Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

series_38

Czy to oryginał???

Polecane posty

Gość Olusiaaaa
Tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę Cię ... oczywiście że nie! LV nie ma w swojej ofercie takiej torebki (również nie jest to seria limitowana). Zdecydowanie nie jest o oryginał ... to po prostu brzydka podróbka nie wiadomo czego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za LV sam breloczek do
kluczy ale oryginalny musisz zaplacic kilka set funi, a co dopiero za mala torebke czy torbe! wy chyba nie wiecie ze LV jest najdrozszy jesli o to chodzi..drozszy od innych projektantow. Ale co niektorzy (wiekszosc) nie wie co to chloe bag zapewne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda.Torebek LV nie kupisz za kilkaset złotych, nie ma szans. Za ta cenę sprzedaja jedynie podróbki i repliki... A to na zdjęciu nawet podróbką nie jest bo takiego modelu LV nie ma.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kupaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem bo sie nie znam
ale nawet fajna jest. Tylko ten napis troche za wielki, ale tak to ładna, kup sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaaaa..........
to zamiast podrobki LV kup torebke Friis and Company,stylowo przypomina LV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta strona powinna ukrócić wszystkie dyskusję. radzę zajrzeć zanim kupicie "oryginalną" LV na Allegro za 500zł:) Na tych zdjęciach naprawdę widać każdy szczegół:) Ja wyznaję zasadę, że jeśli nie stać Cię na oryginał - poprostu nie kupuj nic! A zamiast bazarowej podróbki kup ładną torebkę Witchenn lub Simple :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmenn
nom zdecydowanie widac ze podrobka na pierwszy rzut oka. pozatym takie wielkie logo na torebce to troszunie zenada. najleprze podrobki LV jakie widzialam i jedna kupilam sa w sklepach przy bazarach w turcji. tylko naprawde wprawne oko moze poznac ze to nie oryginal i to tez po tym jak obmaca taka torebke. wiem bo sprawdzilam w innym panstwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie logo to żenada a noszenie podróbki nie? Dostrzegam pewne sprzeczności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmenn
a gdzie wyczytalas ze napisalam ze noszenie bardzo dobrej podrobki torebki to zenada? pisalam o wielkim logo ze zenada. czytaj ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam, czytam. I drżę z przerażenia. Ale oczywiście, każdy ma swoją definicję żenady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh ja wiem
nosze nie podrobek to zenada!!!!! nawet bardzo dobrych podrobwk ... bo podrobka zawsze bedzie podrobkA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmenn
no i co z tego. nie kazdy ma niewiadomo ile kasy zeby mogl sobie na oryginal pozwolic. nikt wam nie kaze kupowac przeciez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmenn
pozatym podrobke zwlaszcza torebek zakupiona w turcji jak nosisz to swiadomosc tego ze to nie oryginal masz tylko ty. bo nikt inny sie nie pozna chyba ze zaniesiesz ja do szpecjalisty..tylko poco.. wiec jak wam to taki problem stwarza to sobie poprpstu nie kupujcie i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyaaatez nie rozumiem w czym
problem. Przecież jak mi sie bardzo spodoba jakas torebka a nie mam kasy to spokojnie moge kupic podrobke i cieszyc sie ze mam taką torebke jak mi sie podoba. Co to komu przeszkadza ze to podróbka. Jak ładna to kupuje i nosze, wielka sprawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja mówie, że mam z tym problem? Po prostu napisałam jaka jest moja \"filozofia\". Chodzi właśnie o tą świadomość. I nie potępiam tych co noszą podróbki ale też nie chwalę ... dla mnie to śmieszne. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwazam tak
to ze piszecie ze wam sie model podoba i nic was nie obchodzi czyb to podrobka to usprawiesliwianie sie. podrobka to podrobka. chcesz - nos, ale nie oczekuj szacunku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazynek
ze cooooooo ktos nie zasluguje na szacunek bo ma podrobke torby? na glowe upadlyscie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prześmiewca
LV co rok funduje puchar w w wyścigu żeglarskim. Nie znam szczegółów, bo ta dyscyplina sportu mnie nie interesuje. W związku z tym co rok wypuszcza limitowaną kolekcję rzeczy: kurtki, buty, paski, zegarki, TORBY niedostępne dla zwykłych zjadaczy chleba (tzn. nie kupimy ich w internetowym sklepie LV). I to jest właśnie torba z tej limitowanej kolekcji. Śmieszą mnie wypowiedzi na tym forum. Franky, skąd taka wiedza u Ciebie? Uważasz, że potrafisz odróżnić podróbkę od oryginału? Dzięki takim jak Franky życie jest śmieszniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że dobrze się bawisz. Niestety prześmiewco to udawanie eksperta Ci nie wyszło. Choć masz racje. Przez 25 lat LV BYł! (od zeszłego roku nie jest!) sponsorem regat żeglarskich. Limitowane kolekcje, owszem, ta torebka - no way, ten model do żadnej z nich nie należy. Jest karykaturą. Poszperaj w internecie to się przekonasz. A co do tego tekstu o szacunku, no cóż. Świadczy o autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i jeszcze jedno! Ekspercie - żeby była ścisłość! Piszesz pierdoły że to torebka z kolekcji limitowanej LV Cup cytuje: "TORBY niedostępne dla zwykłych zjadaczy chleba (tzn. nie kupimy ich w internetowym sklepie LV). I to jest właśnie torba z tej limitowanej kolekcji" I UWAżASZ żE MOżNA Ją KUPIć W INTERNECIE OD 1Zł???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehhehehehehehhe
przesmiwca ale cie franky pojechał!!!!!!! a ja nosze podrobki bo oryginaly sa za drogie. normalne przecież ze jak chce sie miec cos ładbego a cie na to nie stac to kupujesz jak najtaniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashyn
Okropna jest ta toerbka. NAwet jeśli byłby to orginał i dawaliby mi ją za darmo to przyjełabym ją, zęby potem od rau ją wystawić. Bo sama napewno bym jej nie nosiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonecznaa
no ta torba jest oblesna ale jesli faktycznie jedziesz do krajow turcja czu tunezja i tam Z GLOWA kupujesz podrobke na ktorej sie nie poznasz bo nie ma sszans to ja w tym nic zlego nie widze. sama tez mam dwie torby podrobki tam samo jak bluzki lacoste i nikt w ciagu 3 lat sie nie skapnal bo nie masz szans. a ze nawet bluzki sa robione z dobrych gatunkowo materialow to nie ma obawy ze juz w samym praniu sie cos im stanie. tak wiec jak ktos ma mozliwosc kupic podrobke torby turcja tunezja choc w turcjii lepsze to niech sie dlugo nie zastanawia. tylko zeby z glowa bo jak kupi torbe z limitowanej kolekcji no to smiech na sali. ale jesli wie jake kolekcje sa ogolno dostepne to co za problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×