Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vcvcv c

Dlaczego dziewczyny nie lubią romantycznych facetów??

Polecane posty

Gość vcvcv c

takich którzy lubię czasami spojrzeć w rozgwieżdzone niebo,podziwiać zachód słońca oczytanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo andrzej z bilgoraja nas
wynudził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddfsfsdfsdfsdf
ja ci powiem jak to jest. ogolnie to nielubimy. ja takich zawsze w tylek kopalam. a teraz sie zakochalam i kurcze... moge z nim robic wszystklo o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo romantyczny facet nie
kieruje się mózgiem tylko emocjami- tzn. w przypadku mężczyzn- głównie porywami kutasa:O To oznacza, że dzisiaj może być cały zakochany, a za 3 dni całkowicie mu sie odwidzi, bo zobaczy inną laskę i się romantycznie "zakocha":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkawiec
bo kobiety sa orgiastycznej natury !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyrozwodniczka
Lubimy, ale romantycznych a nie mientke faje.:classic_cool: Gooool!!!D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teatowiec
kobieta chce żyć w kopulacyjnym teatrze, a romantyk żyjke w swoim świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu wyszło dokładnie jakie są Kobiety :) Z jednej strony płacz że facet jest dla nich zły i że mają z nim jak w piekle, bo nie okazuje uczuć i w ogóle jest jakiś taki bezpłciowy, a jak już znajdzie się taki, który faktycznie bardzo Kocha i zrobiłby wszystko dla swojej wybranki to występuje jakiś taki dziwny paradoks, że wtedy ta jego Kobieta i tak prędzej czy później ucieknie z jakimś łachem z gitarą, bo jednak z tego jej romantyka jakaś taka miękka klucha :) I weź zrozum Kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alojzetta
ja lubie facetow praktycznych takich jak moj maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atmaska
ja uwielbiam facetów romantycznych, najlepsi jacy są, pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudzinka
nie pierdol ;) ja lubie ale przy tym od razu męskich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówię i nie przekreślam od razu wszystkich Kobiet, bo są tzw. wyjątki od reguł, ale większość z Was drogie Panie niestety tak postępujecie. Jak facet jest za wami to po pewnym czasie sięWam nudzi i pragniecie zawładnąć czymś nowym i nieokiełznanym (czyt. Draniem), a po pewnym czasie jak dostaniecie po du**ku to z podkulonym ogonem wracacie do tego romantyka i dziękujęcie, że jednak Was przyjął i do tego ściemniacie, że faktycznie popełniłyście błąd i że bardzo żałujecie. Dziwi mnie takie postępowanie. Jeżeli np. jest mi dobrze z daną Kobietą to nie próbuje na siłę z inną, bo może będzie lepiej :) Takie myślenie mnie odpycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szasanka
wiekszość kobiet marzy o facecie który wie jak postępować z kobietą ( zna się na kobietach ) potrafi flirtowac i przede wszytskim szanuje szanuje kobiety ale ta jedna jest wyjątkowa i okazuje to że jest jedyna Nie ma to nic wspólnego z ciepłymi kluchami którzy nie wiedza czego chcą i czekają na inicjatywe kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milan Kundera
wiem, że jak to napiszę to wyjdę na szowinistę i mizoginistę, ale jednak napiszę: kobicie bracie nie dogodzisz, do mężczyzn mają stosunek ambiwalentny, tak samo jak i do pożądanych u nich cech, z czasem skrytykują każdą męską postawę, wieczne malkontentki ogarnięte histeryczną manią władzy nad facetem, która zwykle kończy się przekroczeniem granicy, następnie rozstanie i rozgrzeszeniem się wraz z obwinianiem faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milan Kundera
"Jeżeli np. jest mi dobrze z daną Kobietą to nie próbuje na siłę z inną, bo może będzie lepiej" No widzisz, a kobity próbują...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobity i nic nie piszecie
Milan ty jeszcze coś mało wiesz o kobitach jeśli twoja przestanie wymagać to znak że jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobity i nic nie piszecie
swoją drogą nieznośny jesteś, nieładnie opisujesz kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milan Kundera
jeśli wymaga realnego to racja, ale pod warunkiem, że do tego zmotywuje, a nie po prostu podwyższy poprzeczkę, zresztą jak napisał mati: kobita jak ma dobrze z facetem to szuka drania, od którego dostanie po nosie i wtedy chętnie wraca w ramiona romantyka "kluchy" nigdzie nie napisałem, ani nie zasugerowałem, że uzurpuję sobie prawo do maiana znawcy kobiet, no tak, ale Ty za to w pełnej mierze możesz mnie ocenić po 1 poście, niezwykle zresztą miarodajnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milan Kundera
bacz dodatkowo na moje słownictwo, ponieważ swoich wypowiedzi nie buduję na inwektywach, jak mają to w zwyczaju niektórzy użytkownicy tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobity i nic nie piszecie
bacze uważnie, motywować? do realizacji wspólnych celów, dla dobra rodziny? i kto więcej wymaga? jeśli facet tak stawia sprawe tzn. że nie jest gotów do poświęcenia dla swojej kobiety, wymaga ciągłego tłumaczenia powodów, wyjaśnień, domaga się od niej podporządkowania, chce mieć ostatnie zdanie, nieznośny miało byc w cudzysłowiu w nawiązaniu do Kundery histeryczna mania władzy nad facetem - z punktu widzenia kobiet oznacza zazdrość i niepewność jego uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milan Kundera
rodziny, dzieci...gdzie o tym była mowa? kobieta od swego partnera wymaga ciagłej zmienności, pragnie, aby dażył do postwy, aby nabywał cech, które w danym momencie są przez nią pożądane, innymi słowy musi być ciagle gotowy do usługi, bo to w końcu facet, musi stanąć na wysokości zadania, wygląda to raczej na brak szacuku dla partnera, negacji jego jestestwa Kundera nie jest nieznośny, w ciekawy sposób analizuje ludzką psychikę i motywy postępowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobity i nic nie piszecie
Kundera nie, ale sporo o nieznośnych pisał kobieta wymaga stałości uczuć a faceci najpierw góry przenoszą a potem już im sie nie chce /zresztą po co?/ dla kobiet liczą się kluczowe cecy: uczciwość szacunek zaradność itd choć przyznam że czasrm kochamy osoby z "innego" świata o innym światopoglądzie co do tematu kochamy romantyków twarfo stąpających po ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milan Kundera
"dla kobiet liczą się kluczowe cecy: uczciwość szacunek zaradność itd" takie cechy mają znaczenie zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, ale nie wszystkich, bo płeć nie ma tu nic do rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asssdsdsd
moj chlopak jest starsznym romantykiem. nie chce uprawiac seksu ani nic, bo twierdzi ze to zabrudzi związek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barthez
Romantyzm jest dobry w filmach , w zyciu masz alimenty i rachunki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×