Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mąż123

Zabawki erotyczne - potrzebuje porady

Polecane posty

Gość mąż123

Ceść, chciałbym zamówić jakieś zabawki do sypialni tylko nie wiem co Myślałem o wibratorze - nie wiem jaki , jaki wielki ? czy kupić większy od mojego czy podobny czy mniejszy, jakieś kulki gejszy ale nie wiem czy to zabawka jest przydatna. Macie jakieś rady co wybrać ? mogą być linki z allegro, co lubiecie dziewczyny, potem może zapytam żony ale wolałbym samemu zrobić zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez zgody
zony to ja bym kupila durex play,a potem zaproponowala cos bardzij ostrego,chyba ze Twoja zona jest otwarta na eksperymenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onqq
KULKI S.A. OK. JAK LUBISZ MINETKE LUB ROBICIE TO W KAKALKO , WIBRATOR LEPIEJ MNIEJSZY BO JAK KUPISZ WIEKSZY I JEJ BĘDZIE LEPIEJ TO JUŻ TYLKO BĘDZIE CHCIALA WIBRATOREK POLECAM ZEL PJUR MEN W CZARNEJ TUBCE TOTALNY WYPAS TERAZ KUPILEM PJUR WOMEN BIALA TUBKA TO JEST DO BANI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
i ja chcę zabawkę erotyczną, ale jakoś nie wiem, jak kochanemu o tym powiedzieć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno nie dostalam kwiatka
no wlasnie mojemu tez takie rzeczy nie przychodza do glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drwalll
Dzięki, ale ja myślicie pytać żonki aby usuadła na allegro i powiedziała co chce czy jednak niespodzianke zrobić, kurcze mam dylemat, ciałbym za jednym zakupem więcej towaru kupić niż tylko żel. Co do wielkości wibratora mówisz że mniejszy, szkoda bo w sumie podnieca mnie samam myśl jak bym cos wsadzał większego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to z kneblem to dobry
pomysl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onqq
SZCZERZE TO JA KUPILEM WIEKSZY WIBRATOR I JEST FAJNIE JAK GO WKLADAM I LIZE JEJ LECHTACZKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×