Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iskiereczka**

Za miesiąc zaczynam starania Kto ze mną?

Polecane posty

hehe niezle:>:D qrcze ciekawe czy jakbym poszla do tej apteki to czy tez sprzedaliby mi go za zlotowke?:| czy to tylko na allegro tak. Amel @ nie przyjdzie:) zobaczysz:) na tym topiku zaciążanie szybko idzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w aptece ostatnio sprzedała mi przeterminowane o ROK !!! u tego allegrowicza mam już sprawdzone, poza tym sprzedaje inne farmaceutyki więc bierze to z hurtowni a nie z bazaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama smoka
w aptece o przeterminowane o rok?? Matko może to była data produkcji? Zwrócili Ci pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to była data gwarancji - dostali taka całą dostawę - dali mi test innej firmy - szkoda tylko że też dał wynik negatywny. Kurcze aż sie boje, we wtorek mam dostać @, a to już czwarty miesiąc życia nadziejami,. Wieczorem urodziny u babci, a tam kuzynka z 8-mio miesięczną śliczną córeczką, i wszyscy będą nas wypytywali " kiedy my sie postaramy o dziecko" nie cierpie rodzinnych imprezek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka81
Witam dziewczyny, Iskiereczka,tak jak Ty ja tez chce za miesiac odlozyc pigulki i zrobic niespodzianke na 1 rocznice ktora bedziemy obchodzic we wrzesniu:-) Fajnie jakby sie udalo,chociaz czasami mysle ze wpadki sa tak czlowiek za duzo mysli i sie zastanawia czy akurat jest odpowiedni moment,czy sie uda...co z praca... hmmm ja nadal sie zastanawiam..ale bardzo bym juz chciala.Pozdrawiam wszystkie zdecydowane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka81
mialam na mysli ze wpadki sa TEZ DOBRE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama smoka
romanesca mi się udało właśnie po 4 miesiącach. Wiem, że to wcale nie tak długo, ale trwa wieki kiedy się na to czeka... Tobie też w końcu sie uda na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) wreszcie dostałam @:D już myślałam,że się nie doczekam..W tym cyklu zaczynam staranka, chyba że znowu coś po drodze pokrzyżuje mi plany..Co tak milcząco tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) wreszcie dostałam @:D już myślałam,że się nie doczekam..W tym cyklu zaczynam staranka, chyba że znowu coś po drodze pokrzyżuje mi plany..Co tak milcząco tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc... mało czasu mam ostatnio - denerwuje się zbliżającym terminem @ męża wygoniłam do mamy a sama zakuwam na wtorkowy egzamin :( tylko jakos nie potrafi myslec o niczym innym tylko o jednym ... dzisija weszłam na Naszą Klasę a tam kolejne dwie koleżanki z liceum zamieściły zdjęcia z porodówki :( ech ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romanesca nie myśl tylko o 1, bo im bardziej chcesz to tym bardziej nie wychodzi:( musisz wyluzować a wtedy na bank zobaczysz 2 krechy na teście:) a może @ nie przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie - jak ja kocham poczte polską piorytet idzie juz 8 dni - a ja nadal czekam na testy - jak znam męża to dzisiaj wróci do domu z pracy z testem ;) na 18.00 mam egzamin - nic nie umiem - myśle tylko o jednym - co z tym okresem - coś czuje że czeka mnie kampania wrześniowa z tym egzaminem :( co tam u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co powiecie na to że od kilku dni zapach każdego mięsa wydaje mi się zepsut - każde mięso mi smierdzi jakby było zepsute - chociaż oczywiście NIE JEST !! ;-) czy to może być jakiś obiaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak klapa :( jedna kreska :( mam dość, do tego egzamin klapa i czeka mnie wrześniowa poprawka, a jutro przychodzi ciotka z prezentem za kołacz i trzymiesięczną wnusią - tez nie ma się komu nią pochwalić jak własnie mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktory to dzien cyklu? moze jeszcze za wczesnie na test?:) moj pierwszy byl negatywny. na drugim byla slabiutka krecha, myslalam ze ja sobie wmowilam bo maz niby jej nie widzial..na drugi dzien zrobilam 3 test i juz bylo wszystko jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mialam regularny okres nawet bez brania tabletek co 31 dni, potem na tabletkach regularnie, we wrześniu przestałam brać tabletki i okres regularnie co 30 dni, w polowie marca zaczeliśmy próbować i dostałam okres po 50 dniach po braniu tabletek na wywołanie, a potem znowu po 40 dniach , szkoda gadać wszystko dobrze dopóki się nam dzidziusia nie zachciało ;-) teraz mam 31 dzień cyklu, zobaczymy czy cos bedzie , narazie obiawów na okres nie mam, ale w sobote wyjeżdzam na wczasy to pewnie zmiana otoczenia albo wywoła okres albo i nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! właśnie rozmawiałam z koleżanką, która była w ciąży i poroniła... Dobiło mnie to normalnie! Już 3-cia dziewczyna z mojego najbliższego otoczenia, która po zajściu, od razu poroniła. Rozstroiło mnie to i zaczynam sie bać, choć wiem, że bezpodstawnie. Mam nadzieję, że jednak u mnie będzie dobrze. Starania w toku ;) Pozdrawiam dziewuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja starałam sie miesiąc temu- chyba za póżno bo nic nie wyszło.W tym miesiącu tez się starałam,ale chyba tez za póżno coś czuję. Oj cięzko trafić. W zasadzie poczekam jeszcze bo okres mam dostać za 2 tyg.Poczekamy zobaczymy:) W zeszłym miesiącu okres mi się kilka dni spóżnial, miałam nadzieję,że to już to-ale niestety ból brzucha jaki miałam wskazywał niestety okres,a plamienie nie było implantacyjne ale przepowiadające za kilka dni okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×