Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helmut z Berlina

Czy wy tez nie uwazacie ze to juz sie robi nudne ????

Polecane posty

Po co w ogole organizowac mecz Polska Niemcy jak wiadomo ze wynik moze byc tylko jeden . Takie cos zabija emocje , siade sobie wieczorem w niedziele , zobacze jak nasz wspanialy niemiecki walec miazdzy polska reprezentacje , jedyne co nie jest jasne to to jak wysoko ich upokorzy . Znowu mialem sen jak czarny orzel rozrywa w powietrzu bialego orla , symbolika jest oczywista . Dostajecie od nas lanie od zawsze , ostatnia bramke strzeliliscie nam w 1980 r. :O , bardziej bym sie emocjonowal jakbysmy grali z Wyspami Owczymi . Nie mam oczywiscie nic do Polakow bo moj wujek mowi ze chociaz do pracy wymagajacej myslenia sie nie nadaja to dobrze zbieraja truskawki i szparagi , sprzataja i rzadko sie psuja . Widzialem u was promocje w Media Markt : \"Darmowe telewizory w Media Markt, jeśli Polacy wygrają z Niemcami Każdemu, kto 6 lub 7 czerwca kupi w Media Markt telewizor LCD 37 cali marki Toshiba za 2699 zł, sieć zwróci pieniądze pod warunkiem, że Polska wygra z Niemcami (mecz odbędzie się 8 czerwca). \" http://www.bankier.pl/wiadomosc/Darmowe-telewizory-w-Media-Markt-jesli-Polacy-wygraja-z-Niemcami-1777790.html I wy wierzycie ze mozecie nas pokonac jak nikt powazny wie ze to jest niemozliwe , rownie dobrze mogli wam obiecac po mld $ :D Ide juz , zycze wam milego weekendu bo ja wiem ze u mnie bedzie nudno , juz dopisalem sobie 3 punkty za mecz z Polska w moim czarnym , niemickim notesiku 🖐️ Deutschland, Deutschland über alles, über alles in der Welt,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweraa
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość everina
rura helmut rura - nie zwalniaj w mieście !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helmut - wszystko ładnie,ale ten szlagwort na koncu niepotrzebny.Chyba za bardzo machasz reka w jednoznacznym gescie.Przepisz topik bez koncowki,albo zostaniesz skasowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wbrew obiegowym opiniom, wykonywanie pierwszej strofy pieśni nie jest obecnie w Niemczech zabronione, omawia się ją także w niektórych szkołach , nie wymachuje reka w zadnym gescie , chodzi i tylko o to zdanie które wyraza moje uwielbienie i oddanie dla najwspanialszego kraju na swiecie jakim sa Niemcy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość everina
i tak was nikt nie lubi , moze oprócz austriaków ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety zgadzam sie
:( ogolnie polacy do niczego sie nie nadaja, wstyd mi, ze sie tu urodzilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsensownysens
Masz rację:classic_cool:🖐️ Bez sensu. Tak samo jak bez sensu były wysiłki Schmidt'a w latach świetności Małysza - nie wiem po co on skakał skoro było wiadomo że i tak Małysz wygra. Żałosne to było, mógł se chłopczyna darować skoki, pojechać na Kanary i odpocząć a nie ryzykować jakąś kontuzją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj marny z Ciebie podszywacz
zajmij sie czyms ambitniejszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj marny z Ciebie podszywacz
wypierdalaj? dokąd? na zmywak do GB ? mam troche wieksze ambicje, ale uwierz mi, za dwa lata bede po drugiej stronie, wlasnie w Niemczech , a Ty zostaniesz sobie w tej zapyziałej Polsce z moherami i 50 zł w kieszeni na emeryturze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsensownysens
jeszcze jedno szkoda kasy na tą całą zabawe powinien być jeden mecz: Brazylia - Włochy bo reszta i tak się nie liczy oszczędność czasu, kasy i ...w ogóle wszystkiego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, ze Niemcom wpierdolą...przynajmniej kibole:P A w ogole to jak mozna wstydzic sie narodowosci...To chyba tylko takie, które jadą do czech;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej co wstydzi się być Polk
chciałabyś. jak ktos jest niemotą to nigdzie sobie nie poradzi, tylko będzie pierdolił jak to mu źle szerokiej drogi🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsensownysens
ta co się wstydzi że Polką jest masz rację - lepiej być Niemcem i być dumnym z Oświęcimia :O a żeś se znalazła sobie powód do wstydu że hej:O bo piłki dobrze nie kopiemy - no pogratulować tylko systemu wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsensownysens
rok temu też smęcił strasznie monotematyczny jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemcy nie sa wcale najbrzydsi , wystarczy zapytac Polek ktorych tysiace wiaze sie z Niemcami , niestety nie slyszalem zeby jakiekolwiek cudzoziemki chcialy zenic sie z Polakami , moze dlatego ze w calej Europie opublikowano wyniki badan z ktorych wynika ze najmniejsze penisy w calej UE maja Polacy :) \"Polscy mężczyźni zajmują jedno z ostatnich miejsc pod względem długości członków w Europie. Tak wynika z raportu Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej. Unia Europejska po raz pierwszy podała oficjalną klasyfikację penisów - wraz z precyzyjnym podziałem na rozmiary - mały, średni i duży. Te pierwsze podczas wzwodu nie przekraczają 14,1 cm długości. Rozmiary średnich zaczynają się od 16,1 cm, a dużych od 18,1 cm. Polscy seksuolodzy oświadczyli, że z przyczyn humanitarnych nie podadzą średniej dla naszego kraju. Nie ukrywali jednak, że jest ona dość niska.\" Nie chce was juz bardziej was dobijac , nie jestem taki nieczuly jak Polacy ktorzy zamiescili makabryczne zdjecie naszych pilkarzy , Michael Ballack powiedzial ze to zmotywuje go do tego ze jutro zagra mecz zycia , wspolczuje wam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo Greków prowadził Niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dlaczego mistrzostwa nie zdobyli Niemcy? ;P zreszta teraz tez nie zdobeda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, otto popisal sie rowniez w eliminacjach do mistrzostw swiata w 2006 gdzie grekow zabraklo :D jesli isc tym tropem to tylko utwierdzasz mnie w przekonaniu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodze tutaj i widze ze przez caly czas wypisujecie jak to nas zlejecie , to juz nie jest smiesznie tylko powoli robi sie zalosne :O . Przeciez to oczywiste ze nie macie szans , popatrzcie na naszych pilkarzy jak bedzie hymn a potem na waszych , nasi jak zawsze beda mieli dumnie podniesiona glowe , w oczach zar i zdecydowanie a wasi - glowy spuszczone w dol , nerwowe przelykanie sliny i miekkie nogi . A o wygladzie nawet nie wspomne , polskie kobiety nie beda mogly oderwac od naszych oczu bo sa piekni i wspaniali , tak Niemcy to cudowny narod 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tradycji stalo sie zadosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bylo do przewidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×