Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Soraya

Potrzebuje kogos z kim będe mogła sie odchudzac.. dołączy sie ktos? Zapraszam!

Polecane posty

to ja tez sie dołącze:) jestem po diecie 10-dniowej a teraz zamierzam poprostu racjonalnie i zdrowo sie odżywiac Razem z wami oczywiście bedzie razniej:) CM BYŁO UBYŁO JEST BĘDZIE 172 70,5 4,6 65,9 60:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam byc ok 16 ale wyszło troche później :P na obiadek jem sałatke z pomidora, ogórka sałaty, rzodkiewki i szczypioru z 2 łyżkami jogurtu naturalnego i do tego pierś z kurczaka w papryce usmazona na łyżce oliwy :) normalnie pyyyycha :D a na kolacje zjem twarożek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po 18nastej więc lepiej się nie zbliżać do lodówki, no chyba, ze po zimną wodę bez bąbelków :P Dziś: sałatka warzywna z jakiem i serem+wafel ryżowy, później kawa z mlekiem, na obiad makaron pełnoziernisty z warzywami,a przed chwilą miseczka truskawek i szklanka maslanki. Na tym koniec. Tzn mam taką nadzieje ;) I jeździłam dziś trochę na rowerze, w ramach częściowego odstawiania samochodu. A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak....... nie iwem jakim cudem no ale straciłam 4,5kg!!! teraz juz z górki bo zadowoli mnie 62:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie jem kolacje ( twarożek na słodko) dzisiaj obyło sie bez słodyczy :) zaaraz wypije jeszcze herbatke a potem pójde poćwiczyc :) dzien zaliczam do udanych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ktos wie jak zgubic brzuch to niech pisze :((( bo jestem nim załamana;/ nawet brzuszki nie pomagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia witamy w naszym dietkowym gronie :) co do brzucha to dieta i ćwiczenia innej rady chyba nie ma :P napisz cos o sobie wzrost, waga, cel itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec waze 69kg;// mam 176 wzrostu mam troche brzucha i ud tez;( chcialabym schudnac 10 kg tak do 59 kg !!! pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ja tez ogólnie chciałabym 10 kg ale sobie postanowiłam najpierw -4 potem -3 a na koniec -2 jak to zorbie to zobaczymy co będzie dalej :) może akurat będe sie sobie podobac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i własnie tu zaczynaja sie schjody! hula hop tez próbowałam i ... ja nie moge sie nauczyc tym krecic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soraya! ja chyba tez spróbuje tak jak ty! malymi krokami...ale nie wiem czy wytrwam:( bo strasznie ciagnie mnie do słodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam pytanko! gdy bede krecic tak np 15 razy i mi spadnie i znowu 15 razy i tak 15 min to cos da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia wydaje mi sie, że to tez coś da. Pewnie w końcu dojdziesz do wprawy. Ja obecnie mogę czytać książkę, albo gazetę kręcąc, bo wcale się na tym juz nie skupiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie;//a najgorsze jest to ze nawet jak jestem na diecie to jak mam chec na czekolade to nawet cala zjem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprubuje dzisiaj kilka razy ..ciekawe czy mi sie uda .. ale bardziej wole skakanke! skaczecie na skakance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)skakanke polecam:) na poczatku nie musisz dlugo skakac bo ja sama tez pare minut caly czas nie skacze... robie np 100 skokow i przerwa i znowu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie ide skakac.. spróbuje tez hula hop.. wiec optymistko:) łap za skakanke i połaczmy sie duchowo :) chociaz 100 razy dzisiaj ... :) pozdrowionka;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia wiesz co ja nie ustalam zobie jadłospisu na kazdy dzien poprostu zaglądam do lodówy i biore to co tam jest czyli jakis jogurt albo warzywka mam tylko kilka zasad które bede przestrzegac czyli: -żadnych słodyczy -zadnego pieczywa białego a czarne jesli juz to tylko na sniadanie -żadnego makaronu, ryżu białego, ziemniaków -zadnych słodkich napoi no i chyba tyle a reszte jem normalnie :) tylko troche mniejsze porcje :) no ja dzisiaj juz tez skakałam na skakance 150 podskoków więcej nie dałam rady a wszystko dlatego że wziełam sie za ćwiczenia odrazu po jedzeniu... :/ mój błąd... teraz poprostu zdycham... jest mi niedobrze i na wymioty bierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! JA JESZCZE NA JAKIES 10 MIN JESTEM:) a własnie; mówisz zadnych słodkich napojów... ja nie moge zwykłej niegazowanej wody bo nie lubie i nie chce mi przejsc przez gardło..pije zywiec zdrój smakołyk niegazowany jabłkowy ... moze byc czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×