Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klark

Zapach kobiecej muszelki.

Polecane posty

Gość Klark

Powiedzcie tak naprawdę dziewczyny co myślicie o zapachu swojej muszelki co to jest za zapach?? Chciałbym się co nievo dowiedzieć ponieważ dopiero planuje swój pierwszy sex w życiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taksanska masakra piłą mechani
pewnie ma 14 lat...i bedzie sobie zaraz ruszał ptaszkiem...Nic Mu NIe Mówcie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczkaaa
Kazda dziewczyna ma swój własny zapaszek ...jak bedzie czysciutka to napewno ci sie spodoba. Nie taki diabeł straszny..hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klark
Dzięuje za odp!! A do czego możan porównać ten zapach?? Wiem że podczas podniecenia kobieta wydziela śluz jaki on ma smak?? Chciałbym jej zrobić minetkę jako grę wstępną i dlatego chce to wszystko wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybka odpowiedź
a niech se macha, a co mi tam. powiem Ciebie tak, każda kobitka pachnie i smakuje troszke inaczej, trudno mi to opisać, ale zazwyczaj, jeśli jest czysta, ten smak nie jest bardzo intensywny. U mojej narzeczonej zauważyłem, że intensywność zależy od cyklu, pod jego koniec smaku w ogóle nie czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klark
No ale do czego porównać tan zapach czy smak?? Nie wierzę żeby umyta muszelka śmierdziała, przecież podobno zapach kobiety, jej muszelki podnieca facetów tak słyszałem. Wkońcu to nasza kobietka kochana!! A co ze samkiem śluzu który wydziela podczas podniecenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybka odpowiedź
no deska, jeżeli Twoja cipa tak jedzie jak opisałaś, to przegrałaś życie nie tylko ze względu na małe cycki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papayek
młody gościu , muszę ciebie uprzedzić o pewnych zagrożeniach, przede wszystkim zanim tam w to miejsce zapędzisz się językiem to musisz sprawdzić magnesem, czy tam aby na pewno jest bezpiecznie i nie ma żyletki albo rosyjskiej sprężyny, wiesz jak jest , kobiety tam różne rzeczy wkładają w obawie przed zgwałceniem i potem o tym zapominają , druga sprawa , może kobieta nagle się zacisnąć i Twój język tam zostanie i trzeba będzie lekarza wzywać aby Ciebie uwolnił ale jak powiesz RATUNKU do słuchawki z uwięzionym językiem ? Zatem ostrożnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klark
Widze jednak bez sensu szukać tu jakiejś porady!! Widocznie wy wogóle nie wiecie jak pachnie kobieta i dlatego nikt nic sensownego nie potrafi powiedzieć...sama głupoty piszecie tylko...puszka makreli zero szacunku dla kobiet dobrze że w to nie wierzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybka odpowiedź
właśnie mi się przypomniało jak jeden mój kumpel miał właśnie taką sytuację, że musiał lekarza wzywać, bo mu tam język utknął. Ale mieliśmy bekę jak to opowiadał. a z tymi żyletkami to też słyszałem, ale osobiście nigdy się nie spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klark
Dalej to samo beznadziejni jesteście!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klark
Jeżeli ktoś bedzie chciał coś powiedzieć sensownego niech napisze dziś już stąd ide bo nie widze dobrej woli jutro jeszcze wjde raz i zobacze co napisaliście jesli dalej to samo to rezygnuje z tego forum!! Dziwie się że kobiety też piszą tak samo bez sensu jak faceci o podszywacze na tym forum wkońcu to kobiece forum i tak mi sie wydawało że chociaż wy coś sensownego napiszecie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pachnie orzeszkami ziemnymi a smak słodki ale nie każda dlatego warto je próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podniecona piczka smakuje trochę jakby się jadło ślimaki... ale to przecież nie o smak w tej zabawie chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak muszelka to moze pachniec malzami, slimakami. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każde pi)ździsko cuchnie, ale to jest smród podniecający. mmmmmmmmmniam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie swoj zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t3gg3
Jeśli nie przemawiają do Ciebie tradycyjne świece, możesz zdecydować się na świece sojowe. Są one w pełni ekologiczne, co z pewnością będzie ogromną zaletą dla wielu osób. http://pompomcandles.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×