Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mam problemmm

Strasznie tłusta cera-pomocy!

Polecane posty

Gość mam problemmm

Mam problem,juz o paru lat sie z tym męcze i nic...otóż moja cera strasznie sie przetłuszcza,umyję twarz a po godzinie juz mam warstewkę tłuszczu :( niezależnie czy użyję krem matujacy to i tak mi sie po godzinie zaczyna świecic... Znacie jakiś preparat hamujacy błyszczenie?Jakis sprawdzony krem czy cos doustnego?? Pomóżcie! Teraz też mam całą gębe tłustą,zaraz ide umyc twarz bo szlag mnie trafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam problemmm
dodam że podkładu używam tylko wtedy gdy wyglądam tragicznie czyli gdy cos mi wyskoczy. normalnie staram sie nie uzywac bo jak sobie pomysle o tym tłuszczu wymieszanym z podrem to bleeeeeeee mało ciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala87
Nie myj jej tak często. 2-3 razy wystarcza, inaczej skóra produkuje jeszcze więcej łoju. Nadmiar delikatnie wycieraj chusteczką. A na tak przetłuszczającą się skórę,to tylko kwasy lub mikrodermabrazja u kosmetyczki... plus w domu peelingi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam problemmm
robie sobie peelingi w domu Wiem ze im rzadziej myje sie twarz tym lepiej ale ja poprostu jak czuje tą warstwe tłustą na twarzy to nie moge wytrzymac! muszę umyc wtedy twarz bo inaczej nie mogę! wydaje mi sie ze ten tłuszcz łapie brud i wtedy robią mi sie krosty...no wiec ide umyc twarz. wiem to chore ale inaczej nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam problemmm
jak siedze w domu to juz kit z tym ale jak wychodze to szlag mnie trafia jak po godzinie mam żarówe na twarzy...i czasem mam makijaż i po godzinie jest do d...py bo sie cała swiece...ręce załama mozna z tym cholerstwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N_M
ja mam to samo plus tradzik do tego :( to jest dopiero katastrofa :( i puder zawsze mam na twarzy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podstepna kobieta
ja radze bys pila ziola np bratek albo skrzyp. maja wlasciwosci oczyszczajace a torebeczkami mozesz przemywac sobie twarz. odswieza ja bez podrazniania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam problemmm
pije bratka ale nie regularnie tylko wtedy jak mi wyskoczy pare krostek ale cos co by zahamowało tłuszczenie sie cery? stosuje maseczki,peelingi a kremy matujące sa wg mnie do bani bo wcale mi nie matują cery! :( szlag mnie trafia jak co chwile musze tylko chusteczke przykładac do twarzy...po 2 godzinach czuje sie strasznie "nieświeżo" i gdybym tylko mogła to od razu bym myła bużke...ale w pracy przeciez nie bede co chwile tego robic i nakładac co chwile tuszu(bo tusz musi byc ;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podstepna kobieta
Picie ziol ma wlasciwosco oczyszczajace, zostaja wydalane toksyny z organizmu i m.in zmniejsza to nadmierne gromadzanie sie loju. Oczywiscvie efekty nie sa od razu. czasem do tego trzeba nawet miesiecy. ja swego czasu gdy walczylam z tradzikiem to mialam tez do tego diete, musialam unikac slodyczy, rzeczy bardzo tlustych i tzw fast foodu. robilam badania i okazalo sie ze moj tradzik byl zwiazany z watraba. stad ziola, witaminy i dieta. potrzebowakam miesiaca na jakiekolwiek pierwsze efekty. wczesniej stosowalam antybiotyki, kosmetyki i zawsze bylo tak, ze po pierwszych szybkich efektach nastepowal nawrtot choroby. musialam potem brac jakis lek naplucny ktory sprawil, ze zygac mi sie chcialo. Pomogl mi wlasnie dietolog, ktory sprawil, ze przez odpowiednie odzywianie zaczal mi sie oczyszczac organizm. potem piszlam do dermatologa ktora zastosowala kwasy owocowe i dopiero potem kosmetyczka (wyspecjalizowana) odpowiednio oczyscila mi twarz. uwazac musze do tej pory na to co jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny jestem farmaceutka i zawsze moim pacjentom wlasnie z problemami skornymi polecami witamine B compleks,wlasnie jej braki powoduja u wielu osob lojotok czyli tlusta skore na twarzy przetluszcanie sie wlosow codzienne jej bramnie powoduje bardzo dobre skutk i ale trzeba brac systematycznie, rezultaty wiadac po miesiacu,wszegolnosci polecam wiatamine b7 ktora utrzymuje prawidłowy stan skóry, reguluje pracę gruczołów łojowych, normalizuje tłustą cerę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam ten sam problem :/ ale zaczełam robić dwa razy w tygodniu maseczki z drożdży i torchę pomogło :/ ja mam jeszcze taki problem że włosy strasznie mi się przetłuszczają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikki77
Przecieraj twarz wacikiem nasączonym zwykłym mlekiem z lodówki , jak dla mnie to najlepszy sposób na świecenie skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badzien
Krem rozmarynowy Hb spełnia swoje zadanie, w moim przypadku skóra wyglądała idealnie, ładnie, zdrowo i estetycznie. Przemiana diametralna, w końcu nie żal patrzeć na tą skórę, i oby tak już zostało, długo walczyłam o zadowalający efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyki do pielęgnacji skór tłustych i łojotokowych muszą wykazywać działanie ściągające, antyseptyczne, przeciwłojotokowe, absorbujące nadmiar łoju, regenerujące i matujące. W drogeriach, aptekach i gabinetach kosmetycznych mamy duży wybór toników, żeli, pianek, kremów matujących, maseczek ściągających. Wg mnie najlepszym rozwiązaniem jest krem Alaclarin. Zawiera wszystkie niezbędne składniki. Poza tym jest mnóstwo innych rzeczy, które można wypróbować. Np. myć twarz samodzielnym wywarem z rumianku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fert
Mój ratunek to preparat dostępny na stronie www.4Akne.pl . Co wązne jest nie tylko skuteczny, ale również likwiduje nie tylko objawy, ale i przyczyny. Dzięki zawartości cynku, witaminy a i laktoferyny zahamowany zostaje proces wytwarzania łojotoku, który jest głównym winowajcom problemów z cerą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczyszczenie ,oczyszczanie i oczyszczanie-Chlorofil w plynie firmy Natures Sunshine -idealny do srodka i na zewnatrz-podpowiem jak kupic bez marzy jak ktos bedzie zainteresowany,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rób za często pilingów bo będzie coraz gorzej mam tak samo nie stosuj też tych wysuszających gówien z rossmana bo działają chwile najlepiej właśnie doustne jakieś witaminy albo ziołowo przemywać twarz jeśli gdzieś jestes to papier do pieczenia potnij na kwadraciki i przykładaj sobie do twarzy dobrze wchłaniają tłuszcz są jeszcze takie w inglocie ale tam zapłacisz 50 złotych za pudełeczko :C Zapraszam na bloga othercolorsoflife.blogspot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza8932
A może to łojotok lub coś innego? Jeśli nadmierne wydzielanie sebum pojawiło się nagle, to przyczyną może być również nużeniec. Jest to pasożyt, który żyje na naszej skórze i daje różne objawy. A jakie? Zerknijcie sobie na stronę Centrum Walki z Nużeńcem, aby mieć informacje na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No musisz nawilżać cerę i to najlpeiej silnym serum ale nie z chemia tzn zeby miał naturalny skład - ekstrakty roslinen wyciągi z kwiatów np. wyciągi z pąków bo sa ponoć najlepsze itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium tu będzie spam góownolium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam markę APIS i serię ACNE-STOP i krem ULTRA MATT świetny  krem matujący do  cery tłustej z rozszerzonymi porami. Zawiera ekstrakt z korzenia irysa, drożdży, alg morskich, kwas hialuronowy. Usprawnia pracę gruczołów łojowych i ogranicza wydzielanie sebum dzięki czemu skutecznie redukuje niepożądany efekt świecenia się skóry, zwęża rozszerzone poru i długotrwale matuje. Rewelacyjny, naturalnie i bardzo wydajny . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×