Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bleblbleble

wzial mnie na szybko w aucie

Polecane posty

Gość bleblbleble

wracalam z moim facetem od rodzinki, juz od wczoraj mialam ochote na sex, ale jakos nie bylo okazji, zaproponowalam zeby skrecil w jakis lesny dukt. Zrobil o co prosilam. Rzucilismy sie prawie na siebie, az zrobil mi dziurke w majteczkach, zupelnie jakbysmy robili to ze soba pierwszy raz. mial takiego sztywnego i naprezonego. Kochalismy sie szybko i natarczywie. Wreszcie nadeszlo spelnienie.Cudownie bvylo. Co zrobic zeby nasz sex zawsze byl taki cudowny i zeby jego penisek byl taki sztywniutki juz zawsze/?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblbleble
po wszystkim skapowałam się, że spuścił mi się do torebki i tu rodzi się moje pytanie: czym wywabić plamy ze spermy z nokii 3110?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblbleble
dzis na kafe sa same podszywy. Jebane dzieciaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! troche kultury gnojki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblbleble
a w ogóle to wszyscy wypierdalać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna i romantyczna...
moze domestosem??? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siks
Mmialas orgazm pochwowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rano trzeba wstac
ale trzeba przyznac ze ten podszyw byl zabawny ...rozwalil mnie tekst o Nokii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorrre
Może poprostu satysfakcję daje Ci seks z nienacka, przez zaskoczenie, w miejscu publicznym. A jeżeli nawet nie Tobie, to wystarczy spojrzeć na cżłonka Twojego partnera, mu się napewno baardoz podobało ;]. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×