Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca powaznie

sklep z ciuchami z uk, czy jest to legalne?

Polecane posty

Gość myslaca powaznie

witam , mam zamiar otworzyc sklepik z ciuchami i chcialabym miec w nim rowniez ubrania ktore zakupilabym w UK, np. next, primark tylko zastanawiam sie czy cos takiego jest legalne , bo nie chcialabym pozniej placic jakiejs kary, a niestety nie moge nigdzie znalesc informacji na ten temat jesli ktos jest bardziej zorientowany to prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak je chcesz przewozic? jezeli zostawisz metki z cenami to musisz zaplacic clo. Chyba ze odetniesz metki, przewieziesz w walizce i przyczepisz spowrotem, ale to by bylo na mala skale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsgstfsjsk
W UE nie ma cła!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsgstfsjsk
ale jak są w uk do zostaly dopuszczone do obrotu czyli clo zaplacone :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsgstfsjsk
cla 2 razy się nie placi, placisz jedynie polski vat, kupując w UE kupujesz po cenach netto i od tego placiswz vat, jasne??? A co do tego sklepu to raczej lipa to s sklepy sieciowe i nie dzialaja na zasadziee francyzyny same otwieraj nastpne placowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslaca powaznie
czyli co , wychodzi na to ze jak kupie jakies tam rzeczy bedac w Uk MOGE SMIALO JE WYSTAWIC w swoim sklepie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsgstfsjsk
Chyba nie doczytałaś tego co napisałam :O To tak jakbyś poszła do zary kupiła parę bluzek i później wystawiła je u siebie w sklepie... Pomijając podatki... Primark wystawi ci fakturę?? Sprzeda ci netto zebyś w Pl zapłaciła Vat To są sklepy sieciowe, poczytaj co to franchising

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslaca powaznie
moja mama pytala sie w US, czy mozna miec sam paragon, a babka powiedziala ze jesli jest zaznaczone ze jest tam zawarty podatek vat to jak najbardziej, a jesli nie to to mozna to rzucic w koszty tylko czytalam ze są jakies skley ktore majaciuchy atmosphere i watpie zeby primark nawiazal z nimi jakąs wspolprace pozatym ja nie chce otwierac drugiego primarku, poprostu chce miec normalne ciuchy z polskich hutowni lus na dodatek ciuchy z uk zeby ten sklepik byl inne niz wszystkie inne dlatego zastanawiam sie czy czasem nikt nie przyjdzie i nie bedzie kazal mi placic jakiejs kary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezamm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslaca powaznie
nikt nie ma o tym pojecia???? to moze wiecie gdzie moge znalesc jakies info na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowaana
podnosze, moze ktos ma jakies nowe info na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM-ek
Legalne, spokojnie! Nielegalna jest tylko piramida finansowa Intway.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×