Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ma_rka

POMOCY! Oparzenia sloneczne

Polecane posty

Wczoraj ostro przesadziłam ze słońcem, dziś nie czuje nóg, calą noc nie spałam. Wieczorem poleciałam do apteki po jakiś żel, dostałam maść o kolosalnej cenie, w nocy z 5 razy smarowałam, niby jest lepiej ale piecze nadal i jest ostro czerwone. Kupiłam rano kefir, smarowałam i czuję ulge. Co jeszcze mogę zrobic? Co zrobic żeby poparzenie zmieniło sie w opaleniznę i omineła mnie przyjemność schodzącej skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evrafan8
ważne żeby skóra cały czas była nawilżona. ja tez uwielbiam opalanie. trzeba uważac na filty. ja zaczynam od 20,i na to pryskam przyśpieszacz do opalania w spreju. najlepszy na oparzenia jest taki biały spray z aptetki cos na "p"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja opalałam się na oliwkę dla dzieci bo jakoś dobzre bierze, lubie jak piecze skóra bo wtedy czuje ze się opaliłam ale to już przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panthenol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panthenol
ale nie masz co się łudzić... skóra i tak paskudnie zlezie... pracujesz na piękne piegi albo plamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, umrę na raka, ale szybciej się zestarzeje, jednak nie pytam o skutki tylko o radę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panthenol
ma_rka..... mój nick to nazwa tego białego z apteki :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dooobra. Jak rada - to rada. Swego czasu, po poparzeniach słonecznych,nacierano się maślanką albo zsiadłym mlekiem. I nie jest to mit - tylko prawda. Możesz spróbować :) Zaszkodzić nie zaszkodzi - a naszym babciom pomagało :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup sobie w aptece Panthenol w areozolu. Mleczko do ciała też jest. Pamiętam jak koleżanka okropnie spaliła sobie nogi, to używała właśnie tego areozolu. Ewentualnie chyba z Eveline widziałam balsam po opalaniu chłodzący, albo z Kolastyny nie wiem poszukaj na google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie przydałoby się coś na oparzenia, bo już niedługo ma się zrobić ciepło, a wiadomo, że takie pierwsze opalanie najbardziej podrażnia skórę i w efekcie wyglądamy jak raczek. Myślę, że na coś takiego może pomóc Aloe Vera z Merino - fajny żel, który nie tylko nawilża, ale i koi i regeneruje spieczona skórę. Warto sobie kupić, dla zainteresowanych można go znaleźć na aanatural.pl - jak na mój gust opłaca się w coś takiego zaopatrzyć zanim zaczniemy się opalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie jakies dobre masci na oparzenia sloneczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w razie potrzeby stosuje http://argotiab.pl/ i faktycznie sie sprawdza, nawet dziecku smaruje pupe, jak ma odparzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Chitozan Naturalny Sun jest rewelacyjny na oparzenia i do tego w 100 % naturalny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, na oparzenia dobre są , przynajmniej dla mnie, produkty z pantenolem. ostatnio używałam takiej fajnej pianki, która naprawdę dużo mi pomogła (niby nie jestem blada ale opalam się tylko na czerwono jakaś masakra). można ja tutaj zobaczyć: http://aptekajakmarzenie.pl/panthenol-pianka-apteo-care-p-28415.html choć prawdopodobnie bedzie też w aptece stacjonarnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie niezawodna jest termissa . Ta woda świetnie koi i nawilża a do tego ma właściwości przeciwzmarszczkowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze spamem góownissy!!! WON KUVRVVO ze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilia

Sa fajne produkty i warto je zapakować, jeśli szykujecie się za granicę i wasz skóra nie jest przyzwyczajona do dużych ilości słońca. Zawsze warto pomyśleć o kremie do opalania z wysokim filtrem i czymś w razie nadmiaru słońc, typu help4skin. Lepiej się przygotować wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalia

Używałam tego samego produktu na własnej skórze, kiedy mocno przesadziłam z czasem przebywania na słońcu. Całkiem niezły produkt, ratujący podrażnioną skórę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingrid

Zgadzam się z wami, bardzo szybko przynosi ukojenie podrażnionej skórze i pozwala jej wrócić do zdrowia. Dla mnie bardzo cenna pomoc przy poparzeniach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela

Niektórzy są tutaj okropni. Dziewczyna pyta o radę, a Wy tylko ,,najeżdżacie" na nią! Bo Wam to się nigdy to nie przydarzyło......taaaaa na pewno! ? ? Każdy czasami przesadzi i popełnianie błędów jest rzeczą ludzką ! Kochana filtry przede wszystkim 😉 Ale jak już się niestety ,,spiekłaś na raczka" to maślanka działa cuda! Serio, tylko bez cukru, bo sobie zaszkodzisz. Zwykła, naturalna maślanka, kefir, czy jogurt naturalny ! Albo białko z jaja kurzego. Ubij sobie kilka białek (zależy od powierzchni poparzenia) i wklep w skórę. Działa Cuda ! Jeśli chcesz coś z apteki to produkt zawierający D-panthenol (prowitamina B5). Pozdrawiam Cieplutko i pamiętaj o filtrze  ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli macie problem z oparzeniami słonecznymi to polecam wam zajrzeć na stronę ozonella.pl Tam zakupicie świetną oliwę, która bardzo dobrze sprawdza się w zwalczaniu oparzeń słonecznych i innych problemów skórnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×