Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agiko

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PYTANIE DO PAŃ I PANÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Do Pań: 1.Czy ktoraś z Was zostawilaby faceta na całe wakacje i wyjechala do pracy? Do Panów: 2. Czy mielibyscie zal do swojej partnerki o taki wyjazd( wiedzac o jej trudnej sytuacji finansowej)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybym byla w
trudnej sytuacji to bym wyjchala nie miala bym pretensji do partnera gdyby sytuacja byla odwrotna wszystko to kwestia zaufania ja od ponad 4 miesiecy jestem za granica za 3 tyg wracam :) dla jasnosci - nie zdradzilam On tez nie sporo zalezy tez od tego jak dlugo ze soba jestescie, ale prawda jest taka ze jak ktos ma zdradzic, czy odejsc to i tak i tak to zrobi nie zaleznie od tego czy bedziecie przez 3 miesiace na odleglosc czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesmy ponad rok..mam zaufanie do niego i on do mnie tez. Ja nie raz bylam za granica i nigdy nie byly mi romanse w glowie. Racja jak bedzie chcial zdardzic to i tak to zrobi..tylko ta tesknota:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz..zalezy mi na waszych wypowiedziach jakie by one nie byly...ale moge powiedziec ze nie zdradze i nie ma co do tego wątpliwosci zadnych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokokoko
podatek belki to de facto nie istnieje, niezgodny z konstytucja, jest to podatek przychodowy, a nie dochodowy, co jest juz niezgodne, bo dochod to przych - koszty, takie jak to, ze zakladam konto i place za nie co miesiac, przelalem pieniadze na konto za oplata, inflacja, ktora oznacza urealnienie wartosci pieniadza, wiec dopiero to co powyzej inflacji to jest dochod minus wspomniane wyzej koszty, to wtedy mamy podatke dochodowy od zyskow kapitalowych, a dzis mamy normalny podatek przychodowy, co jest niezgodne z zasadami podatkowymi i rownoscia podatkow wobec prawa, PO klamalo i placilismy my wszyscy, zreszta wielu Polakow jest glupich, pomyslcie, zamiast kupowac produkty zagraniczne, wyprodukowane tam poza Polska, zacznijcie czytac etykietki i kupowac polskie proukty, wiecej patriotyzmu, przed zaborami tez kazdy myslal tylko o swojej dupie i majatku, dzis zabieraja Polske inaczej, po cholere mi stosy mieszkan socjalistycznych, jakies wioski, licza sie fabryki, banki, to co napedza to wszystko, a to gdzie sobie te glupie poloczki mieszkaja to ich sprawa, tak samo wies, zagranica przejela handel, przemysl, i strategiczne uslugi - bankowosc, ubezpieczenia, cala reszta to wielkie gowno dla poloczkow, myslcie troche, kiedys tez tak lykano o socjalizmie, jak dzis o kapitalizmie, Lenin nie powstal sobie po zwariowal, widzial pewne elementy, niestety egoizm ludzi nie pozwala stworzyc socjalizmu, stad upadl, ale mamy kapitalizm, i mozemy miec swoja wlasnosc albo zagraniczna, kupujmy to co produkuja polscy obywatele, co sie robi w polsce, oni beda sie starac inwestowac i poprawiac swoje produkty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×