Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość drogie mamusie

ile ml mleka piją wasza 2-3 miesięczne dzieci?

Polecane posty

Gość drogie mamusie

moje ma 2,5 miesiąca, wlasnie ucze je pic z butelki, a karmiąc piersią cięzko mi oszacowac ile powinno wypijac, dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogie mamusie
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek jest w tym wieku i pije 150 - 180 ml z tym ze to akurat jest duzo Pije jakies 5 razy w ciagu dnia i juz przesypia cala noc. Ale jezeli YTwoje wypija mniej to sie nie martw, np moja córka w tym wieku wypijała raz 50ml innym razem 80, a 120ml to juz byl rekord. Lekarze mówia ze dziecko samo wie kiedy jest glodne i ile potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogie mamusie
moja coreczka wypija góra 70ml, zastanawiałam sie czy nie jest jeszcze głodna, bo końcówką mleczka to juz sie bawi, lize smoczek, przygryza dziaselkami itp. a do chudzinek sie nie zalicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ładnei je, jezeli bawi sie juz smoczkiem tzn ze juz sie najadla. Mój synek tez tak robi. Byl czas ze sobei po troszku podjadal i czesto chcial jesc. Wiec jak juz plakal o nastepna porcje mleka to troszke go zabawialam aby wiecej czau minelo i zeby wiecej zjadal za jednym razem, teraz je w miare regularnie i dzieki temu spokojnie mozemy wychodzic na dlugie spacery, choc mleko na wszelki wypadek mamy ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×