Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poli popp

Czy ubierać w mieszkaniu czapeczke gdy są otwarte okna i wieje wiatr??

Polecane posty

Gość poli popp

Dziecko ma praiwe 4 miesiące. Otwieram codziennie balkon i okno czasem mocniej zawieje - czy powinnam cos zakładać małej, opaskę, lekką czapeczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezuhyyyyyyyy
Najlepiej Futrzaną, nie przesadzaj bo wychowasz kalekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli akurat wietrzysz mieszka
i jest przeciąg to jakąs lekką mozesz załozyc,ale jesli masz uchylone okno to po co ta czapka ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli popp
BO CZASEM mocniej zawieje - po to! Koleżanki córka w wieku 5 lat przestała mowic i słyszeć - lekarze stwierdzili, że z przewiania.... wole dmuchać na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wygłupiaj sie u mnie okno w kuchni otwarte cały rok i jakos mały nie choruje teraz tez wszedzie okna otwrte i ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob tak jak ci serce dyktuje :) ja swojej przez pierwsze tygodnie zakaladalam czapke,potem juz nie,ale staralam sie nie dopuszczac do przeciagow.a na dwor zakladalam cos na uszy do roku-nie wazne czy upal czy nie.balam sie i tyle,bo wiem co to jest bol uszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaa
Zaloz czapke i kombinezon, nakryj kocem i postaw bude w wozku. A potem na kazdy wiaterek twoje dziecko bedzie anginy dostawalo. W zyciu moje dzieci w czapkach w domu nie byly, zyja i sa zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci choruja ale od przegrzania !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje też nigdy nie były w domu w czapkach a i na dworze rzadko :D ja małego od pierwszego dnia kąpałam przy otwartym balkonie, bo to czerwiec był i nie chorują nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od przeciagu
to nawet dorosly zachoruje!!!Stawiaj dzieciaka tak zeby mu nie wialo- i bez czapki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sensu zakładać w domu czapkę bo przegrzejesz dziecko. Ale w żadnym wypadku nie rób przeciągu a już tym bardziej po kąpieli bo tylko dziecko się rozchoruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
ja tez bardzo przezywalam , zeby nikt mi nie otwieral okna przy dziecku bo przewieje itd ale teraz zmadrzalam :) i nie panikuje juz i okna mam caly czas otwarte w koncy 4 miesciace to juz nie taki maly maluszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×