Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atcia

co 2 tyg???

Polecane posty

miałyście kiedyś okres 2 tygodnie po zakończeniu poprzedniego? czy to normalne. nigdy coś takiego sie nie zdarzalo. może to przez stres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak to skad
jestes w ciaży :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz regularne cykle czy zdarzają się jakieś osuwy w terminie miesiączek? radzę wizytę u lekarza? a przyjmowałaś jakieś leki, cokolwiek? |Tu Ci nikt diagnozy nie da, lekarz pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze miałam regularne. nie zażywam żadnych leków, ale przyznam ze mam bardzo stresującą sytuacje w pracy. może to właśnie ze stresem związane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wiem z doswiadczenia ze stres dziala masakrycznie na cały organizm. I potrafi rozp... wszystko. Wiem że może opóźnic okres, więc może i go przyśpieszyc rowniez . nie jestem lekarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerabane to wszystko. przez atmosfere w pracy nabawie sie jakiejs nerwicy. nie dosc ze ten okres to ciagle mi sie w glowie kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, znam ból, kiedy też tak miałam. Radze serio wizytę u lekarza, nawet dla takiej spokojności. Lekarz Ci fachowo wyjaśni co i jak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lekarz
Jeśli to jednorazowe "zjawisko" to się nie przejmuj,mogło wpłynąć tysiąc czynników, ale gdyby powtarzało się częściej - to zostaje tylko lekarz. Zresztą przy najbliższej wizycie u gina powiedz mu o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×