Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tolerancyjn84

Znacie jakieś piosenki dla taty

Polecane posty

Gość tolerancyjn84

lub o tacie?? potrzebuje do prezentacji na dzien ojca szukalam w google ale nic nie ma procz co powie tata natali kukulskiej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ciesze sie, ze moglam pomoc. co prawda nie znalam tej piosenki wczesniej, ale - prosty sposob: w google wpisujesz haslo przewodnie, np. tutaj "daddy" oraz slowo "lyrics", czyli "tekst", w domysle - tekst piosenki. wygooglasz w ten sposob wiele utworkow z tym slowem w tytule lub tresci, a potem juz indywidualnie dobierasz, co ci pasuje i szukasz na youtube, zeby sprawdzic :) pozdro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synek mi własnie recytuje coś chyba sie uczyli w przedszkolu, kurcze babki wiecie jakie to miłe:D:D:D pierwszy raz mały nauczył sie czegoś na dzień mamy a teraz dla taty. Az musiałam sie pochwalic :classic_cool: tato ty zawsze mnie kochasz cieszysz się ze mną i szlochasz, przebaczasz największe winy dziękuje ci bardzo twoj syn jedyny a potem spiewa cały czas to..... tato tato rozchmurz się przecież wiesz że kocham cię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przybywam, to nagraj, umiesc w necie i niech inni tez maja pocieche z twojego synka :) proponuje youtube albo wrzute. a kolezanka bedzie mogla podlozyc slodki dzieciecy spiew... ooooo... sama sie wzruszylam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up upupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×