Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wredny prowokator

Czy faceci to debile?

Polecane posty

Gość zeżarł żółte mydło
najlepszy przykład to ten topik :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z zasady nie- chociż częśc tak, kobiety debilki też znam - mam wymieniać ??????????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli faceci bez wyjatku
byliby debilami to przekazywaliby niedorobione geny swojemu potomstwu, co szybko doprowadziloby do degeneracji spoleczenstwa bez związku z płcią... Wniosek jest prosty: albo wszyscy jesteśmy debilami (najmniej prawdopodobna - debile nie podbijają kosmosu), albo są wyjątki (vide autor topiku), albo nie ma już prawdziwych mężczyzn :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli faceci bez wyjątku
nie tylko przez chromosom Y. Widziałeś żonę rokity? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą ja to ty, a ty to ja... pamiętasz? teraz się potwierdziło ostatecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak jeszcze raz na mnie facet spojrzy na basenie to dostanie w ryj! hahahahahhahahah! można cię dzisiaj zjeść, wredny! sama rozkosz! chyba masz lepszy dzien:):):) cieszę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Odp.brzmi tak ale jak sie zakochają" Mogłaś dodać samiczko, czego najlepszym przykładem jest Brzydal. Od razu poczułbym się dowartościowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo jestem, taka prawda. Jakbym nie był, to bym sobie na to nie pozwolił, aby się znów zakochać. Przecież aż za dobrze wiem, czym się to zawsze kończy. Zresztą przestaję wierzyć, że moje uczucia mają jakiekolwiek znaczenie, dla kogokolwiek poza mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tzw. durszlak teatralny
błędne założenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A tam, Brzydziu, bo Ty jesteś wytrawnym kochankiem i wiesz, że tu wcale nie chodzi o finał. " Owszem, ale jakaś satysfakcja by się przydała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, duża część facetów to debile. traktują swoje kobiety jak szmaty nie zastanawiając sie w ogóle nad tym, co by zrobili gdyby nagle jej zabrakło. wtedy płacz, że co sie stało\ a wcześniej hulaj duszo, piekła nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czego mozna chceć od męża
to prawa, płacza, ze kobiety traktują ich jak bank, tylko do zarabiania pieniędzy, ale jak ich tak nietraktować, jak oni tylko to potrafią dobrze robić, jako ojcowie, mężowie i kochankowie są marni, to niech chociaż dostarczają pieniądze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×