Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kalpek

dobry ginekolog Kielce!jest ktos taki?

Polecane posty

Gość gość
Mam pytanie: dlaczego dr Magdaleny Garncarz nie ma wśród lekarzy na stronie Szpitala na Kościuszki, skoro wszędzie jest informacja, że tam pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iginka
Czy któraś z was chodzi do dr Roguli? Co sądzicie? Proszę o opinie. Jestem w ciąży i szukam sprawdzonego gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Szukam dobrego ginekologa w Kielchach na NFZ. Myślałam o dr Garncarz oraz Lek. Mieczysław Chróściel ? Dodam ze nigdy nie byłam u ginekologa mam 18 lat ibod zawsze kiedy pamiętam mam nieregularny okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja podobnie jak osoba wyzej tez szukam na nfz porzadnego konretnego gin (wiem ze to trudne na fundusz ale kiedys mialam takiego ale juz nie przujmuje) rowniez szukam w miescie kielce. jestem spoza kielc ale mam juz dosc ginekologow u nas w miescie ktorzy maja alergie na badania i problemy ze sluchem bo jak sie mowi o problemie to udaja ze nie slysza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy możecie mi polecić ginekologa w Kielcach, który potrafi zająć się ciężarną z przewlekłą nerwicą i epizodami depresji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do ginekologa tylko po recepte na vines chodze, więc w sumie nie wyrabiam sobie opini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie, czy każdy ginekolog może zajmować się badaniem prenatalnym, czy są właściwie do tego przeszkoleni specjaliści? Czy doktor T. Domański powinien wykonywać badanie prenatalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego w Kielcach jest tak mało lekarzy ginekologów kobiet?, przecież nie każda kobieta chce się rozbierać przed obcym facetem, pomimo że to "lekarz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MND

Czy ktoś zakładał w Kielcach spiralę lub wkładkę domaciczną? Ile to kosztuje u nas? (internet mało podpowiada:-/) a ceny jak z kosmosu. Wkładka kosztuje 50-150 zl w aptece a w gabinetach założenie z wkładką 400-1000 zł. Którzy lekarze się tego podejmują u nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×