Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 77laluna77

Spuchnięte nogi

Polecane posty

Gość 77laluna77

Koszmarnie puchną mi nogi, ale tylko w kostce. Są ociężałe, nabrzmiałe i ciężkie nawet rano. mam dopiero 17 lat, prowadzę w miarę normalny tryb życia. Czym może być to spowodowane i jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77laluna77
Nikt nie ma i nie miał nigdy podobnych problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość em-ka
to n a skutek zatrzymania wody w organizmie np.przy zaburzeniach hormonalnych -mam tak przed okresem w upaly tez tak sie robi ,u ludzi z nadwaga i zaburzeniami krazenia w nogach ,przy chorobach nerek tez puchna nogi...musisz porobic podst.badania,marsz do lekarza bo to znak ze cos ci dolega zwlaszcza ze masz tak juz od rana a poki co czesto nogi w gore i ruszac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77laluna77
No ja teraz nie jestem przed okresem, na upały też nigdy tak nie reagowałam. Nadwagi nie mam, ważę 55 kg przy wzroście 175 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość em-ka
to tym bardziej do lekarza bo cos sie dzieje niedobrego ,opuchlizna nog to sygnal zmian ,moze nerki?nie zwlekaj ,idz do lekarza|!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to daj znac jak poszło
mi tez ostatnio tak się dzieje, właśnie od tych upałów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b66
a mi pomaga mydło Medycyna Arabska na żylaki i opuchnięte nogi, spóbujcie www.lauro.pl oto terść ulotki MEDYCYNA ARABSKA Z POMOCĄ DLA CIEBIE – NATURALNE MYDŁO ZDROWOTNO-LECZNICZE WARDI SHAN Mydło wspomagające leczenie żylaków Główne składniki i olejki: Oliwka, paproć, czarny kmin - czarnuszka, sosna, anyż, babka lancetowata, rozmaryn. Zawarte w mydle naturalne olejki i ekstrakty roślinne zwiększają cyrkulację krwi przez co wspomagają leczenie żylaków. Łagodzą skurcze i bóle mięśni oraz opuchliznę nóg. Działanie: 1. Obkurcza naczynia krwionośne i wspomagają leczenie żylaków. 2. Likwiduje ból i opuchliznę nóg będącą wynikiem złego krążenia krwi. Zastosowanie: Namydlić nogi, masować przez 5 minut, spłukać ciepłą wodą. Stosować 1-2 razy dziennie. 100% NATURALNE Mydło nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, oraz składników syntetycznych i farmakologicznych. Producent gwarantuje: nie testowano na zwierzętach. Wyprodukowano w Syrii Waga 100g data ważności: I-2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest efekt złego krążenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zacznij regularnie przyjmować doustnie srodek o działaniu przeciwobrzekowym i najlepiej mocno działający na ukłąd krążenia - polecam maxi3vena, jedna tabletka dziennie i masz spokój z ciężkimi nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×