginesie to mam dosyc mojego niskiego wzrostu :(, chcialabym byc wyzsza o 10 cm chociaz:O .. cóż geny ...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie przyzwyczaiłam:) lubię moja figurę i nie zamieniłabym się za wyższy wzrost za nic:P mimo 156 jestem proporcjonalna i podoba mi sie to:P jedyne czego żałuje to kapeluszy i wielkich toreb które przy filigranowej budowie wyglądają śmiesznie:( poza wzrostem masz jeszcze jakieś zastrzeżenia do budowy twojego ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania20lat
nibys. akceptuje siebie , swój wygląd , ale ten niski wzrost ...:O i dotego ten mlody wygląd , kazdy daje mi 16-17 lat a ja skonczylam juz 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ja mam 23 nadal kupuje alkohol i papierosy na dowód:P bez makijażu i w sportowych ciuchach ponoć wyglądam na 15:P oczywiście są dni kiedy wyglądam prawie na swój wiek:P ale są i takie kiedy jestem nastolatką:P zaraz napisze ci co powinnaś nosić żeby optycznie sie powiększyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah zapomniałam jaka jest twoja figura biodra ramiona biust pupa? czy po prostu jedynym twoim problemem jest wzrost? filigranowa kobieta gdzie wszystko do siebie pasuje nic nie jest za duże ani za małe poza tym ze wszystko jest w miniaturze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania20lat
biust c w biodrach mam 92 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutururu tutruru tu tu ru rutu
hehe ja mam 155 i ważę 45 kg i jakoś mi to nie przeszkadza mam 20 lat:) czasem ktoś powie ze wyglądam na 16 a czasem ze na 22 wszytko zależy jak sie ubiorę, malować zbyt mocno sie nie maluje:) i tu sie zastanawiam czy ludzie maja tak rożna miare w oczach jeden na 16 drugi na 22:D co do wielkich torebek to prawda nie możemy ich nosić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania20lat
no fakt , duze modne torby i torebki odpadaja :O ja sie maluje ale bardzo delikatnie , włosy mam jasny brąz pocieniowane do ramion , naturalne , proste , mam troszke sniadą karnacje (po ojcu :)) , ale cholera ten wzrost.. rodzice moi sa niscy raczej , mama ma 158 , a ojciec 170, a mój brat ma 25 lat i ma 179cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania20lat
i szerokie spodnie tez nie dla nas ...:O ale teraz i tak trendy sa rurki , waskie spodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli chyba wszystko ok i proporcjonalnie. buty: 1.oczywiście wysokie obcasy jak najbardziej zalecane. ja bardzo lubię nosić platformy gdyż wtedy wysokość obcasa może być dużo większa a chodzi się wygodnie. 2.jeśli chodzi o adidasy wybieraj małe zgrabne wąskie (o coś takiego http://allegro.pl/item369743420_puma_future_cat_lo_roz_37_i_inne_od_yessport.html) 3.nos buty wcięte do środka to wydłuża nogę 4.jeśli zakładasz spodnie do wysokich obcasów to powinny sięgać do połowy obcasa 5.unikaj masywnych butów także na masywnej koturnie czy obcasie i zapinanych na kostce to tez skraca nogę spodnie: tak: 1.najlepszym krojem są proste z góry na dół wysmuklają sylwetkę i wydłużają nogi 2.kolejnym dobrym krojem są lekko rozszerzane na dole 3.jeśli zakładasz rurki to koniecznie załóż wysokie obcasy (nie baletki) 4.rybaczki są ok o ile przylegają do nogi (za kolanem nie mogą odstawać) 5.bardzo fajnie wydłużają nogi spodnie w kant (znów zapomniałam na kant czy w kant??) 6.unikaj szwedów 7.nie podwijaj spodni 8.nigdy nie zakładaj spodni z odcinanymi kolanami (przeszycie na kolanie) 9.także nigdy nie noś długości 7/8 10. spodnie powinny być jednolitego koloru jeśli przecierane to pionowo. spódnice: 1.krój nie ma zbyt dużego znaczenia byle nie była bardzo szeroka bardzo rozkloszowana bo przytłacza 2.polecam ołówki z szpilami wyglądam na znacznie wyższą :D 3.mini wydłuża nogi ogólnie krótkie spódnice najlepsze 4.niestety długość maxi odpada jeśli decydujesz się na nią to zadbaj żeby była jak najwęższa. 5.i długość 3/4 tez lepiej unikać okrycia wierzchnie: 1.płaszczyk powinien być jak najbardziej obcisły i max za kolano 2.kurtki tez lepiej wybierać krótkie do pasa zaraz za. 3.unikaj puchowych napakowanych kurtek i płaszczy góra: 1.golfy i brak dekoltu owszem wydłuża (odpada jeśli jest się niskim i ma duży biust) 2.wszystkie bluzki powinny być dopasowane nigdy za duże. kimonowy krój zwłaszcza w połączeniu z tuniką odpada. 3.tak samo szerokie rozciągnięte swetry, jeśli sweter to powinien być jak najbardziej dopasowany 3.bluzki nie powinny odsłaniać brzucha (bo to tworzy podział sylwetki) 4. długość za pupę + spodnie przytłacza nie wskazana 5.żakiety powinny mieć długość do pasa dodatki: wielkie torby i kapelusze odpadają (niestety:() ogólnie: 1. unikać podziałów sylwetki (poprzez odsłanianie brzucha, kontrastową górę w stosunku do dołu, złożenia bolerko bluzka pasek spodnie w kolorach na przemian) 2.najlepiej ubierać się mono kolorowo czyli w jednej tonacji więcej nie mogę sobie przypomnieć:P jednak nie ma co sie ściśle trzymać tych reguł. sama mam kapelusz i wielką torbę, jedne szersze spodnie, kimonowa bluzkę itd po prostu staram sie łamiąc jedna regułę zachowa resztę. szerokie lniane spodnie nosze dopasowaną podkoszulką i szpilkami i zwykłą torebka, wielką torbę nie nosze wraz z kapeluszem itd:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×