Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rgre

Jakie talerze podajecie np. do sniadania, kolacji do kanapek?

Polecane posty

Gość rgre

te płytkie wieksze(takie jak do 2 dania) czy płytkie małe małe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mycie tylko w samym
a dlazcego dla faceta to duzy, bo nie rozumiem, przeciez wykładasz na stól np, wedline i kazdy sam sobie robi kanapki, i kładzie na swoj talerz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe zawsze małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okragly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfhf
u nas sie nie wyklada na stol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, to masz na mysli oficialne sniadanie/kolacje? bo ja kazdemu robie kanapki w kuchni i przynosze gotowe na talerzu. a w niedziele/swieta to lepiej miec dwa, jeden na drugim (maly na duzym): maly na ryby/salatki duzy na wszystko inne. Ale to chyba nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim czyste
w poniedziałek różowe, we wtroek w kwiatki, w srode jemy na paierowych a w czwartek na plastikowych. W pitek są filetowe z żółtym trójkącikiem, w sobotę z porcelany chińskiej a w niedzielę wszystko jemy na liściu bananowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdemu robisz kanapki
i podajesz na talerzu duzym te kanapki? no ale chybatalerzyki do tych kanapek tez podajesz, czy tak jedza bez talerzyka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wrażenieEE
że założycielem topiku jest ta sama osoba, która pytała jak myjemy naczynia i jak nalewamy płyn do mycia:-D, o truskawkach nie wspomnę....:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie nie przywiązuje wagi do tego na jakich talerzach jem śniadanie i kolacje. Mam taki jeden fajny zestaw białych talerzy w zielone liście, który kupiłam na beta.myin.pl i na nich najczęściej jadam. Myślę, że są na tyle ładne, że nawet mogłabym gościom na nich obiad podać - pewnie każdy jakby je zobaczył, to stwierdziłby, że są naprawdę oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ja___
Hmm, ja mam tylko 2 rodzaje talerzy płaskich (tj. duży i mały), miski (zamiast głębokich talerzy do zup) oraz głębokie (ale niestandardowe) talerze do maratonów (głównie spaghetti). Śniadanie i kolację podaję zazwyczaj na dużych płaskich. Na małych płaskich desery, przekąski, owoce. W miseczkach zupy i płynne desery, czasem sałaki i lody. A obiady to zależy od charakteru posiłku: głównie drugie dania na dużych płaskich, zupy w miskach, a osiłki które trudno serwować na płaskich (jak chociażby spaghetti, albo niektóre orientalne) podaję w głębokich (ale nie takich do zupy, tylko czymś takim: http://www.ikea.com/PIAimages/63117_PE170509_S4.jpg żeby było jasne). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ja___
* makaronów (blame my spell-check)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ja___
* sałatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przywiazuje do tego wagi
jak juz w ogole jemy kanapki to : - robimy wszystkie w kuchni na jeden duzy talerz i potem sobie jemy je przed tv w reku, czasem bierzemy po malym talerzyku - czasem biore wedline i chleb do pokoju i kazdy z nas bierze co ma ochote na maly talerzyk. nie jemy jakis oficjalnych sniadan/kolacji. sniadania to w ogole przegryzamy w biegu, miseczka owsianki w reku, lub kanapka w reku prosto z deski do krojenia. szkoda nam czasu i zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie syn nie uzywa talerza
robi kanapki i zjada je z deski ;) nawet nie siada tylko stoi przy szafce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyste, przede wszystkim czyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam u siebie w domu talerze z kamienia łupkowego www.slateplate.pl i najczęściej to z nich korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazka877
A mnie ostatnio do gustu przypadły eko naczynia - http://www.strefaulubiona.pl/eko-naczynia-c-390.html . Dobrze prezentują się pod względem wizualnym a do tego są przyjazne dla środowiska. Myślę, że dzieciom takie naczynia szczególnie by się spodobały bo są kolorowe i mają fajne motywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×