Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lovelka24

jaki peeling do twarzy i do ciała? poradzcie cos

Polecane posty

Jeżeli chodzi o peeling to najlepiej domowy :) Cukrowy z dodatkiem oliwy z oliwek, miodu i olejku z trawy cytrynowej świetnie sprawdzi się, jako peeling na cellulit, jak też do całego ciała:) Z kolei peeling z otrębów owsianych z dodatkiem mleka i glinki marokańskiej świetnie odświeży cerę i usunie zrogowacenia:) Z peelingów sklepowych to do twarzy mogę polecić drobnoziarnisty z Perfecty z minerałami z morza martwego, a do ciała też Perfectę - peelingi cukrowe o różnych zapachach i aromatach:) ale najlepsze są te domowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja2453
A ja co roku o tej porze robię sobie kwasy a w tym roku chciałabym zrobić sobie taki peeling złuszczający z retinolem dla dojrzałej cery tłustej bo z tego co czytałam na stronie gabinetu Wyspa Piękna we Wrocławiu przy Al. Armii Krajowej w Centrum AB, jest skuteczny przy bliznach potrądzikowych, przebarwieniach, zmarszczkach i utracie elastyczności skóry oraz fotostarzeniu. Słyszałam też, że najpierw nakładana jest ampułka z witaminą C a potem maska z retinolem z którą wychodzi się do domu i zmywa dopiero po 4-8 godzin. Pewnie dlatego jest tak skuteczny bo oddziaływanie na skórze jest pozostawione na tak długo. Muszę go wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak peeling to tylko z bielendy gruboziarnisty mikrodembrazja, dostępny niestety tylko w szaszetkach, ale jak na razie nie znalazłam dla siebie nic lepszego. Po nim mam lepszą kondycyjnie skórę twarzy, a do ciała nie znalazłam jeszczez swojego ulubieńca, aktualnie mam barówkowy peeling z perfecty i jest dosyć dobry i świetnie pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ciala robie sobie peeling kawowy, a do twarzy mam jakis z sylveco, ale rzadko uzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lirene w takiej białej tubce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do twarzy to tylko z bielendy w saszetkach, jest skuteczny, cere wyglada po nim zdecydowanie lepiej i cera się nie błyszczy przez dluzszy czas a ja miałam zawsze z tym problem, do tego jest tani wieć nawet mozna sobie kupić aby przetestować bo wiadomo, że kazda cera moze inaczej reagować, ja tez kupiłam aby przetestowac, ale jak na razie nie zamieniłam na inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO TWARZY DELIKATNY nie podrażniający peeling stosuje od jakiś 3 miesiecy regularnie, to PROFESSIONAL FORMULA Peeling drobnoziarnisty + GLINKA ŻÓŁTA Bielendy. ładnie złuszcza skóre, nie wysuszając jej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez lubie ten peeling enzymatyczny tylko ze wybieram glinke bialą, bo bardzo ladnie koi skore, wyglada swiezo zdrowo, no po prostu cud miod i orzeszki :D tylko trudno mi zawsze znalezc ja w drogerii :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powstało teraz w internecie sporo sklepów z naturalną żywnością i też z naturalnymi kosmetykami. Z tym że różnie z jakością takich rzeczy bywa, zdarza się, że jakby zajrzeć w skład to tam więcej chemii niż w pracowni Marii Curie ;-) Mam zaufanie do sklepu online www.e-naturalne.pl Tutaj faktycznie sprzedają naturalne kosmetyki, w tym sporo dobrej klasy peelingów do twarzy. Najczęściej zamawiam peeling enzymatyczny z owoców tropikalnych, jest w żelu wystarczy go nałożyć na pięć minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinka2703
Ja używam i zdecydowanie polecam peeling do ciała z serii TWOJA PIELĘGNACJA od Bielendy, świetnie działa na moją skóre bo posiada proteiny jedwabiu przez co skóra od razu jest lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinka2703
Ja używam i zdecydowanie polecam peeling do ciała z serii TWOJA PIELĘGNACJA od Bielendy, świetnie działa na moją skóre bo posiada proteiny jedwabiu przez co skóra od razu jest lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja regularnie odwiedzam www.silvanspa.pl. Korzystam z peelingów kwasami medycznymi firmy Sesderma. O wiele lepiej działa na moją skórę od tych sklepowych peelingów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz sama zrobić naturalny, domowy peeling ;) Wystarczy kawę, cukier czy sol połączyć z olejem np. lnianym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie sugeruję peeling thalasso od HB - mega różnicę daje, fajna, pozytywna zmiana na plus, cera wyglądająca o wiele korzystniej. Cudów od razu nie będzie, ale odpowiednia pielęgnacja naprawdę wiele poprawia. Diametralnie sobie w ten sposób odmieniłam cerę. Zatem - można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest coś takiego jak THALASSO, porządny peeling od HB i on rzeczywiście pomaga. Korzystam od dosyć dawna, wszystko jest w najlepszym porządku. Plusów wiele, ale tym najważniejszym są efekty, bo jednak skóra robi się jędrna, w lepszym stanie, lepiej też wygląda, staje się miła w dotyku. I czymś takim można uzyskać fajny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeti56
Ja używam głównie peelingów enzymatycznych, takie ziarniste niestety podrażniają mi skórę. Mogę polecić ten z eveline z enzymem z papai, bardzo dobry produkt do cery wrażliwej, suchej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yeti56 dziś Czemu polecasz GÓOWNO? Papaina po 15 minutach kontaktu z wodą jest NIEAKTYWNA, a w tym czymś podstawą składu jest woda! Czyli ta papaina tam w ogóle NIE DZIAŁA!!! :o Oszustwo i robienie z ludzi idiotów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniałe peelingi ma Efektima, zobacz koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do twarzy zazwyczaj uzywam magic peel z bielendy, bo peeling jest gruboziarnisty i z kwasem glikolowym natomiast do ciała może peeling kawowy, jesli nie przeszkadza Ci wanna cała w fusach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki peeling HB Thalasso - z wyciągiem z alg morskich. Wszystko powinno być w najlepszym porządku, to fajnie wpływ na cerę, odmienia ją na plus, poprawia jej stan, ale oczywiście wszystko to wymaga solidnej pielęgnacji. U nas póki co - wszystko w optymalnym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franeczka4
Twoja Pielęgnacja, peeling cukrowy do ciała regenerujący od Bielendy sprawdza się super, mam go od kilku miesięcy i to najlepszy jaki stosowałam, zawiera miód pszczeli który wygładza, uelastycznia i wzmacnia skórę. I jest dośc łatwo dostępny w zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie i standardowo używajcie peelingu HB to będzie na pewno będzie lepiej. A cera wymaga ciągłej opieki - dopiero wtedy może przynieść mocną zmianę. U mnie to trochę trwało, ale te 2 peelingi tygodniowo naprawdę zrobiły swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×