Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochanka bylego prezydenta

LADACZNICE grzech grzech grzech!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

musicie modlić się codziennie, blagac boga o przebaczenie. na slowach jednak nie konczyc, wyzec sie sexu conajmniej na rok ( im dluzej tym lepiej) wszelkich uciech cielesnych rowniez, nie dotykac partnera. po uplywie tego czasu mozecie uprawiac sex po bozemu jedynie i bez zabezpieczenia modlac sie i proszac boga o przebaczenie w dalszym ciagu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrr
ej wlasnie- powiedz co to po bozemu bo my suki kurwy i ladacznice tego nie wiemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrr
ej ta kochanka to jest na bank Rydzyk :D wlazl na kafe i mysli ze swieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrr
agnik - i bez orgazmu buahahhahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrr
zwierzece- o rany :D :D musze to powiedziec mojemu facetowi :D Kochanie,dzisiaj uprawiamy zwierzecy seks hahhahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAJWAZNIEJSZE JEST JEDNAK TO BY ZACHOWAC KILKA PODSTAWOWOYCH ZASAD: myslec jak ogarnia cie milosc, myslec o domu o rodzinie o dziecku ktore sie narodzi z tego stosunku a nie np. " jak on ostro to robi" bo to jest grzech no i golenie to mnie tak denerwuje dziewczyny opamientajcie sie bo grzeszycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrr
KTO TO MÓWI?????? RYDZYK????? powiedzcie prosze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrr
walne tu zaraz :D chyba zaczne sluchac tej stacji :D o której to puszczaja????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie padłam dodam ten
topik do ulubionych:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrr
chyba w ta sobote bedzie nabozenstwo czerwcowe a nie noc poslubna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeahh
Ej... ona tak serio? bo ja juz nie wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to o czym wyslicie podczas sexu swiadczy o was o waszym stosunku do wiary. a to co mowicie to juz w ogole. taki maly slownik: bierz mnie - jestem puszczalska wyruchaj mnie - nic nie warta a najgorszy tekst i zarazem popularny pewnie niezle mam na ciebie ochote - grzeszysz pokazujesz ze masz ochote na jego cialo nie na wasza milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrr
ja nie mowie do mojego Misia BIERZ MNIE albo WYRUCHAJ mnie palantko.. i w ogole to mnie wkurwiasz konserwo stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeahh
do wiary? ale do jakiej wiary? wiara jest jedna? a jeśli moja wiara lub nie-wiara;) nakazuje mi czerpac przyjemność z sexu, brac pełnymi garściami i tyleż samo dawać od siebie to nadal grzeszę? wg Twojej wiary tak, a według mojej nie. I czyja wiara jest lepsza? mojsza czy twojsza? nie odpowiadaj;) Myśli masz dość nieskomplikowane (bez urazy), Twoja odp będzie równie przewidywalna co poprzednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie o remoncie, jesli nie umiesz wprowadzic jeszcze do mozgu odpowiednich slow powtarzaj sobie w kolko " kocham cie " lub " robimi nasze kochane dziecko" z czasem poczujesz co masz mowic czy myslec rozumiem ze na razie to trudne po tylku zlych myslach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrr
wlacz sobie dj'a Rydzyka i sie bujaj z tego forum KROWO ps. Zycze milego i owocnego zapylania w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrr
ide sie ogolic bo tu jebne zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeahh
hiihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po seksie \'\'ofiara została spełniona,Bogu niech bedą dzieki-- idz w pokoju\'\' :O???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrr
w ogóle co to za nick!!! powinno byc najswietsza dziewica a nie kochanka prezydenta.. co ewidentnie swiadczy o prowokacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeahh
Poproszę namacalny dowód na to, że takie ludzkie amonity jeszcze istnieją. Sądziłam, że wymarły;) Bez dowodu nie uwierzę;) Ale kochanko, my się też świetnie bawimy! Chcemy jeszcze! mocniej mocniej mocniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrr
musialabym byc skonczona idiotka gdybym myslala tylko o penisie mojego chlopaka podczas seksu. Widac ze to glupie stworzenie,dla niej seks to tylko prokreacja albo grzech. a gdzie milosc,czulosc,cieplo,bliskosc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×