Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iskiereczka**

Za miesiąc zaczynam starania Kto ze mną?

Polecane posty

Gość ma moze niech facet z tobą
a nie kafeteriusze co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od gadania bobaska nie będzie
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się przyłączam o ile juz nie jestem w ciąży, ponieważ okres mi się spóźnia drugi dzień, ale się nie nastawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie czekamy cierpliwie:) może akurat się udało:) ja zaczynam staranka w lipcu. Zrobię sobie prezent na 1 rocznicę ślubu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kemta
Mbie zastanawia takie myślenie i mówienie... Czemu akurat w lipcu...? Czemu nie teraz skoro chcesz miec dziecko...? co zmieni za miesiąc...? co Wy tak planujcie - np a może żeny urodzilo sie na moje urodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka z dodatkiem sera
beluci- ja mam 27 dzien cyklu i tez czekam na okres, a raczej liczę go nie będzie. Nie mam jeszcze objawów, moze panikowałam tuż po zapłodnieniu ,jakos niby bolał jajnik, niby nie, zdrowo sie odzywiam, jakos fajnie się czuję, tempka ciągle wysoka. Powinien mnie brzuch bolec juz ,zobaczymy czy jutro dostanę okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koli33
iskiereczka wcale tak latwo z dzidzia moze nie byc,ja tez mowilam bede sie starac w styczniu a teraz mamy czerwiec i nadal nic i nic,nie wiem po co odwlekac sprubuj juz w tym miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koli33
a ile masz lat? mi sie wydaje ze wcale nie sa potrzeben badania jesli jestes mloda i nie mialas powaznych problemow,ja tez tak mowilam ze najpierw porobie badania itp ale naparwde nie ma na co czekac u nas to juz 6 miesiecy i dalej nic najpierw sprubuj a potem jak cos rob badania,naparwde dobrze radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram koli33 dla mnie tez wydawało się to bardzo proste, zdecyduję się i od razu będzie a tu już prawie 6 miesięcy i nic:-( chyba nie ma z czym zwlekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę wymyslić psełdo
witam dziewczyny! ja jestem po pierwszej próbie. i nie udało sie. dostałam plamienia w 9 dniu po owulacji. za późno się zdecydowałam na pójście do lekarza z tym plamieniem bo może jeszcze dało by się coś zrobić. ale trudno spróbuje w następnym miesiącu. mam duże nadzieje. Miałyście może takie plamienie w trakcie starań o dzidziusia? Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batist
Witam i sie do was dolaczam ... Ja w sumie staram sie od tamtego miesiaca ,,,,I myslalam ze cos z tego wyjdzie ....Bo mialam niewielkie plamienia ale dzisiaj zaczelo sie u mnie krwawienie wiec staramy sie dalej.Zycze powodzenia i Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksiiczek
a ja do was dolacze za 3 miesiace :) tymczasem zycze owocnych baraszkowan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koli33 tak sie sklada,ze mialam juz problemy...pierwsza ciaza obumarla dosyc wysoko, prawie pod koniec..do dzisiaj nie znam przyczyny..a druga poronilam..dlatego tez teraz wole dmuchac na zimne.. witam nowe kolezanki:) mam nadzieje,ze szybko nam sie uda zafasolkowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batist
Witajcie :) Powidzcie jak mam teraz obliczyc swoje dni plodne ....Od piatku mialam niewielkie plamienia az do wczoraj ...I ktora date mam wybrac wczorajsza czy piatkowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batist
Iskiereczka dzieki :) Ja od 2 dni jestem bardzo przybita ....Jednak bardzo mi zalezy zeby byc w ciazy .....Choc za 3 7 dni mamy slub koscielny .... A jak wasze staranie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
ja bym chciala ale boje sie. mam juz jedno dziecko i wiem jak to jest i przeraza mnie ciaza i porod. ale tez bym chciala taka dzidzie , ale.... nie umie sie przelamac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batist
Zazdroszcze ci ze masz juz jedno za soba ....myslalam ze jak juz raz zostaje sie mama to pozniej juz coraz to lepiej a widac ze u ciebie jakies objawy ale dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batist
Ja tez w sumie boje sie porodu ale mysl ze chce zostac Mama jest silniejsza ....Mam nadzieje ze jak najszybciej spelnia sie moje marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) wreszcie koniec pracy..ufff Batist moje staranka narazie stoja w miejscu, bo najpierw musze porobic badania. Jutro albo w sobote pojde do lekarza i za 2 tyg moze juz beda wyniki. Czemu jestes przybita? Babki przeciez porod nie jest taki straszny:) tzn moze i jest,ale to trwa chwilke a pozniej nie pamietasz juz bolu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę wymyslić psełdo
Batist ja mam podobny problem po pierwszych starankach dostalam plamienia i teraz mam okresik i którą datę wybrać skoro plamienie trawało az do początku miesiączki. Ale dodam ze okresik pojawił sie w 33 dniu cyklu tak jak przystało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek w worku
I ja się przyłaczam. Mam 26 lat i marzę o Maluszku.. Zrobiłam ostatnio cytologię i wymaz na chlamydię. Już drugi miesiąc biorę Feminatal Metafolin 800. A Wy bierzecie coś? Robiłyście jakieś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotek w worku witaj wsrod nas:) ja biore kwas foliowy i duphaston. Jutro ide do lekarza i zrobi mi jakies dziwne badania, zeby ustalic przyczyne moich niepowodzen i zapobiec im nastepnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Witam nowe kolezanki :) Ja jak narazie nie biore Nic ...Bo w sumie od tamtego miesiaca zaczelismy starania...A ja tez sama nie wiem ...Moj niby okres zakonczyl sie wczoraj najpierw byly plamienia a pozniej poltora dnia okres ,,,,Nie wiem czemu tak jest zawsze bylo wszystko ok .... A moze jeszcze jest nadzieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Batist kup sobie kwas foliowy, bo trzeba go brac juz przed ciaza:) i moze przejdz sie do lekarza, bo ten Twoj niby okres jest jakis dziwny i jezeli faktycznie jestes w ciazy to nie wrozy nic dobrego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba by bylo sie wybrac do lekarza ale naprawde nie mam ostatnio czasu ....Mysle ze ten moj niby okres moze byc spowodowany stresem i zmeczeniem ...Mam nadzeje ze w przyszlym miesiacu bedzie lepiej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
tak ja mam obawy bo juz wiem jak to jest. jak nie wiedziam to zawsze chcialam miec 3 dzieci a teraz gdy wiem jak to jest to tak trudno sie zdecydowac. chcialabym ale sie boje no i to mnie blokuje. ale ogromnie sie ciesze ze mam juz jedno dziecko...nie bede przynajmniej sama na stare lata. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×