Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mycha11

wiek 30+, waga 80+ ZAPRAZSAM

Polecane posty

Ktos musiał to ruszyc ja musze zadbac o swoje plecy,wiec balast do zrzucenia. Pozdrawiam cie Rudasku i mam nadzieje na jakies sukces wspierajmy sie moze cos z tego wyjdzie A jak jak zwykle nie trzymam sie konkretnej dietki.Nie dla mnie takowe. zmienic nawyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kropelko moja aktualna stopka to nie stopka tylko mielka stopa :( wstyd się przyznać ;/ szczerze to póki co wage omijam, wczoraj rozpoczełam dietkowanie po gigantycznej przerwie i nawet nie wiem ile waze- nie chce wiedziec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padł wam topik
a miałyście go tak podnosić:P słomiany zapał grubaski...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od poniedziałku nowe zycie!
Witam Kiedyś czytałam to forum i wspierałam dziewczyny choć sama nie spełniałam kryteriów "wiek 30+ waga 80+ " dzisiaj mam 30 na karku i dużo ponad 80 kg :o od poniedziałku zamierzam zacząć się odchudzać i wierzę, że skutecznie zrzucę ok 20-25 kg :) wiem, że to bardzo dużo ale wierze że się uda! Jeśli znajdą się chętne kobietki by mi towarzyszyć to będzie mi bardzo miło! Swoją drogą ciekawe jak dziewczyny z tego forum dzisiaj? Jak ich waga? Czy jakieś diety polecają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynianka34
.....Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie chemii typu Chiński meizitang to błędne koło i pewne jo-jo. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Lida, Linea, Sibutril, Adipex NOVOSLIM lub ASYSTORSLIM i itp. Chińskie wynalazki. Zawsze tylko naturalny susz ziołowy. Oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybet zioła schudłam tak 16 kilogramów......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×