Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agniecha...

****************Romantyke odszedł***********************************

Polecane posty

Gość jego już nie ma
no , tak mówił wczoraj ale jakie jaja były buahahaha. Wygłaszał te swoje przemowy i jakaś upierdliwa dziewczyna jaguara się przyssała do niego. Zaczęła się z nim kłócić i sie czepiać że powinien ją przeprosić za to że napisał że dziewice mają wartość a ona sie nie mogła pogodzić z tym i kazała mu żeby przeprosił ją. On ją przeprosił i powiedział że to już koniec z forum. Ale przeczytaj sobie jego topiki wczorajsze, zejdż na następne strony pisał około północy ale były jaj mówie ci. Miałem taki ubaw że myślałem że sie posikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarancza powiedz mu na GG ze ja za nim tesknie baaardzo i Agniecha i ma natychmiast tu wrocic !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam na unos momentos, bo tez ide biegac hehe :) a tu znowu widze iz tylko jeden topik, nudzi wam sie? :) romantyk juz dawno zmeinil nick, sam mowil ze NAS OBSERWUJE :D wiec miejcie sie na bacznosci ;) kto wie moze przyatkauje z pseudo rozowej landrynki ;) :D albo wielki maczo, sadze ze bardziej wyselekcjonuje swoj nowy wizerunek, by moc robic badania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dj 🖐️ romantyke jesli to prawda co napisala dj to mam nadzieje ze napiszesz mi na maila jaki jest twoj nowy nick (obiecuje ze nie zdradze nikomu, zreszta znasz mnie pod tym wzgl juz troszke chyba) 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak, samo wyszlo, zaintrygowal mnie po prostu, rozbawial do lez, czasem wkurzal ostro, wymienilismy sie fotkami, potem napisal mi na maila autodemaskacje (znam wiecej szczegolow niz bylo wczoraj) i tak jakos zostalo ze sie lubimy... bo on slodki jest ja go lubie bardzo :-) pozniej mu napisze na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow niezla jestes... ja malo biegam, co prawda laze do fitness clubu 5 dni w tyg ale tylko na cardio na maszynach albo pilates powiedz mu zeby tu wrocil :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×