Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszę pomóżcie

dziewczyny prosze o pomoc chodzi o diete!!!

Polecane posty

Gość proszę pomóżcie

gdy zaszłam w ciąże przytyłam 15 kg teraz dziecko ma 4 lata i mi w końcu udało zrzucic sie te kg - po porodzie przytyłam jeszcze 5 kg. CZTery lata męczyłam sie z powroceniem do wagi 50 kg a teraz znów jestem w ciąży :) fajnie bardzo sie ciesze ale nie moge dopuscic do ttego stanu by wazyc o 20 kg wiecej:( pamiętam ze żle sie czułam z tą wagą po porodzie i ze niechcialam nigdzie wychodzic to było okropne, boje sie ze teraz znów bedzie to samo. Nie mam pojęcia co jężć a czego nie, nigdy nie stosowałam diety i nie wiem co jest dobre a co za tłuste. Pozatym potrzebuje takiej diety by zawierała wszystkie niezbedne minerały i wit dla dzidziusia w brzuszku. Nie chodzi mi o odchudzabie ale o to by nie roztyc sie jak szafa:( błagam doradzcie coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Christiani8642
Ja przytyłam w ciąży 8 kg, ale tak naprawdę z uwagi na konkretne nudności zrzuciłam wcześniej 5. Nie jedz tłusto, wzbogać swoją dietę o warzywa, którymi możesz podjadać, suszone owoce. Do tego żadnych ldów, chipsów i napojów gazowanych. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenta
Takie rzeczy to lekarz powinien doradzać, nia każda dieta która spreawdzila się np na mnie może być dobra dla Ciebie, lekarz wie czego ci brakuje po wynikach badań i to on musi kontrolowac Twoja diete i mase ciala... Porozmawiaj z lakarzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę pomóżcie
tak ja wiem że lekarz, tylko że mi nie chodzi o jakąś konkretną diete ale chociaż o kilka wskazówek jak wy sobie radziłyście i co jadłyście, nie wiem czego unikac w zasadzie to zawsze jadłam wszystko na co mialam ochote ale za to bardzo duzo cwiczyłam a teraz bede musiala znacznie mniej cwiczyc i jesc chyba jakies bardziej wartościowe posiłki. Oczywiście ze wszystko skonsultuje z lekarzem ale lepiej jest dowiedziec sie czegos od mamusiek niz od lekarza ktory nigdy nie rodził itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenta
ale mamuśki nie powiedza Ci czy powinnaś jeśc więcj bialka czy może masz braki w witaminach :) Każda dieta w ciązy powinna byc skonsultowana z lekarzem, bo a nóż jak przestaniesz jeśc marchewkę to okaże się że wlasnie marchewki organizm potrzebowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×