Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kalpek

dobry ginekolog Kielce!jest ktos taki?

Polecane posty

Gość ewelineeweline
Pani doktor robi cytologię a na USG wysyła do specjalistów w tym temacie, którzy robią to najlepiej w mieście. Wizyta 80-100zł, w tym badanie piersi. Wizyta nie trwa 5 minut tylko nawet i godzinę. Cytologia płatna jakoś 20zł chyba... Przede wszystkim jest to lekarz z ogromnym doświadczeniem bo chodziła do niej i moja mama i moja babcia. Leczy od 40 lat. Pracowała w szpitalach i przychodniach. Wykładała w szkole położnych. No własnie jest ginekologiem-położnikiem i pedagogiem. To wszystko sprawa, że jest tak dobrym lekarzem. Wszechstronnym. Znam się z Jej córką i wiem, że kocha swoją pracę, to Jej pasja i poświęca się bardzo swoim pacjentkom. Jeździ na liczne sympozja naukowe, szkolenia. Ciągle się rozwija, uczy... Jest przesympatyczną osobą. Bardzo kulturalną - co jest rzadkością niestety w tym środowisku bo jest sporo chamstwa.. Ciepła, cierpliwa. Polecam z całego serca!! Pozdrawiam, Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka o_o
No właśnie, ja także chciałabym się wybrać do jakiegoś dobrego ginekologa w Kielcach, mam problem z upławami od dłuższego czasu i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Mam 18 lat i oczekuję, że będzie to dobry specjalista oraz miły i uprzejmy człowiek. Kogo polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z całego serca odradzam dr.Rogule bo widać że już dośc dużo zarobił i już mu nie zależy, najlepiej jak prowadzi ciążę bez problemową bo usg zrobi itd, tyle że jak zaczynają się problemy to już nie radzi sobie. byłam jego pacjentką przez 4 lata więc nie wyssałam sobie tego z palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam pytanie.Gdzie w Kielcach znajde ginekologa na NFZ. Jednak chce aby to była kobieta. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 1998844
witam dziewczyny ja z własnego doświadczenia mogę polecic wam dr . Mieczysława Chróściela przyjmuje na fundusz w Kielcach na ul. Żelaznej w PCUM a prywatnie na ul. Prostej . super lekarz prowadział moja całą ciaże i byłam z niego bardzo zadowolona miły konkretny dbający o pacjentki. wszystkie badania nawet z gabinetu prywatnego robiłam na fundusz. Naprawde wart polecenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 1998844
Pamyłka prywatnie na ulicy Równej sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lilia1997
Naucz się czytać ze zrozumieniem i odmiany przez przypadki!!! Było napisane do MieczysławA a nie MieczysawY . Wracając do tematu jeśli chodzi Ci o kobietę to polecam dr. Dorotę Kowalik. Na NFZ pzyjmuje w ośrodku zdrowia w Miedzianej Górze i Smykowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1998844
dr. Mieczysław chróściel napewno przyjmuje na żelaznej w PCUM na NFZ bo w zeszłym tygodniu u niego byłam i naprawdę go polecam ale jesli chodzi o to zeby np zrobił usg cytologie to lepiej wybrac sie prywatnie wtedy od razu to robi a na badania takie z krwi da ci skierowanie na fundusz druga wizyte każe przyjśc ci do przychodni już bo tak trzeba sobie umawiac osobno usg jak da na fundusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentka edyta
witajcie! powiem tak pierwsze 2 miesiace ciazy prowadzil dr witczak andrzej przyjmuje na wojska polskiego, ten lekarz to pomylka jakas! bierze 140zl za wizyte dodatkowo 100zl za usg, 50zl za cytologie, 15 za bakteriologie, nic nie ma w cenie wizyty!!! poza tym pomimo tego ze mialam ciaze zagrozona bo non stop wystepowało plamienie i krwawienie delikatne umawial mnie tylko raz w miesiacu twierdzac ze czeste usg szkodzi dziecku... byla to ciaza blizniacza. nie zrobil usg nawet zeby skontrolowac co sie dzieje tylko przepisal tabletki na zatrzymanie krwawienia i plamienia. na drugi dzien poszlam do dr roguli i okazalo sie ze jeden plod byl martwy a tabletki ktore bym przyjela zaszkodziły by drugiemu, ze to wszystko musi sie samoistnie oczyscic!! BARDZO BARDZO NIE POLECAM DR ANDRZEJA WITCZAKA. poza tym w prywatnym gabinecie ma takie poslizgi ze czeka sie ponad godzine albo i dwie zeby wejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Kielcach nie znalazłam dobrego ginekologa. Lecze się z powodu bezpolodności od 6 lat. starającym się na pewno odradzam wizyty u dr. Lanckorońskiego, Witczaków, Kołodziejskiego, Maciejewskiego, Niziurskiego a w szczególności omijać Chamerskiego szerokim łukiem. Ci lekarze nie maja pojęcia o tym co robią. Obecnie jestem pod opieką warszawskiej kliniki i żałuję, że traciłam czas i pieniądze przez tyle lat. Kto może niech nie umawia się na wizyty u ginekologów w tym mieście.i Wojner, i Zemsta w miare ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co myślicie o doktorze Waldemarze kowalskim i Arturze Lepiarczyku leczy się któraś u niego bardzo mi zależy na dobrym ginekologu jestem w pierwszej ciąży i chce jak najlepiej o siebie zadbać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam ginekologiem nie jestem ale zajrzec moge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po padaniu drożności jajowodów. jeden niedrożny, drugi częściowo. lekarz który mi je wykonywał proponuje in vitro!!!chce to jeszcze skonsultować z innym lekarzem. Przeciez in vitro to ostateczność. Znacie może dobrego lekarza w leczeniu niepłodnosci. Pomóżcie proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o leczenie bezpołodności to polecam zapoznac sie z tematem naprotechnologii;) lekarz który sie tym zajmuje to Przemysława Młodożeniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co powiecie o doktorze Wojnerze?? ehh chodzę do niego już ok 1roku po 1,5 roku starań jestem po 2 IUI i naadal nic... może zmienić lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilkaf37
Polecam z czystym sumieniem Dr Magdalenę Garncarz - pracuje w szpitalu na Kościuszki. Prowadziła moją ciążę, opiekowała się po jej zakończeniu - osobiście robiła cięcie cesarskie. Dzięki niej mam zdrowego synka. 2 miesiące po cesarce zakładała mi implant antykoncepcyjny Implanon - bezboleśnie, szybko. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niqqq
Dobry gin w Kielcach zalezy w jakiej przypadlosci.Ja dlugo chodzilam do dr.Kowalik(jesli chcecie chodzic tak normalnie czy z jakimis infekcjami albo w ciazy)natomiast jesli chodzi o leczenie nieplodnosci polecam goraco dr.Ziółkowskiego i cała Gamete Kielce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niqqq
do dziewczyny z niedroznym jajowodem-in vitro w takim przypadku to najbardziej bezpieczne wyjscie i najbardziej prawdopodobne ze sie uda.Jesli nie chcesz tracic czasu i ryzykowac ciaza pozamaciczna a w konsekwencji utrata jajowodu albo jajnika...Ja mam to samo plus ciezkie PCO,zadna stymulacja na mnie nie dziala,elektrokauteryzacja tez niczego nie ruszyla.Powodzenia.A in vitro to nic strasznego,finansowo teraz tez malo wychodzi wiec po co tracic czas,nerwy i pieniadze........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotka3
Czy macie jakieś opinie nt. doktora Michała Miksy ze szpitala na Prostej? Ewentualnie którego lekarza polecicie do prowadzenia ciąży pracującego w tym szpitalu. Doktora Witczaka wykluczam. Z góry dziękuję za informacje! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Zofia Czarnocka-Kubara -czy któraś wie coś na temat tej lekarki? Poleciła mi ją koleżanka, ale z tego co wiem, odwiedzała ją już dość dawno, więc do dziś wiele się mogło zmienić.. Interesuje mnie wizyta prywatna a nie mogę odszukać żadnej informacji o cenie. Może jest w Kielcach jakaś inna lekarka o której wiecie, że można się do niej wybrać bez obaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą opinią do niedawna cieszył się dr Marcin Misiek.Obecnie jednak lekceważy pacjentki, spóźnia się na wizyty. Moja mama miała umówiony już zabieg laparoskopii, na który skierował ją dr Misiek, a jak już znalazła się na oddziale odesłał ją do domu:( Ciekawe czemu, cudowne ozdrowienie czy pacjentka słabo się postarała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Dr Lucjan Dziedzic przyjmuje teraz na piotrkowskiej 29 A ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy o tym ginekologu nawet nie słyszałam -Dziedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
był wspominany w poprzednich odpowiedziach , zresztą podobno przyjmuje w przychodni Medis Med . I właśnie dlatego chciałabym wiedzieć czy już nie przyjmuje na ul. Hipotecznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr Magdalenę Garncarz. Młoda, bardzo dobra lekarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska1111
Ja polecam Rogule, jeżeli chodzi o bezpłodność to Ziółkowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×