Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochanka bylego prezydenta

LADACZNICE grzech grzech grzech!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość kochanka bylego prezydenta

SEX ANALNY - nagorszy grzech!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SEX PRZED SLUBEM - GRZECH GRZECH GRZECH!!!!!! ANTYKONCEPCJA - GRZECH !!!!!!!!!! GRZECH!!!!!!!!!!!! GRZECH!!!!!!!!!! USUWANIE WLOSKOW LONOWYCH - GRZECH!!!!!!!!! NAMIETNE POCALUNKI PRZED SLUBEM - grzechhhhhhhhhhh!! sex oralny - GRZECH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! powtarzajcie za mna grzech ! grzech ! grzech! WYUZDANE LADACZNICE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko pytam ja
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do piekla pojdziemy do piekla !!!!!!!! wszystkie lachociagi lodziary obciagary polykary DO PIEKLA !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka bylego prezydenta
puszczanie bakow GRZECH !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka bylego prezydenta
poniewaz jest to nadmierne dbanie o siebie a fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka bylego prezydenta
myje sie kochanie skoro mowisz ze brudasy to marie matke boza tez tak nazwiesz dlatego bo nie depilowala miejsc intymnych? swoja babcie rowniez? opamietaj sie do niedawna jeszcze wszystkie kobiety mialy tam wlosy i nie widze zeby przed to byly bardziej brudne nz ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka bylego prezydenta
napisalam ze nadmierne, mycie do tego nie nalezy chyba logiczne ze to jest obowiazkowe a nie nadmierne. pogadaj z ksiedzem o wloskach to sie dowiesz poza tym ze jest to grzech to jeszcze jest niezdrowe ( raczej pewnie nie wiesz do czego sluza te wlosy ) a poza tym odsloniete wargi ( wydepilowane) zmniejszaja doznania sexualne w pozniejszym okresie poniewaz poczytaj na ten tamat a dopiero potem sie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up up up up nie sciemniaj i tak do piekla idziesz ze mna i z samanta panienko, bo masz ogolona szparke. i wszystkie nas dorwie tam ojciec zauozyciel i bedziemy mialy przejeebane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka bylego prezydenta
pewnie nie slyszalas rowniez ze kobiety ktore codziennie jezdza na rowerze rowniez maja zmniejszone doznania? a od kiedy zaczelas sie golic kolezanko pewnie przed pierwszym razem to skad mozesz wiedziec jak mogloby byc. glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka bylego prezydenta
przeciez jestem dziewica wiec w lozku jest mi jedynie cieplo i przytulnie a tak poza tym to jestes niedouczona jesli dalej tego nie rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka bylego prezydenta
nawet jakbym nie byla to tego nie moge stwierdzic idiotko skoro sie nie gole to jak moge oceniac jak to jest byc wygolona pomysl troche. to jest udowodnione naukowo niedouczona puszczalska fladro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka bylego prezydenta
moj przyszly maz jest na poziomie uwierz ze mu to nie przeszkadza i nie poprosi mnie o takie swinstwo poniewaz ma takie same poglady jak ja PUSZCZALSKA BEDE cie tak nazwyac bo sie puscilas, nie mozna tego inaczej okreslic skoro robilas to przed slubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanko a lodzik z polykiem to tez GRZECH GRZECH GRZECH!!! ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj pierwszy raz
mialam z facetem kochanki bylego prezydenta i on woli wygolone a nie jej smiedzacy busz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka bylego prezydenta
skoro tak sie klocisz to oznacza ze jestes jak te puszczalskie fladry. no co nie jest tak? czekalas do slubu? nie bralas do buzi? robisz to napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka bylego prezydenta
no dobra powiem nie zawsze byla taka swieta le dotarlo do mnie ze to co robie jest zlem Dziewica jestem ale mam za soba sex oralny i analny za pieniadze. Juz nigdy do tego nie wroce !!! Teraz tylko dobro sie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up up up up up ----> juz wyliczam grzechy, skopiuje moje wczesniejsze posty na innym topiku tej swietojeebliwej pannicy oj to i ja sie musze wyspowiadac. ja tez mialam sex przed slubem i to az czterema roznymi mezczyznami, zanim poznalam mojego meza. mezowi robie fellatio z polykiem marnujac w ten sposob zrodlo prokreacji. uzywam plasterka antykoncepcyjnego marki OrtoEvra. dodatkowo 7 lat po slubie sprobowalam sexu z kobieta aha i jeszcze jestem calkowicie i permanentnie wydepilowana kochanka -----> a jeszcze z grzechow dalszych to zapomniala dodac ze wyszlam za rozwodnika i nie mamy slubu koscielnego kochanka ----> i co myslisz ze pojde do piekla? PS aha i jeszcze dodatkowo spozywam alkohol w nadmiarze i klne koorwa jak chooj jak widze takie piizzdy jak ty. czy sie kwalifikuje??? kochanka ----> myslisz ze pojde do piekla???? czy teraz Oytze Directorre namierza mnie grzesznice i przy najblizszym wjezdzie do Polandu zostane aresztowana na okeciu i postawiona pod pregiez? :classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool: nio to chyba masz komplet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka bylego prezydenta
podszyw. nigdy z nikim nie spalam w zaden sposob jasne. up up dobra w takim razie nie powinnam nazywac cie ladacznica ale wbij sobie do glowy ze sex doustny jest grzechem bo jesli cie tylko odpycha to popelniasz grzech uznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka bylego prezydenta
ustanowione przez kosciol, zapytaj ksiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka bylego prezydenta
no pewnie, ze antykoncepcja grzechem nie jest z tego wynika kazdy wie ze jest...jednak rozumem nie grzeszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×