Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aligatorrrrrrrrrrrrrsadad

pytanie dotyczy zakonczenia roku skszolnego

Polecane posty

Gość aligatorrrrrrrrrrrrrsadad

co kupic nauczycielce na zakonczenie roku skzolnego i co powiedziec na zakonczenie piszcie proszeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o losie... :o mi możesz kupić jakąś fajną furę , nie pogniewam sie :p :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to raczej standardowo
jakas jedna roze z przybraniem albo bez i jak dostaniesz swiadectwo to mowisz 'dziekuje' ale mi filozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm proponuje złożyć sie klasa na jeden bukiet kwiatów i do tego jakiś drobiazg (nie za drogi) jako córka nauczycielki że droższe prezenty wprawiają w zakłopotanie (nie wszystkich owszem przynajmniej moja mami) za to bardzo ucieszyła sie ostatnio kiedy dostała wielki bukiet róż (była duża okazja więc był naprawdę ogromy:P) zazwyczaj po dniu nauczyciela, zakończeniu roku itp po domu mamy porozkładane kwiaty bo każdy z innej "parafii":P i nie da się włożyć do dużego wazonu wszystkich razem bo nie grają ani kolorami ani długością ani rodzajem więc zamiast kwiatka od każdego warto kupić jeden bukiet taniej wyjdzie i ładniej będzie wyglądał. słodycze zjadam ja z baratem:P (mniam poproszę więcej rafaello w tym roku:P) kawę oddaje w prezencie na imieniny bo zazwyczaj jest to jakaś droga mocna a moja mami pije tylko jeden gatunek. na prawdę zbyt mało znacie nauczycieli żeby dawać im osobiste prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam fajnym prezentem jest jakiś album zdjęciami a można jej kupić w taniej książce czy w matrasie w przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aligatorrrrrrrrrrrrrsadad
no ale my klasa sie nie skaladamy. kazdy indywidualnie ma cos kupic a ze ja jestem dluzna nauczycielce to musze chyba kupic jakis bukiet kwiatkow?? tylko jakie?? slonecznikio , roze, tulipaby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walizeczka pełna chujstwa
Tez jestem corką nauczycielki. Moja mama uwaza, ze za swoja pracę dostaje pieniadze i niepotrzebne jej żadne prezenty od uczniów. Jak już dawać, to od całej klasy. I same kwiatki. A najlepiej kwiatek doniczkowy, przynajmniej nie zwiednie po dwóch dniach. Bardziej wartosciowe prezenty sa dla nauczycieli krępujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno czy ty
jestes w pierwszej klasie szkoly podstawowej, ze zadajesz tak idiotyczne pytanie? kup jakas roze, raczej nie czerwona bo czerwona roza raczej jest zarezerwowana dla ukochanej osoby, kup jakas kolorowa, nie wiem, rozowa albo zolta, nie musi byc z przybraniem i w momencie odbioru swiadectwa przekazujesz kwiat nauczycielowi i dziekujesz. dokladniej: mowisz dziekuje. zrozumialas, czy masz jeszcze jakies watpliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×