Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sarka

KIEDY PRZYCHODZI POLOZNA???

Polecane posty

Gość Sarka

Od 2och dni jestem z maluszkiem w domu, kiedy moge spodziewac sie wizyty poloznej, nie wybieralam poloznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż ...
wyszliśmy z dzieckiem ze szpitala w poniedziałek, a we wtorek rano była już położna :) tylko że mąż w poniedziałek rano dzwonił do przychodni i umówił się z położną. A pediatra nawiedził nas w środę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najpierw byłam w przychodni z dzieckiem u wybranego pediatry. Tam spotkałam też położną i wypełniałam deklarację wyboru położnej. Do domu przyszła po kilku dniach od wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWIELBIAM BARBI
JA TEZ CZEKAłAM NA POłOżNą,ALE NIE PRZYSZłA MINą JUż MIESIąC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do koleżanki powyżej: A zgłosiłaś narodziny dziecka w wybranej przychodni? Kiedyś gdy była rejonizacja z tego co słyszałam szpital wysyłał informacje do przychodni a teraz gdy samemu się wybiera trzeba dokonać wyboru albo w szpitalu na formularzu albo bezpośrednio w przychodni. Miesiac to bardzo długo -położna już dawno przyszłaby gdyby wiedziała. W końcu przychodzi ona na samym początku po powrocie do domu a potem już nie. Do mnie co jakiś czas zagląda pielęgniarka środowiskowa którą też wybierałam w przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście,że powinnaś zgłosić,wygoń męża niech idzie albo zadzwoń.Połozna powinna przychodzic przez 6 tyg.Nie dajcie sie oszukiwać i tolerować ich lenistwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia11112w
u mnie przychodzila tylko 4 dni,pozniej jej dalam 50zł i przyszla jeszcze 3 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama dzwonilam po położną i pediatrę i przyszły tego samego dnia co dostały tel. poźniej tez przychodziły na tel. i raz położna bez zapowiedzi coby sprawdzić warunki bez umówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdzie nie zgłaszałam.Wyszliśmy ze szpitala we wtorek a w środę samego rana pukała do drzwi położna.Była gdzieś 3-4 razy -raz w tygodniu.Takie 5 minutowe jak nie krótsze wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego płaciłaś???Nie dość ,że to ich obowiązek to jeszcze kase chcą.Tak jak pisały dziewczyny,często szpital w którym rodziłas zgłasza ,ale i tak dzwoń do poradni i mów,że juz jestes w domu z dzieckiem i kiedy możesz sie spodziewać wizyty połoznej i lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas trzeba było zgłosić samemu - po pierwsze info ze szpitala podobno długo idzie (?), a po drugie - w przychodni nam powiedziano że teraz już wizyta patronażowa położnej i pediatry nie jest obowiązkowa więc umawiają sie na wyraźne życzenie pacjentki. Ja chciałam więc położna się umówiła i przyszła dopiero ok tygodnia od naszego wyjścia ze szpitala), a kilka dni później miał być pediatra i tak sobie na niego czekamy do skutku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super opieka.......do mnie przychodziła położna 6 tyg ale i tak nie zauwazyła ,że mała ma przepukline pepkową i to nie małą.Dopiero jak poszłam do poradni z maluchem mówiąc ,że ma za duzy brzuszek lekarz za głowe się złapał że połozna nie widziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×